Skocz do zawartości

idziem grubo...


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

no idziem... coś muszę zrobić coby następne 100k km przeżył motór bezawaryjnie. Nie wiem jakie Wy macie plany odnosnie wanienek ale ja mam jedną - ma bulgotać i dobrze się odpychać... Mi starczy 350 KM i z 520 - 540 NM - bez twinscrolla. Podoba mi się to ajk samochód się napędza i przy 3800 RPM jest świst z turbo a zarazem kopniak w plecy :twisted: Do codziennej jazdy super a na pojeżdżawkach i tak trzyma się poziomu ponad 4000 RPM...

Przez chwilę miałem myśl ze zmianą silnika na kute 2,5 - ale znowy rozbierać samochód na części i wymieniać wiązkę to słabizna - żona mi na tyle czasu nie używczy dupowozu... Jednak kombiak ma spełniać swoje podstawowe zadanie - praktycznego kombi na codzień i nie chcę go na długo porzucać - jeszce mi jakieś głupie myśli przyjdą coby zrobić Evo kombii za namową Adama :mrgreen:

 

Wracając do tematu to nie wydaję mi się aby FV37 na Spec C 2.0 dużo szybciej się ogarniał niż mój docelowy sprzęt - nawet ze startu - no i nie ma bulgotu...

Nie wiem co Carlos kombinujesz ale chętnie bym wysłuchał Twoich zamierzeń... Napewno mi musi silnik przeżyć ze 2 lata i minimum 100 k KM...

 

A tak wogóle to jutro jestem w Łodzi... Ale bez mojego bombowca... Niestety... Kupować sąsiadowi STI 04 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega OWOC podeslal mi linka do takiego oto przykładu

 

http://moto.allegro.pl/subaru-impreza-s ... 90897.html

 

jeśli opis nie jest jedynie "nie-ASO", bo więcej tam "psssytów" aniżeli konkretów - to już całkiem mocna "wanna"

Co za "mongoł" :roll: i jeszcze świniacze popsuł :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega OWOC podeslal mi linka do takiego oto przykładu

 

http://moto.allegro.pl/subaru-impreza-s ... 90897.html

 

jeśli opis nie jest jedynie "nie-ASO", bo więcej tam "psssytów" aniżeli konkretów - to już całkiem mocna "wanna"

Co za "mongoł" :roll: i jeszcze świniacze popsuł :evil:

 

spalanie 9l/100km na trasie :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...