Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Odwróć monitor do góry nogami.

to byla pierwsza rzecz jaka zrobilem :mrgreen: :wink:

 

a tak powaznie czemu to gowno mam do gory nogami.Cos nie dane mi jest to ogladnac najpiew sciagalem to dz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koval, mam juz ten filmik ale nie wiem czemu mam go do gory nogami :roll: co moge z tym zrobic ?

 

:shock:

rozwiazania juz padly :wink: :mrgreen:

 

Stary nie wiem, u mnie jest OK, nie mam teraz tych plikow przy sobie, ale tutaj jest link do sciagniecia pierwszej czesci. Niech ktos zassie i sprawdzi czy tez musi ogladac stojac na glowie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart,

 

http://www.sendspace.com/file/9sa13o

 

http://www.sendspace.com/file/tn6wpa

 

http://www.sendspace.com/file/medhbu

 

a tak na marginesie to niewiem Arti, mial do sendspace :roll: zassalem to wszystko w niecale 10 min

 

OK.gra.Brakowalo codeca :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może uderzy to w kawior warszaffkę ;P ale dla mnie to po prostu zwykłe lansowanie się bogatych bananowców, którzy myślą (i niestety w większości przypadku są), że są ponad prawem. Prawie na początku (sprytnie wymontowany najważniejszy fragment) jak koleś Corvetta wyprzedza na 3 poboczem mimo, ze TIR'a musiał zauważyć. I taki styl bycia i jazdy jest jeszcze gloryfikowany na zasadzie "zobacz - im sie udało i mogą wszystko" w gazteach i telewizjach (TVN Turbo, które później spuszcza sie nad kolesiami, którzy jadą za szybko w innych programach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może uderzy to w kawior warszaffkę ;P ale dla mnie to po prostu zwykłe lansowanie się bogatych bananowców (...) I taki styl bycia i jazdy jest jeszcze gloryfikowany na zasadzie "zobacz - im sie udało i mogą wszystko" w gazteach i telewizjach (TVN Turbo, które później spuszcza sie nad kolesiami, którzy jadą za szybko w innych programach).

Ja też się pewnie narażę, ale zgadzam się z Tobą, za taką kasę jaką oni płacą to pewnie spokojnie można tor wynająć na cały weekend i się wyżyc swoimi superautkami na 10 różnych próbach sprawnościowych i przy okazji się czegoś nauczyć a nie tylko szaleć po drogach :evil: ja właśnie po to chcę kupić Evo, żeby nauczyć się ogarniać i mieć z tego wielki fun na zamkniętych obiektach lub trasach a w życiu codziennym umiejętności przydadzą się np. do wyjścia z jakiejś opresji na drodze...

 

taki mały klip mego autorstwa w roli głównej :wink: ja

Fajna sprawa, bardzo mnie ciągnie do jazd po szutrach, gdzie organizują takie zawody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może uderzy to w kawior warszaffkę ;P ale dla mnie to po prostu zwykłe lansowanie się bogatych bananowców, którzy myślą (i niestety w większości przypadku są), że są ponad prawem. Prawie na początku (sprytnie wymontowany najważniejszy fragment) jak koleś Corvetta wyprzedza na 3 poboczem mimo, ze TIR'a musiał zauważyć. I taki styl bycia i jazdy jest jeszcze gloryfikowany na zasadzie "zobacz - im sie udało i mogą wszystko" w gazteach i telewizjach (TVN Turbo, które później spuszcza sie nad kolesiami, którzy jadą za szybko w innych programach).

 

Dla mnie to debile :evil: , naoglądali się wyścigu " Gumble" i teraz pełny lans.

Chciałbym ich zobaczyć na waszych spotkaniach w Ulężu lub na spotkaniu nie-ASO, na próbach sprawnościowych jak to napisał jeden nasz kolega, czy tam by też tą "klasę" jazdy pokazali.

Podsumowując :arrow: to żenada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie to bym im zazdrościł tych fur ładniusich , odpicowanych , ale muszę napisać że naprawdę nie przepadam za tego typu imprezami . Dla mnie spędzanie w taki sposób czasu to mega strata czasu która nie wnosi nic w poprawę techniki prowadzenia auta . Generalnie innym to się podoba a mnie akurat nie . Ja optuje za rajdami , ściganiu się po szutrowych nawierzchniach na odcinkach które są do tego przygotowane a nie po drogach narażając innych na niebezpieczeństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...