Skocz do zawartości

fajny czerwony lakier


Kameleon

Rekomendowane odpowiedzi

mam rozebrany samochód i będę go malował na rzadki jak na Impreze kolor czerwony.

Stanie się to pewnie już ww wtorek/środa. Oglądałem już trochę samochodów i najbardzie pasuje mi Audi RS brillant rot lub Honda CRV w nowej budzie...

 

Może mi ktoś podpowiedzieć jakiś fajny czerwony kolor na jakimś samochodzie aby dobrać konkretny z mieszalni - najlepiej jak najprostszy, bez metalików, pereł itp. bo użytkuje samochod normalnie i jak gdzieś go zarysuje to nie będę chciał go drugi raz maloweać całego... :)

 

12976056.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałeś o oklejeniu auta? Koszt to jakieś 3-3,5kzł za całe auto, wybór kolorów całkiem spory, a jak coś zarysujesz to oklejasz uszkodzony element i luz. Ja myślę żeby w przyszłym sezonie okleić moją S3 na biało z karbonowym dachem i spojlerem.

Ps. Mozliwe żebym widział Ciebie lub auto w poniedziałek około północy na Marszałkowskiej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe - we wtorek go wstawiłem i go rozebrali...

 

ja i tak musiałem go pomalować bo gdzieniegdzie był zarysowany i do tego przez meganę delikatnie puknięty... Jak go umyłem i było słońce to miał ze 3 odcienie srebrnego... A teraz będzie miał jeden czerwony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe - we wtorek go wstawiłem i go rozebrali...

 

ja i tak musiałem go pomalować bo gdzieniegdzie był zarysowany i do tego przez meganę delikatnie puknięty... Jak go umyłem i było słońce to miał ze 3 odcienie srebrnego... A teraz będzie miał jeden czerwony :)

Lewe tylne drzwi miałeś uszkodzone? Jak tak to staliśmy obok siebie na światłach na skrzyżowaniu Marszałkowskiej i Królewskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kameleon, a na jakim charakterze Ci zależy - ma być z daleka widoczny czy raczej wolisz bardziej stonowane?

 

Jeżeli bardziej widoczny to mi się podoba ten z nowego BMW serii 3

 

s-BMW335-Red1.jpg

 

 

Jeżeli bardziej stonowany to fajnie wygląda ten z Posche

 

E93604A_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamer to bmw jest zawodowe :) dzięki - pomuka bym Ci dał ale nie wiem jak... :(

 

lukass - jechałeś S3 i gniotłeś prosto a ja skręciłem w prawo do Victorii. Tak to byłem ja... Niestety jechałem na 80 % bo mam świece do wymiany i jak daje opór kalafior to mi przerywa... Najpierw tuning optyczny a potem do Mysiadła... O ile chłopaki się na mnie nie obrażą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukass - jechałeś S3 i gniotłeś prosto a ja skręciłem w prawo do Victorii. Tak to byłem ja... Niestety jechałem na 80 % bo mam świece do wymiany i jak daje opór kalafior to mi przerywa... Najpierw tuning optyczny a potem do Mysiadła... O ile chłopaki się na mnie nie obrażą...

Dokładnie, w takim razie pzdr :wink: A gniotłem, bo byliśmy z małą w szpitalu na Marszałkowskiej/Litewskiej i dziewczyny zostały, więc jeszcze musiałem obrócić po rzeczy do domu i z powrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamer to bmw jest zawodowe :) dzięki - pomuka bym Ci dał ale nie wiem jak... :(

 

W Offtopie się nie da wystawiać pomuków, tylko w technicznym :wink:

Ale ciesze się, że Ci spodobał. A kolor ten nazywa się IMOLA RED

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wracając do tematu to zamer maluje fure w tym kolorze bo dużo lepsza niż Audi RS... Jeszcze raz dzięki!!

 

WOW jaki mnie zaszczyt spotkał. :oops:

 

A ostatnio w NMnP sobie rozmawialiśmy jakie to wanny są śliczne i rządzą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się z Wami nie zgodzę. Moim zdaniem właśnie czerwone wanny + białe felgi to ideał. Tak jak u Oskara :wink:

 

Ale na szczęście paleta kolorów jest praktycznie nieograniczona i każdy może mieć taki jaki mu się podoba. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się z Wami nie zgodzę. Moim zdaniem właśnie czerwone wanny + białe felgi to ideał. Tak jak u Oskara :wink:

napisal ten co biala sie wozi :P ja mialem czerwone kombi i od kopa bym sie na bialą lub czarna zamienil bo kolor mi lekko nie pasowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to na czerwono nie warto malować bo stanie się nową forumową The Turbowanną Newage:

Zaczniesz mielić biegi, utyjesz od garażowania auta w serwisie, a na koniec wanna ci zgnije i przełożysz wszystkie graty do budy jakiegoś Spec C :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się z Wami nie zgodzę. Moim zdaniem właśnie czerwone wanny + białe felgi to ideał. Tak jak u Oskara :wink:

napisal ten co biala sie wozi :P

 

Ja Bóg da, a partia pozwoli to następna będzie czerwona :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak niektórzy powiadają - Nie to co ładne ale to co się komu podoba...

 

Mi pasuje czerowny - dodatkowo to czerwonych jest mało - więc będzie prawie unikat... A że się nie sprzeda to myślę, że jest najmniejszy problem - narazie nie planuje - fura jest utrzymywana pomimo długich przelotów w stanie igła - a takiego kombii praktycznie nie ma... Więc nabywca ma niewielki wybór :mrgreen:

 

Poza tym nie trzymam tego samochodu i wkładam w niego hajs aby mi się z nawiązką zwrócił - tylko dlatego, że lubię i mi się podoba...

 

Co do koloru to ja akurat szukałem kombiaka, żeby tylko nie był niebieski :mrgreen: trafił się srebrny i zaczęły się problemu...

 

P.S. może zamerowi sprzedam po rabacie, że pomógł mi kolor wybrać ?? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałeś o oklejeniu auta? Koszt to jakieś 3-3,5kzł za całe auto, wybór kolorów całkiem spory, a jak coś zarysujesz to oklejasz uszkodzony element i luz. Ja myślę żeby w przyszłym sezonie okleić moją S3 na biało z karbonowym dachem i spojlerem.

Ps. Mozliwe żebym widział Ciebie lub auto w poniedziałek około północy na Marszałkowskiej ?

 

zajebisty pomysł, w lato folia pościąga się na słońcu, a to, co zostanie, w zimie stwardnieje i samo odpadnie..... :mrgreen: maluj na sam czerwony pigment (sam spytaj emotorsporta co to znaczy, ale dopiero jak wytrzeźwieje... :lol: czyli gdzieś koło wtorku...), nigdy nie będziesz miał dylematów z dobraniem lakieru na ewentualnie(na pewno :lol: ) uszkodzony element... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...