Skocz do zawartości

Fanklub motoryzacyjny roku 2011


Olleo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 358
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Proponuje jasno i wyraźnie zdecydować na co przeznaczamy ewentualną kase (łatwiej wtedy innym zrozumieć dlaczego warto zagłosować):

 

- na Japonie w nadzieji, że ulżymy im w bulu

- na spotkanie suabrowe dla wszystkich: kreskowiczów, US-ów, starych subaru....

- inny cel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szwagier a ty czasem w Toyocie nie pracujesz :? :?:

 

Nie. Aczkolwiek jeżdżę tojotami od lat ...nastu. Aczkolwiek następnym samochodem będzie Subaru. Bo tak chcę, bo lubię tą markę! (z różnych powodów) :) .

Kasę, otrzymaną od dyrekcji czy zebraną na The Forum (przydałby się jakakolwiek suma) tak czy inaczej proponowałbym przekazać na rzecz Japońskiego Czerownego Krzyża. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premo, popieram.

Trzeba też liczyć na to, że AŚ "wyłapie" oszustów, myślę, że wtedy pierwsza 5 jest bardzo realna :twisted:

Watpie. Ten liscik z ostrzezeniem, to jakas podpucha. W 2 dni Ford Probe nabil grubo ponad 1000 glosow. Myslisz, ze uczciwie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olleo, biorąc pod uwagę, że tych samochodów praktycznie nie widuje się na drodze, mam poważne wątpliwości... :?

 

Maciex, Ty lepiej opisz tego swojego Forka stage 2 w odpowiednim wątku... ;)

 

-- Pn mar 21, 2011 11:04 am --

 

Giechu, ale tu na szczytny cel głosujemy ;) Więc trochę powalczyć warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciex, Ty lepiej opisz tego swojego Forka stage 2 w odpowiednim wątku... ;)

 

Obiecuję, że kiedyś to zrobię ;)

od grudnia mam prywatnie mocno "pod górkę" (wiadomo nieszczęścia chodzą nie parami, a całymi tabunami) i nie bardzo od tamtego czasu miałem czas oraz chęci udzielać się na forum..obecnie z częścią kłopotów się uporałem, ale jeszcze nie ze wszystkimi, stąd wciąż jeszcze sporadycznie się pojawiam na forum.

Jak tylko "się ogarnę" całkowicie to coś tam na pewno wrzucę, a i na spocie w końcu się pojawię..

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie oszukiwania to jeśli jedna osoba wykorzystuje 5 swoich skrzynek do głosowania to czy to przypadkiem też nie jest oszustwo ?? Owszem, robienie akcji typu 100 maili z jakiegoś portalu generującego adresy mailowe to już grube przegięcie i nikomu nawet nie powinno przyjść do głowy. Ale sam fakt głosowania z kilku swoich skrzynek też nie do końca jest fair. Fakt, też tak postąpiłem, jednak nie komentuję "technik" głosowania stosowanych przez inne kluby. W moim odczuciu taki plebiscyt byłby naprawdę wiarygodny gdyby trochę lepiej skonstruować system głosowania.

 

Zaznaczam również, że to luźna wypowiedź, nie chcę tym samym nikogo urazić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...