Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Nr 6 :)


LISTA PROJEKTÓW LOGO : 

1 Numer : 0 głosów
2 Numer : 0 głosów
3 Numer : 0 głosów
4 Numer : 0 głosów
5 Numer : 0 głosów
6 Numer : R1damii, Marek S, M@kul
7 Numer : 0 głosów
8 Numer : 0 głosów 
9 Numer : miro D88, mRoZiOo, TKACZU, Wojt_O, subaru_viper, rybex,Kamaryn, Machoń
10 Numer : 0 głosów
11 Numer : 0 głosów 
Edytowane przez M@kul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja listy
 
 
LISTA PROJEKTÓW LOGO : 

1 Numer : 0 głosów
2 Numer : 0 głosów
3 Numer : 0 głosów
4 Numer : 0 głosów
5 Numer : 0 głosów
6 Numer : R1damii, Marek S, M@kul
7 Numer : 0 głosów
8 Numer : 0 głosów 
9 Numer : miro D88, mRoZiOo, TKACZU, Wojt_O, subaru_viper, rybex, Kamaryn, Machoń, konrad0101, v-max
10 Numer : 0 głosów
11 Numer : 0 głosów 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nr 9! 

 

1 Numer : 0 głosów
2 Numer : 0 głosów
3 Numer : 0 głosów
4 Numer : 0 głosów
5 Numer : 0 głosów
6 Numer : R1damii, Marek S, M@kul
7 Numer : 0 głosów
8 Numer : 0 głosów 
9 Numer : miro D88, mRoZiOo, TKACZU, Wojt_O, subaru_viper, rybex, Kamaryn, Machoń, konrad0101, v-max, kuba.es
10 Numer : 0 głosów
11 Numer : 0 głosów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aktualizacja listy

 

 

LISTA PROJEKTÓW LOGO : 

 

1 Numer : 0 głosów

2 Numer : 0 głosów

3 Numer : 0 głosów

4 Numer : 0 głosów

5 Numer : 0 głosów

6 Numer : R1damii, Marek S, M@kul, KAŚKO

7 Numer : 0 głosów

8 Numer : 0 głosów 

9 Numer : miro D88, mRoZiOo, TKACZU, Wojt_O, subaru_viper, rybex, Kamaryn, Machoń, konrad0101, v-max, kuba.es

10 Numer : 0 głosów

11 Numer : 0 głosów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam pytanie czy znacie może jakiegoś mechanika u kogo można by było zrobić przegląd "przedsprzedażowy".

ASO Subaru ma tylko okienko o godzinie na którą nie dam rady dotrzeć z Wrocławia więc może coś innego się znajdzie :)
Przedewszystkim chodzi o zbieżność i mechanikę bo reszta już obejrzana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Miałem chwilowe problemy z logowaniem a konkretnie z Mozilla.

 

Co do kropki kilka dni temu miałem po dośc długiej przerwie (co nie oznacza że nie czytam waszych postow jestem na bierząco), dużo do przekazania. Nawet chciałem prosić o "spontanicznego spota" w tej sprawie, ponieważ cięzko jest to wszystko opisać.

 

 

 

Chce się odnieść co do kilku tematów między innymi loga.

 

Na wstepie chce podziękować wszystkim członkom Forum SIP z Podkarpacia którzy kupili i uwierzyli w markę Subaru szczególnie Mrooziowi za to że tchnął nowego ducha do działania.

Uważam że jest on naszym niekwestionowanym liderem, tak trzymać.

 

Zaznaczam nie jestem zwolennikiem demokracji sami widzicie jak ona sie sprawdza na przykładzie naszego państwa.

Co do Forum a raczej naszego Klubu uważam jednak że jest to najtrafniejsza forma prowadzenia go w ten właśnie sposób.

Jako "starszyzna" a takim sie czuje jestem na Forum od kilku lat, miałem jako jeden z pierwszych subaru na podkarpaciu jeszcze w takich czasach (choc nie są one takie odległe) gdzie przysłowiowy Kowalski Imprezę nazywał Hyundaiem lub Daewoo, niezły był wtedy ubaw.

Swiadomść ludzi szybko sie jednak zmieniła i za pomoca gier komputerowych a w szczególności młodego pokolenia wszyscy juz wiedza co znaczy parapet na klapie bagaznika lub wlot na masce.

 

Dlatego dziękuje Wam za wprowadzenie możliwości głosowania na najtrafniejsze logo naszego klubu bądź teamu. Ponieważ na polarach Ci którzy je maja pisze Subaru Podkarpacie Team.

 

 

Do czego zmierzam, o coc mi chodzi?

 

 

Po pierwsze zastanówmy sie nad strategia, tej jak to napisał Machoń naszej nowej organizacji. Uważam że jest to krzywdzące stwierdzenie organizacja ta istnieje od 2009 roku kiedy sam jak patyk na tym Forum z podkarpacia no może poza Fitnesem ale on jest z Mielca i raczej zajmował sie Miedzianą Górą poznałem takich ludzi jak Łukasz (LukiGt), Tomek (Julian) troszeczke później Krajanek, Maciek Dzudok, Błażej Dako, Rybex i wiele innych. Po czym czas mijał ekipa sie rozjechała po świecie każdy zaczął żyć własnymi problemami i nie mieć czasu na spoty. pózniej pałeczkę przejęła Monika chłopaki z Krosna z tym że spotów chyba nie było za dużo. Tak jak wspomniałem wczesniej,zabrakło świerzej krwi której na szczeście teraz nie brakuje.

 

A Forum zawdzięczam bardzo wiele. Chociażby to, że poznałem swojego najlepszego przyjaciela w moim skromnym życiu Kamaryna.

 

Chciałbym żeby wszystkie pomysły naszej organizacji (niezaleznie kogo) miały odzwierciedlenie tymczasowo na Forum SIP (może kiedyś wspólnie pomyślimy o naszym forum)

były poddawane dyskusji. Co do realizacji pomysłow, były one realizowane zawsze po konsultacjach i demokratycznych wyborach wszystkich członków.

Uważam że jezeli mamy miec Facebooka lub inne media społecznościowe wszyscy powinniśmy otrzymac do niego dostęp.

Nieważne czy ktoś go stworzył czy nie każdy powinien mieć do nich prawo, Prawo moderowania prawo idei, prawo realizowania  pomysłu. Oczywiście możemy wybrac w sposób demokratyczny Moderatora który będzie zarządzał tymi mediami tak jak to jest na SIP-ie.

 

Co do loga.

 Logo w przeszłości faktycznie nie istniało ale na plecach polarów teamu mamy logo podobne do loga M@kula  chyba nr 10 zółto niebieskie.

 

Moim zdaniem Logo Machonia nr 9 co do grafiki jest rzeczywiście świetne ale ma kilka niespójności. W dodatku chyba Machon wpadłeś w samo zachwyt głosując sam na siebie.

Samo eksponowanie skrótu SKP kojarzy sie nieco dziwnie logo nie może być duze szczególnie na pojazdach i najbardziej będzie widoczny właśnie ten skrót "różowe SKP". Skrót ten kojarzy mi sie z różową Stacja Kontroli Pojazdów. Nie każdy równiez ma mode STI zeby eksponować kolor różowy. Tak juz półżartem rózowe źle mi sie kojarzy.

Wyeksponujmy znak firmowy Subaru czyli to co najważniejsze "gwiazdki" dajmy tło podkarpacia jako znak pochodzenia naszego klubu i zwyczajnie podpiszmy go pełna nazwą Subaru Klub Podkarpacie.

Tak jak ma Klub Hondy Honda Podkarpacie. W skrócie HP z czym Wam sie to kojarzy bo mi z drukarkami.

Niestety nie jestem grafikiem więc nic graficznie nie moge zaproponować.

 

Podoba mi sie również logo Marka ze znakiem podkarpacie przestrzeń otwarta no i któres z pierwszych pomysłów Mroozia.

 

Powtarzam jest to tylko i wyłącznie moja opinia nikogo nią nie chciałem urazić. Uszanuję wolę demokratycznego wyboru loga.

 

Co do spotkań jak czas, Żona, pieniądze pozwolą moge sie spotykać z Wami codziennie. Jest to sama przyjemność. Mam wiele pomysłów  na funkcjonowanie klubu. Fajnie że coś drgneło w temacie.

 

Dzięki.

 

Cześć,

Mam pytanie czy znacie może jakiegoś mechanika u kogo można by było zrobić przegląd "przedsprzedażowy".

ASO Subaru ma tylko okienko o godzinie na którą nie dam rady dotrzeć z Wrocławia więc może coś innego się znajdzie :)

Przedewszystkim chodzi o zbieżność i mechanikę bo reszta już obejrzana.

Może mogę Ci pomóc z tym SIP-em.

Przemek 791-757-331

Edytowane przez subydu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zastanówmy sie nad strategia, tej jak to napisał Machoń naszej nowej organizacji. Uważam że jest to krzywdzące stwierdzenie

 

Na wstępie miło powiitać kolegę :)

 

Co do samej organizacji (SKP) to moim zdaniem jest to jednak nowy twór. Nowa nazwa, logo, facebook.....  Sama idea i forumowa ekipa z podkarpacia to inna sprawa, ludzi byli wcześniej, forum podkarpackie również dawniej działało......  po prostu Mrozio stworzył nowy element naszego subarowego życia ;) Nie ma co się rozwodzić nad tym... 

 

 

chyba Machon wpadłeś w samo zachwyt głosując sam na siebie.

 

Po prostu miałem z 11 propozycji wybrać wg. mnie najlepszą i taką wybrałem..... a że była mojego autorstwa....co ja na to poradzę....  Nie doszukuj się drugiego dna :P 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak jak ma Klub Hondy Honda Podkarpacie. W skrócie HP z czym Wam sie to kojarzy bo mi z drukarkami.

 

"Honda Podkarpacie" ma skrót HCP.

Dokładnie - skrot to HCP.

Do dzisiaj jestem tam zalogowany z trylionem postów :) wiem nawet o czym pisze Subydu mówiąc o tym że był jednym z pierwszych. Ja jako pierwszy mialem czarne felgi, ambery (pomarańczowe kierunki), ori halogeny itp itd

 

Subydu - każdy kto tylko chce może mieć dostęp do FB - nie robię z tego żadnego problemu (chętnych na Priv poprosze) :)

W zasadzie nic wielkiego nie zrobilem - jezeli tchnalem troche zycia to dobrze, ale wydaje mi sie że jakoś razem tego ducha tchnęlismy ( większą ilością osó B)

A co do fb - w zasadzie tylko dolozylem do tego co już jest, czyli niewątpliwie tego co tworzyles jako jeden z pierwszych, pewien element, który ma za zadanie zdobycie nowych członków na nasze forum.

No i dodać nam trochę świeżości i łatwości w komunikacji.

 

Panowie i Panie a która nazwa jest lepszą ?

Subaru Klub Podkarpacie czy Subaru Team Podkarpacie ?

Wtedy skrót byłby STP prawie jak STI hehe ;)

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba działać i trzeba się reklamować na ulicach.  :)

 

Aa i jeszcze  mam taka propozycje do rozpatrzenia co do spotów.. moze ustalimy jakis stały termin integracji plejad i ich użytkowników  np: pierwsza sobota miesiąca, lub cos w ten gust ?? :)  :)

 Jestem za pierwszą sobotą miesiąca ;) ...

A jak pozostali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak jak ma Klub Hondy Honda Podkarpacie. W skrócie HP z czym Wam sie to kojarzy bo mi z drukarkami.

 

 

"Honda Podkarpacie" ma skrót HCP.

 

Skrótu na logu na naklejkach nie ma tylko pisze honda podkarpacie zaczynając od znaczka H a podanie przeze mnie HP było tym co stworzył Machoń czyli SKP

 

O takie coś i po co tu jeszcze HP

 

Wiem u Nas ma być na bogato bo to subaru nie honda skrót pełna nazwa gwiazdki kolory róze :P 

:D 

https://www.google.pl/search?q=logo+honda+podkarpacie&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAcQ_AUoAWoVChMI9LPHipCcyQIVSZ9yCh2DqQ6b&biw=1640&bih=892#imgrc=PdnQFEGvQ7ru2M%3A

 

Subydu - każdy kto tylko chce może mieć dostęp do FB - nie robię z tego żadnego problemu (chętnych na Priv poprosze) W zasadzie nic wielkiego nie zrobilem - jezeli tchnalem troche zycia to dobrze, ale wydaje mi sie że jakoś razem tego ducha tchnęlismy ( większą ilością osó A co do fb - w zasadzie tylko dolozylem do tego co już jest, czyli niewątpliwie tego co tworzyles jako jeden z pierwszych, pewien element, który ma za zadanie zdobycie nowych członków na nasze forum. No i dodać nam trochę świeżości i łatwości w komunikacji.

[i za to Ci Mrooziu dziekuję.

 

Dziwi mnie tylko Machoń, twierdzi że powstaje nowa organizacja bo powstał facebook który jak narazie nie jest nasz tylko Twoj, logo i nazwa.

Logo było i nazwa była Logo mamy na polarach a nazwą było Subaru Podkarpacie Team. W skrócie SPT

 

Wtedy skrót byłby STP prawie jak STI hehe Klub Tak bardziej po polsku

Jestem rownież za polszczyzną.

Choc uważam że jeśli mamy doganiac świat to szkoły powinny byc dwujęzyczne. Mój syn uczy się angielskiego od drugiego ruku życia. Wiem cos o tym będąc kilka lat w USA jak przeszkadza brak znajomości języka.

 

Panowie nie STP tylko SPT jeżeli doszukujecie się drugiego dna to jest taka rózowa seria części OEM do subaru z nazwą Subaru Performance Tuning.

Więc nie widze tu żadnej rozbieżności.

 

https://www.google.pl/search?q=spt+subaru&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0CEEQsARqFQoTCOzji96NnMkCFaG-cgodjIwGYA&biw=1640&bih=892#imgrc=ftkDk9cAIi2JZM%3A

 

Zresztą jest to coś więcej jak tylko części jest to jednostaka organizacyjna tworząca otoczkę tuningowa OEM dla właścicieli subaru.

 

http://www.japanesesportcars.com/photos/desktop-wallpapers/subaru/tuning/2011-tuned-subaru-wrx-sti-4door-spt/2011-tuned-subaru-wrx-sti-4door-spt-12.JPG.html

Jestem za logiem Kamaryna tylko zamiast skrótu wrzucić znaczek subaru czyli gwiazdki.

 

Tutaj dla niedowiarków że jednak team istnieje może z kondycja trochę gorzej ale jednak istnieje:

post-5747-0-74779200-1447925216_thumb.jpg

post-5747-0-39448200-1447925231_thumb.jpg

Edytowane przez subydu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo eksponowanie skrótu SKP kojarzy sie nieco dziwnie logo nie może być duze szczególnie na pojazdach i najbardziej będzie widoczny właśnie ten skrót "różowe SKP". Skrót ten kojarzy mi sie z różową Stacja Kontroli Pojazdów. Nie każdy równiez ma mode STI zeby eksponować kolor różowy. Tak juz półżartem rózowe źle mi sie kojarzy.

 

Moim zamiarem było właśnie wyeksponowanie konkretnego elementu, który będzie charakterystyczny tylko dla naszej organizacji.... prosty jasny i czytelny. Jak ktoś usłyszy lub zobaczy "SKP" będzie dokładnie wiedział o co chodzi  ;).

 

Nikt nie powiedział, że logo ma być duże... ma być odpowiednio wyskalowane jak standardowe naklejki aczkolwiek co stoi na przeszkodzie zrobić kilka rozmiarów? Dla każdego coś odpowiedniego. Ja osobiście jak będę jechał na Plejady w przyszłym roku to na ten zlot zrobię wielkie logo na całą maskę i klapę bagażnika..... :yahoo:  A CO ! Wszyscy będą wiedzieć, że jedzie człowiek z SKP  :D  Zgadzam się, że nie każdy lubi tak się eksponować ale właśnie chodzi o tą różnorodność..... będziesz chciał małe logo, będzie małe i tyle:)  A tak na marginesie konkurs trwa więc poczekajmy jak się to wszystko zakończy, nie ma co przesądzać za wcześnie..... może będzie zupełnie inaczej i problem Ci odpadnie.

 

Jeśli chodzi o kolor różowy tych trzech literek... to zgadzam się, że może on komuś nie przypaść do gustu, jasna sprawa.... i zgadzam się, że "zalatuje" STI. Chodziło mi aby był to kolor jasny, zdecydowany i dobrze widoczny, rzucający się w oczy. Kolory popularne takie jak czarny i biały nie będą dobrze widoczne na takich samochodach. Dlatego musi być kolor dość oryginalny. Żona podpowiadała mi, że może neonowy zielony czy jaskrawy pomarańczowy..... To jest kwestia dogadania.... może kolejny konkursik ?  ;)  :lol: Nie możemy być "bladzi".... zrobisz niebieski to ja z Mroziem chyba na czoło będziemy musieli sobie nakleić  :D

Zrobisz białe to Monika będzie musiała zrobić sobie pewnie tatuaż z logiem żeby ktoś to dostrzegł  :D o czarnym i czerwonym nie wspomnę...... sam widzisz, że kolor musi być nietuzinkowy. Nic się nie martw, wszyscy coś fajnego wybierzemy.

 

A właśnie... chyba jeszcze nie glosowałeś ? Trzeba działać więc się nie ociągaj  :D

 

 

f9092d94cced.jpg

 

No pięknie Ci to wyszło !!!  :bowdown:  Moim zdaniem bardzo ładne.  BRAWO !  :thumbup:

 

Ja chciałbym tylko dodać od siebie 3 modyfikacje:

1. dołożyć plejady (gwiazdki)

2. napis zrobić kursywą

3. napis przesunąć w prawo 2 cm, tak żeby logo zaczynało się większym elementem (SKP)

 

To tylko moje zdanie , niech się każdy wypowie.

 

Kolor ??? hmmm ...... to może zrobić parę symulacji ?

 

 

 

Aktualizacja listy

 

 

LISTA PROJEKTÓW LOGO : 

 

1 Numer : 0 głosów

2 Numer : 0 głosów

3 Numer : 0 głosów

4 Numer : 0 głosów

5 Numer : 0 głosów

6 Numer : R1damii, Marek S, M@kul, KAŚKO, Krajanek

7 Numer : 0 głosów

8 Numer : 0 głosów 

9 Numer : miro D88, mRoZiOo, TKACZU, Wojt_O, subaru_viper, rybex, Kamaryn, Machoń, konrad0101, v-max, kuba.es, Masu

10 Numer : 0 głosów

11 Numer : 0 głosów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

"Honda Podkarpacie" ma skrót HCP.

 

Skrótu na logu na naklejkach nie ma tylko pisze honda podkarpacie zaczynając od znaczka H a podanie przeze mnie HP było tym co stworzył Machoń czyli SKP

 

O takie coś i po co tu jeszcze HP

 

Wiem u Nas ma być na bogato bo to subaru nie honda skrót pełna nazwa gwiazdki kolory róze :P 

:D 

https://www.google.pl/search?q=logo+honda+podkarpacie&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAcQ_AUoAWoVChMI9LPHipCcyQIVSZ9yCh2DqQ6b&biw=1640&bih=892#imgrc=PdnQFEGvQ7ru2M%3A

 

 

 

Tak, wiem z nie ma tego skrótu, ale w mowie każdy mówił HCP. Logo woziłem 5 lat na samochodzie, znam dobrze :)

 

Dodam coś od siebie:

Do konca dnia do jutra głosujemy na logo.

Jak logo zostanie wybrane, to to wtedy będziemy już modyfikować wybrany projekt i tylko na nim się skupimy.

Kwestia koloru jest tu w ogóle nie ważna - każdy sobie wydrukuje w takich kolorach jak będzie mu pasować - to jest najmniejszy problem a wręcz żaden - Uważam, że najważniejszy jest wzór a kolor moze być jakikolwiek i w setkach różnych kombinacji.

Na FB, na forum itp mozemy wybrać kolor oficjalny i takie logo zaproponować, ale już na samochodach będzie dopasowany do koloru nadwozia.

 

Jak wybierzemy już logo to w sobotę zaczniemy głosować na NAZWĘ.

będą 3 propozycje

1. Subaru Klub Podkarpacie  SKP

2. Subaru Podkarpacie Klub  SPK

3. Subaru Podkarpacie Team SPT

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrozioo ale kto ustalił date konca głosowania? To po pierwsze wszyscy członkowie czy Ty?

Kto ustalił nazwy teamu, klubu na które mamy głosować członkowie klubu czy Ty?

 

Ta sytuacja jest jakaś chora. Zastanówmy sie nad strategią.

Jak ma to funkcjonować. Czy od strategi jesteś Ty z Machoniem a my tylko mamy głosować i cicho siedzieć.

 

Przecież tak to nie może działać.

Dodam coś od siebie: Do konca dnia do jutra głosujemy na logo. Jak logo zostanie wybrane, to to wtedy będziemy już modyfikować wybrany projekt. Kwestia koloru jest tu w ogóle nie ważna - każdy sobie wydrukuje w takich kolorach jak będzie mu pasować - to jest najmniejszy problem a wręcz żaden.

W takim razie po co głosujemy w ogóle na logo które potem bedzie modyfikowane. Modyfikowane przez kogo?

I jak kazdy sobie dobierze kolory? Przeciez to ma być wspolne logo, ma nas charakteryzować i sie z czymś kojarzyć.

Zółty kolor jest neutralny. Pasuje do niebieskiego, czarnego, czerwonego, białego.

Edytowane przez subydu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale jaja.

Przecież nikt nie daje żadnych propozycji to na co mamy czekać ? 

Datę ustaliłem ja, bo ja zebrałem wszystko do kupy i wstawiłem do głosowania. MYślę, że to wystarczający zas, żeby zebrać opinie.

ale ok, niech będzie.

 

Panie i Panowie

 

SPRAWA 1
Każdy kto chce proponuje termin Zakończenia głosowania na logo!

Po otrzymaniu propozycji będziemy głosować dopiero na projekt.

 

SPRAWA 2

Każdy kto chce proponuje NAZWĘ i wtedy spośród propozycji będziemy na nią głosować.

 

 

to że wychodze z jakąkolwiek inicjatywą nie znaczy że nie patrze na innych no bez przesady! 

Przecież to jest forum i każdy moze napisać swoją propozycję na każdy z powyższych tematów.

Ale skoro jest cisza to trzeba działać na tym co mamy.

 

p.s. już w zasadzie napisałem wszystko co chciałem, dlatego teraz ja siedzę już cicho i patrze jak się sytuacja rozwinie. 

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPRAWA 1 Każdy proponuje termin Zakończenia głosowania na logo! Po otrzymaniu propozycji będziemy głosować dopiero na projekt. SPRAWA 2 Każdy kto chce proponuje NAZWĘ i wtedy spośród propozycji będziemy na nią głosować.

W koncu Kolega cos tu zrozumiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...