Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

ilez to byloby na forum filmikow ze wspolnych pojezdzawek...

jakby pojawily sie wszystkie zapowiadane (niekiedy hucznie) video relacje (glownie MG).

 

No to masz :P

 

 

He he, przy okazji znalazłem takiego mistrza kierownicy:

 

http://www.youtube.com/watch?v=wZYkwTJJSa0&NR=1

 

:mrgreen:

 

:shock: zajebisty kierowca, na zapałke parkuje między Integrą a słupem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tutaj nie było. Chciałbym wam przedstawić klip mojego autorstwa z 16 Rajdu Rzeszowskiego Matador:

 

Rajd_Rzeszowski_2007_Bouffier1.jpg

 

Aby pobrac filmik, kliknij na obrazek prawym przyciskiem myszy

i kliknij "Zapisz element docelowy jako".

 

Rozmiar: 51,7MB

Czas trwania: 3:25

Format: .wmv

Serwer: Prokocim.com

 

Link do YouTube:

http://pl.youtube.com/watch?v=4n8USzXp_Z8

 

Opinie, komentarze, sugestie mile widziane, konstruktywna krytyka również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest mozliwe ze policja nie ma broni palnej. Przeciez to jest zagrozenie nie tylko dla zycia policjanow, ale takze dla niewinnych obywateli. I jeszcze w dodatku uzadzaja sobie poscigi w centrum miasta w bialy dzien, narazajac policje i innych obywateli na utrate zycie/straty materialne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piter_g, Miałem nadzieję iż nastąpi wreszcie jakiś przełom, a tu nic ! :sad: Zalety? dobra jakość obrazu ( lubię pełny ekran) Poza tym za krótkie ujęcia, niepotrzebne stop-klatki i przeskoki obrazu co kilka czy kilkanaście metrów rajdówki (np. Duda). Stop-klatka czy zdjęcia (chodzi mi o nieruchomy obraz) owszem na początku i z muzyką, następnie te auta mają jechać i ma być je słychać. Muzyka wtedy ewentualnie jako lekkie tło. Cienie nie mają tutaj żadnego uzasadnienia. Można by je wykorzystać w przypadku pokazania różnicy toru jazdy pomiędzy samochodami. Zbliżenia, najazd kamery na zakręt gdzie pojawia się rajdówka, po czym po 1,5 sek cięcie - tego nie da się oglądać. Na konkurs efektów specjalnych może by było, ale ja jako widz chcę zobaczyć rajdówki w akcji. Akcja !

Mam duże wymagania, ale doceniam również starania autora. Wniosek końcowy: zawsze można to zrobić lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piter_g, Miałem nadzieję iż nastąpi wreszcie jakiś przełom, a tu nic ! :sad: Zalety? dobra jakość obrazu ( lubię pełny ekran) Poza tym za krótkie ujęcia, niepotrzebne stop-klatki i przeskoki obrazu co kilka czy kilkanaście metrów rajdówki (np. Duda). Stop-klatka czy zdjęcia (chodzi mi o nieruchomy obraz) owszem na początku i z muzyką, następnie te auta mają jechać i ma być je słychać. Muzyka wtedy ewentualnie jako lekkie tło. Cienie nie mają tutaj żadnego uzasadnienia. Można by je wykorzystać w przypadku pokazania różnicy toru jazdy pomiędzy samochodami. Zbliżenia, najazd kamery na zakręt gdzie pojawia się rajdówka, po czym po 1,5 sek cięcie - tego nie da się oglądać. Na konkurs efektów specjalnych może by było, ale ja jako widz chcę zobaczyć rajdówki w akcji. Akcja !

Mam duże wymagania, ale doceniam również starania autora. Wniosek końcowy: zawsze można to zrobić lepiej.

 

Mam dokładnie to samo zdanie - niepotrzebny przerost formy nad treścią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia, było całkiem niedawno. Młodość...

 

MARKO RALLY, ostatnio widziałem przez moment na TVN Turbo relację z jakichś zawodów w drifcie - w zasadzie to same krótkie ujęcia, cienie/duchy, zwolnienia i przyspieszenia obrazu + jakieś wstawki - ilość efektów na sekundę powalała, w zasadzie to ciężko było oprócz koloru auta zobaczyć co to za marka, to jakiś nowy trend w relacjach? Ja się czułem to oglądając jakbym połknął i wypalił połowę asortymentu z apteki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jakiś nowy trend w relacjach?

 

Po tej wypowiedzi mogę stwierdzić, że niestety nie rozróżniacie relacji od klipu. Mój filmik to jest teledysk(klip), który ma być dobrze zgrany z muzyką i nie koniecznie liczą się tutaj długie ujęcia. Ten filmik, który zrobiłem może być np. zapowiedzią relacji. To w relacji ma być jak najdłużej widoczne auto, to tam ma być znikoma ilość efektów, a jak najwięcej ujęć, nie potrzebne jest zgranie z muzyką, ważne są onboardy oraz wywiady.

Zgodzę się z tym, że cienie mogą być jeśli pokazują inny tor jazdy, tak zrobię w następnym klipie, a z efektu zdjęcia już w ogóle rezygnuje.

 

Przy okazji może zacytuje członka A.T.M.O-sfery (bardzo dobrej ekipy, która zajmuje się filmowaniem rajdów)

"Może nie powinienem ale dodam swój głos jako członek A.T.M.osfery. Przypominam ze klip to nie relacja. Tutaj nie tylko liczy się czyste ujęcie, ale również zgranie z muzyką i oddanie atmosfery rajdu. Wg mnie 3/4 filmu nie zawiera zbędnych efektów, a tam gdzie są one zastosowane to tylko po to żeby lepiej zgrać akcję z muzyką"

 

Oczywiście krytykę przyjąłem i tak jak napisałem wyżej zrezygnuje i zmienię kilka rzeczy, ale podstawowa sprawa to odróżnić relację od klipu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piter_g, ja akurat wypowiadałem się o relacji jaka była na TVN Turbo, tam owszem była też muzyka, ale i był głos komentatora opisującego wyniki przejazdów, co się zmieniło pomiędzy edycjami zawodów. Co do klipu to się zgadzam - to jest typowo artystyczne podejście a nie informacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piter_g, ja akurat wypowiadałem się o relacji jaka była na TVN Turbo, tam owszem była też muzyka, ale i był głos komentatora opisującego wyniki przejazdów, co się zmieniło pomiędzy edycjami zawodów. Co do klipu to się zgadzam - to jest typowo artystyczne podejście a nie informacyjne.

 

Popieram !

 

Klip professional !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...