Jump to content

Podkarpackie Spoty Subaru

Recommended Posts

Myślę, że można powoli coś działać..... im szybciej jakieś decyzje zapadną tym lepiej.... chyba, że ktoś ma jeszcze jakiś pomysł i chce go przedstawić ? Jeśli nie to trzeba powiedzmy do końca listopada zakończyć głosowanie.

Co reszta na to ?

• Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Spot na wesoło           Dymki mają charakter humorystyczny i proszę je traktować z przymrużeniem oka  

Parę fotek z sobotniego spota wrzucam tutaj dla tych co nie widzieli na FB ( tam jest więcej ).   Dzięki wszystkim za udane spotkanie    

Posted Images

Trzeba działać i trzeba się reklamować na ulicach.  :)

Aa i jeszcze  mam taka propozycje do rozpatrzenia co do spotów.. moze ustalimy jakis stały termin integracji plejad i ich użytkowników  np: pierwsza sobota miesiąca, lub cos w ten gust ?? :)  :)

Na FB nie będziemy głosować.tutaj się to odbędzie.

Wyslalem projekt machonia do grafika. Jak będzie gotowy to zrobimy głosowanie.

np: pierwsza sobota miesiąca, lub cos w ten gust ?? :):)

Jestem za tym aby spot był raz w miesiącu! ;) Ktoś jeszcze jest za ?

Nowy magazyn " classic auto " 

Nice....  :D

Mrozio zapodaj na stronkę ;)

Wrzuciłem :)

Takie piękne STI przyuważone podczas ABT drift Izdebki.

Anglik RHD z PL blachami i dodatkowymi lusterkami :D piękna wersja , STI, rota grid, perrin...

2015_11_08_2391.jpg

no no, piękna sztuka!

Ta Subarka często po Krośnie śmiga. Ciekawe czy mamy właściciela na forum :)

np: pierwsza sobota miesiąca, lub cos w ten gust ?? :) :)

dobry pomysł jestem za  :thumbup:

np: pierwsza sobota miesiąca, lub cos w ten gust ?? :):)

Myślę że głosować już można. Są to projekty i po wyborze tego jednego właściwego będzie czas na jego dopracowanie i dopieszczenie. Fajnie by było się z tym uporać do końca miesiąca tak by w styczniu 2016 ten właściwy był już dopracowany (info o głosowaniu powinno pojawić się na FB). Wtedy będzie można się zabrać za zrobienie naklejek i ewentualnie później pomyśleć nad innym jego wykorzystaniem.

Trzeba też pomyśleć jak na zgłoszone projekty głosować. Myślę że powinne być ponumerowane i pod tym, za którym ktoś będzie chciał zagłosować cytując go poniżej wpisze swój nick, kolejna osoba się dopisze itd.

Trzeba działać i trzeba się reklamować na ulicach. :)

Aa i jeszcze mam taka propozycje do rozpatrzenia co do spotów.. moze ustalimy jakis stały termin integracji plejad i ich użytkowników np: pierwsza sobota miesiąca, lub cos w ten gust ?? :):)

Jestem za...

Aa i jeszcze  mam taka propozycje do rozpatrzenia co do spotów.. moze ustalimy jakis stały termin integracji plejad i ich użytkowników  np: pierwsza sobota miesiąca, lub cos w ten gust ?? :)  :)

Uważam, że jest to świetny pomysł  :thumbup:

Nikt już nie będzie się czaił jak tego spota zorganizować tylko na jasnych zasadach się spotykamy, każdy wie kiedy i gdzie..... :D

Dodam od siebie, że np. 2-3 razy w roku można zrobić spota w innym miejscu jak Rzeszów..... np. w Krośnie lub typ podobnie..... wspólna jazda na spot kilkoma subarakami ma klimacik i jest mega fajna  :yahoo: Dla każdego będzie to też miła odmiana.

A może w sezonie wakacyjnym raz w roku zrobić wspólne ognisko lub coś w ten deseń ?!  B)  :drunk:

Co do czcionki, której  użyłem w logo to nazywa się " Republika exp" .... tak w razie "w"  ;)

Aa i jeszcze  mam taka propozycje do rozpatrzenia co do spotów.. moze ustalimy jakis stały termin integracji plejad i ich użytkowników  np: pierwsza sobota miesiąca, lub cos w ten gust ??  :)   :)

Uważam, że jest to świetny pomysł   :thumbup:
Nikt już nie będzie się czaił jak tego spota zorganizować tylko na jasnych zasadach się spotykamy, każdy wie kiedy i gdzie.....  :D

Dodam od siebie, że np. 2-3 razy w roku można zrobić spota w innym miejscu jak Rzeszów..... np. w Krośnie lub typ podobnie..... wspólna jazda na spot kilkoma subarakami ma klimacik i jest mega fajna   :yahoo: Dla każdego będzie to też miła odmiana.

A może w sezonie wakacyjnym raz w roku zrobić wspólne ognisko lub coś w ten deseń ?!   B)   :drunk:

Popieram  :D

Mam jeszcze dwie propozycje co do logo 

post-23189-0-17197700-1447783888_thumb.jpg

post-23189-0-21055600-1447783889_thumb.jpg

Edited by M@kul

''Dodam od siebie, że np. 2-3 razy w roku można zrobić spota w innym miejscu jak Rzeszów..... np. w Krośnie lub typ podobnie..... wspólna jazda na spot kilkoma subarakami ma klimacik i jest mega fajna  :yahoo: Dla każdego będzie to też miła odmiana.

A może w sezonie wakacyjnym raz w roku zrobić wspólne ognisko lub coś w ten deseń ?!  B)  :drunk:''

Pomysł tak zaje...fajny, że masz u mnie 883f7ad6e4a2.jpg

• Upvote 1

Thank-You.jpg

:D                                                           :D                                                         :D                                                                    :D                                                    :D

Aa i jeszcze  mam taka propozycje do rozpatrzenia co do spotów.. moze ustalimy jakis stały termin integracji plejad i ich użytkowników  np: pierwsza sobota miesiąca, lub cos w ten gust ??  :)   :)

Uważam, że jest to świetny pomysł   :thumbup:

Nikt już nie będzie się czaił jak tego spota zorganizować tylko na jasnych zasadach się spotykamy, każdy wie kiedy i gdzie.....  :D

Dodam od siebie, że np. 2-3 razy w roku można zrobić spota w innym miejscu jak Rzeszów..... np. w Krośnie lub typ podobnie..... wspólna jazda na spot kilkoma subarakami ma klimacik i jest mega fajna   :yahoo: Dla każdego będzie to też miła odmiana.

A może w sezonie wakacyjnym raz w roku zrobić wspólne ognisko lub coś w ten deseń ?!   B)   :drunk:

Popieram  :D

Mam jeszcze dwie propozycje co do logo 

attachicon.gif12255270_995319727191600_139006741_o.jpg

attachicon.gifmapa_podkarpackie (1)ZZZZ.jpg

Mi osobiście bardziej siedzi sam czarny kontur, tam gdzie jest podKACpacie :D A co do ustalenia "sztywnych" terminów spotkań to również uważam, że to świetny pomysł, o grillu tudzież ognisku w lecie nie wspominając :D

miro D88 jechałeś może wczoraj ok 15 z Rz na Głogów młp? Mijałem wczoraj takiego Hawka jak Twój na blachach RLA ..

Wybieram projekt nr 9.

Wojt_O to nie byłem ja (i mam nadzieję, że nie mój hawk  :huh:) . W Łańcuckich rewirach widziałem takiego furacza jak mój ale to było w zimie więc na pewno jest jeszcze jeden na RLA ciekawe czy tylko jeden  :twisted:

Edited by miro D88

Proponuję głosowanie w formie kopiowania LL ( listy logowej ) w każdym kolejnym głosującym poście. Myślę, że każdy głos to cyfra wyższa o jeden.

Tak to myślę będzie wyglądało:

LISTA PROJEKTÓW LOGO : 

1 Numer :     0 głosów

2 Numer :     0 głosów

3 Numer :     0 głosów

4 Numer :     0 głosów

5 Numer :     0 głosów

6 Numer :     0 głosów

7 Numer :     0 głosów

8 Numer :     0 głosów 

9 Numer :     0 głosów 

10 Numer :   0 głosów

11 Numer :   0 głosów

Po głosach Mirka i Mrozia sytuacja wygląda tak:

LISTA PROJEKTÓW LOGO : 

6 Numer :     0 głosów

9 Numer :     2 głosy

nine :)

Co do ognisk, grilli, etc są Tu tacy co mają więcej niż np 64mkw w bloku więc popieram !

LISTA PROJEKTÓW LOGO : 

6 Numer :     R1damii

9 Numer :     miro D88, mRoZiOo, TKACZU, Wojt_O, subaru_viper, rybex,Kamaryn

...Ma ktoś silencer na zbyciu ?

PS: Może pomyślimy o ile ma to sens nad taką mini giełdą kupię / sprzedam/zamienię dotycząca ...SKP :)

Edited by Kamaryn

Nr 9 

LISTA PROJEKTÓW LOGO : 

6 Numer :     R1damii

9 Numer :     miro D88, mRoZiOo, TKACZU, Wojt_O, subaru_viper, rybex,Kamaryn, Machoń

Nr 6

LISTA PROJEKTÓW LOGO :

1 Numer : 0 głosów

2 Numer : 0 głosów

3 Numer : 0 głosów

4 Numer : 0 głosów

5 Numer : 0 głosów

6 Numer : R1damii, Marek S,

7 Numer : 0 głosów

8 Numer : 0 głosów

9 Numer : miro D88, mRoZiOo, TKACZU, Wojt_O, subaru_viper, rybex,Kamaryn, Machoń

10 Numer : 0 głosów

11 Numer : 0 głosów