Skocz do zawartości

fajny czerwony lakier


Kameleon

Rekomendowane odpowiedzi

zajebisty pomysł, w lato folia pościąga się na słońcu, a to, co zostanie, w zimie stwardnieje i samo odpadnie.....

Może przy oklejaniu tapetą samoprzylepna by tak było :wink: , ale na pewno nie jak sie uzyje do tego specjalnie przeznaczonej folii :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na pewno nie jak sie uzyje do tego specjalnie przeznaczonej folii :idea:

Dokładnie tak. Znajomy kupił ostatnio jakieś audi po stłuczce które było tak oklejone. Folia miała ze 4 lata i wyglądała rewelacyjnie! W pierwszej chwili nie zauważyłem, że samochód jest oklejony :shock: . A najlepsze, że auto po odklejeniu tej folii (nie taka prosta sprawa) i umyciu z kleju wyglądało jak nówka sztuka z salonu. Lakier i kolor - idealne.

 

Takie oklejanie ma sens. No i jeśli faktycznie kosztuje 3,5k pln (nie wiem, nigdy mnie to nie interesowało) to jest to IMO bardzo fajna opcja:

po 1: zmiany koloru

po 2: zabezpieczenia oryginalnej powłoki lakierniczej

po 3: DOBRE malowanie całego auta będzie kosztować podobne pieniądze o ile nie większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeśli faktycznie kosztuje 3,5k pln (nie wiem, nigdy mnie to nie interesowało) to jest to IMO bardzo fajna opcja:

 

 

oklejenie GLa sedana miało kosztować jakieś 3k, z tego prawie 2k to koszt folii.

Jak się okleja folią z papierniczego dla estetów, to może obłazi :). Kolega zawodowo okleja samochody i folia wytrzymuje 3-4 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kameleon, czyli Twoj dupowozik :mrgreen: w czerwieni bedzie wygladal mniej wiecej tak :arrow: subaruimprezai03m2004.jpg

subaruimprezai03m2007.jpg

 

Fajnie :mrgreen:

Ale jeszcze jakbyś okleil swa impreze tak jak pisze Lukass czyli biala perla + karbon dach to wtedy bylo by fajnie do kwadratu :D

 

P.S. Wiem wiem ze masz wanne 8)

 

EDIT:

Znalazlem foki czerwonej kombiaczki :)

c163368081.jpg

c163368082.jpg

c163368084.jpg

c163368085.jpg

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...