Skocz do zawartości

idziem grubo...


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

no idziem... coś muszę zrobić coby następne 100k km przeżył motór bezawaryjnie. Nie wiem jakie Wy macie plany odnosnie wanienek ale ja mam jedną - ma bulgotać i dobrze się odpychać... Mi starczy 350 KM i z 520 - 540 NM - bez twinscrolla. Podoba mi się to ajk samochód się napędza i przy 3800 RPM jest świst z turbo a zarazem kopniak w plecy :twisted: Do codziennej jazdy super a na pojeżdżawkach i tak trzyma się poziomu ponad 4000 RPM...

Przez chwilę miałem myśl ze zmianą silnika na kute 2,5 - ale znowy rozbierać samochód na części i wymieniać wiązkę to słabizna - żona mi na tyle czasu nie używczy dupowozu... Jednak kombiak ma spełniać swoje podstawowe zadanie - praktycznego kombi na codzień i nie chcę go na długo porzucać - jeszce mi jakieś głupie myśli przyjdą coby zrobić Evo kombii za namową Adama :mrgreen:

 

Wracając do tematu to nie wydaję mi się aby FV37 na Spec C 2.0 dużo szybciej się ogarniał niż mój docelowy sprzęt - nawet ze startu - no i nie ma bulgotu...

Nie wiem co Carlos kombinujesz ale chętnie bym wysłuchał Twoich zamierzeń... Napewno mi musi silnik przeżyć ze 2 lata i minimum 100 k KM...

 

A tak wogóle to jutro jestem w Łodzi... Ale bez mojego bombowca... Niestety... Kupować sąsiadowi STI 04 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega OWOC podeslal mi linka do takiego oto przykładu

 

http://moto.allegro.pl/subaru-impreza-s ... 90897.html

 

jeśli opis nie jest jedynie "nie-ASO", bo więcej tam "psssytów" aniżeli konkretów - to już całkiem mocna "wanna"

Co za "mongoł" :roll: i jeszcze świniacze popsuł :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega OWOC podeslal mi linka do takiego oto przykładu

 

http://moto.allegro.pl/subaru-impreza-s ... 90897.html

 

jeśli opis nie jest jedynie "nie-ASO", bo więcej tam "psssytów" aniżeli konkretów - to już całkiem mocna "wanna"

Co za "mongoł" :roll: i jeszcze świniacze popsuł :evil:

 

spalanie 9l/100km na trasie :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...