Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Ja latam na Dynów, fajna trasa i najkrócej.

 

Na Dynów - czyli jak rozumiem - Tyczyn / Hyżne / Dynów / Nozdrzec...?  Czy Tyczyn / Hyżne / Dynów / Dubiecko...?

 

 

A którędy alternatywnie?

 

Nie wjeżdżając do Rzeszowa, mogę jeszcze kawałkiem A4 przez Łańcut, i dalej DW nr 877. Jeździł ktoś tamtędy?

Ewentualnie przez Kańczugę / Pruchnik, ale to już chyba trochę bez sensu ;)  

Edytowane przez Malyboss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimaaaaaa :))

Zakręcone jak całe moje życie :D :D

https://vimeo.com/198401097


btw. kazali mi jeździć tym nowym A5 S-line ale...jakoś wolę Subaru :ph34r: tam to jakieś automaty sporty srujemuje dzikie węże, to trzeba włączyć tamto wyłączyć... a Subaru zawsze zwarte i gotowe, jak zresztą wiecie :twisted: :twisted: :twisted:

Jak to mówi pewien Pan... Subaru to Subaru :wub: :wub:

Edytowane przez karloszka
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ty lepiej przygotuj sprawozdanie z używania bluzy bo trzeba podjąć jakieś decyzje :)

 

Co do testów.... prawdę powiedziawszy bluzę założyłem w sumie kilka razy i to na chwilę (krótkie przejażdżki samochodem) .... niestety mimo to tam gdzie pas przebiega po bluzie zaczyna robić się to samo co na koszulkach  :( ... jest to ten sam materiał na zewnątrz...

 

 

Marku nie pojawiłeś sie na spocie :( stąd tak się domyślam Twoja recenzja bluzy na forum,

także Dominik nie dotarł na spota ale przesłał mi recenzję SMSem i pozwolił zacytować:

 

Ja z bluzy jestem bardzo zadowolony praktycznie odkąd ją od Ciebie dostałem cały czas w niej chodziłem - gokarty, po domu, do pracy, nawet próbowałem w niej ćwiczyć na siłowni ale za gorąco było

bluza mimo ze nie jest jakoś bardzo gruba jak było kolo 5 stopni na zewnątrz mi było ciepło, dopiero jak był wiatr to można było odczuwać chłód.

Parę prań zaliczyła i kolory bez zmian. Jedyne do czego mogę się przyczepić to pasy ja mam w ciężarowce takie nakładki na pasy jak w nich jeździłem było spoko ale w ramach testowania zdjąłem je i po trzech dniach jazdy w miejscach gdzie pasy dociskały do bluzy można zauważyć różnicę materiał delikatnie zaczął się tak jakby "mechacić" - za duże słowo, ale coś się zaczyna dziać z materiałem nie wiem co by było po dłuższym takim traktowaniu.

Jak zdecydujecie które zamawiamy to ja oczywiście 2 poproszę: jasna i ciemna :D

 

Także tak wyglądają dwie wypowiedzi - Marka cieńsza bluza kontra Dominika grubsza.

 

Decydujmy coś bo na lato się nam nie przyda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ty lepiej przygotuj sprawozdanie z używania bluzy bo trzeba podjąć jakieś decyzje :)

Co do testów.... prawdę powiedziawszy bluzę założyłem w sumie kilka razy i to na chwilę (krótkie przejażdżki samochodem) .... niestety mimo to tam gdzie pas przebiega po bluzie zaczyna robić się to samo co na koszulkach :( ... jest to ten sam materiał na zewnątrz...

Marku nie pojawiłeś sie na spocie :( stąd tak się domyślam Twoja recenzja bluzy na forum,

także Dominik nie dotarł na spota ale przesłał mi recenzję SMSem i pozwolił zacytować:

 

Ja z bluzy jestem bardzo zadowolony praktycznie odkąd ją od Ciebie dostałem cały czas w niej chodziłem - gokarty, po domu, do pracy, nawet próbowałem w niej ćwiczyć na siłowni ale za gorąco było

bluza mimo ze nie jest jakoś bardzo gruba jak było kolo 5 stopni na zewnątrz mi było ciepło, dopiero jak był wiatr to można było odczuwać chłód.

Parę prań zaliczyła i kolory bez zmian. Jedyne do czego mogę się przyczepić to pasy ja mam w ciężarowce takie nakładki na pasy jak w nich jeździłem było spoko ale w ramach testowania zdjąłem je i po trzech dniach jazdy w miejscach gdzie pasy dociskały do bluzy można zauważyć różnicę materiał delikatnie zaczął się tak jakby "mechacić" - za duże słowo, ale coś się zaczyna dziać z materiałem nie wiem co by było po dłuższym takim traktowaniu.

Jak zdecydujecie które zamawiamy to ja oczywiście 2 poproszę: jasna i ciemna :D

 

Także tak wyglądają dwie wypowiedzi - Marka cieńsza bluza kontra Dominika grubsza.

 

Decydujmy coś bo na lato się nam nie przyda :)

Z tego co widzę na obu bluzach zaczyna robić się to samo... Czy jest to duży "minus" ... zależy jak na to patrzeć ... jak to ktoś wcześniej wsponiał ... jak się nie będzie zapisać pasów to nic się nie dzieje ale chyba nie o to chodzi. Pomijając ten "feler" to bluzy są ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, :) odnośnie tej bluzy w aucie użytkowałem ją przez sześć dni 9 do 10 godzin każdego dnia za kółkiem, oczywiście w pasach. Myślę że bluza zdała egzamin bo kto tyle czasu w tej bluzie będzie siedział w aucie, jest naprawdę ciepła :) . Jedynie tak jak pisałem w miejscu gdzie pas przebiega są delikatne wytarcia, może jestem przewrażliwiony ale to jedyne miejsce do którego można się przyczepić. Generalnie bluza jest w takim samym stanie jak odebrałem od Karloszki, a nie oszczędzałem jej rozładunki, załadunki itp. zabiegi przy żelastwie. Na pewno będzie lepsza niż ta co Marek testował, skoro po dwóch dniach po krótkich przejażdżkach coś się zaczęło dziać. Według mnie zdała egzamin w tym czasie co ją użytkowałem. Jeszcze parę fotek dodam miejsc gdzie coś się zaczęło dziać z tym materiałem, ale na zdjęciach te przetarcia nie są zbyt widoczne. Ja oczywiście 2 zamawiam i dopisuję się do listy. Decyzję pozostawiam pozostałym zainteresowanym bluzami grona. ;)

 

 

1. karloszka 1 szt.
2. v-max (ile szt.?)
3. bjurek1 (1 szt.) - czarna  ;)

4. Emil3371 1 szt.
5. Malyboss 1 szt. - czarna
6. miro D88 1 szt.
7. karolek 1 szt.
8. Marek S 1 szt.
9. T K A C Z 2 szt białe.
10. M@kul 2 szt. - Czarne
11. Machoń 2 szt. (czarna & biała)
12. Ayu 1 szt. 
13. Kr3cik 1 szt.

14. POLI 1 szt czarna
15. Rysio86 1 szt czarna

16. fiku 1 szt czarna

17.Gumis91 2 szt - czarna i Biała

post-24586-0-15989300-1483885692_thumb.jpg

post-24586-0-45463600-1483885718_thumb.jpg

post-24586-0-14580600-1483885730_thumb.jpg

post-24586-0-06493000-1483885742_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy w tym roku trening amatorskiej Podkarpackiej Grupy Rajdowej, tadaaa

 

post-9290-0-48583400-1483900425.jpg

fot. Artur Andruszkiewicz

 

Pozdrowienia dla forumowych uczestników:

M@kula, Scicińskiej, Machonia, Malegobossa i bjurek1 :) oby Was przyjeżdżało mi coraz więcej, pamiętajcie że macie idealne fury na te warunki tym bardziej !!! :-)

Dojazdówka dziś była baaardzo wymagająca, i "powrotówka" tym bardziej - bo ciemno :) Wszyscy cali?? :)

 

post-9290-0-36582300-1483900734_thumb.jpg

Edytowane przez karloszka
  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pozdrowienia dla forumowych uczestników: M@kula, Scicińskiej, Machonia, Malegobossa i bjurek1

Również pozdrawiam, odkłaniam się i dziękuję bardzo :)  Wrażenia z dzisiejszego dnia jak najbardziej pozytywne :)  

 

 

oby Was przyjeżdżało mi coraz więcej, pamiętajcie że macie idealne fury na te warunki tym bardziej !!!

Rozkaz, @karloszka !  :D 

 

 

Dojazdówka dziś była baaardzo wymagająca, i "powrotówka" tym bardziej - bo ciemno Wszyscy cali??

Yes  :)  Przecież mamy idealne fury na te warunki  :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję się spotkać na papieskim tam gdzie zwykle a później pomyślimy co dalej ;) W taką pogodę chyba nie będziemy cały czas stać w miejscu...? :D

HHHHHHHHHHHHHH.jpg

 

 

Forumowicze SKP! Jak ktoś ma fotki z ekstremalnego spota przy prawie -20 (byli najwytrwalsi :-P ) to proszę Was dajcie jakieś fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można się jeszcze dopisać to chętnie bym sobie sprawił taką bluzę :) Projekt świetny.

 

1. karloszka 1 szt.
2. v-max (ile szt.?)
3. bjurek1 (1 szt.) - czarna  ;)

4. Emil3371 1 szt.
5. Malyboss 1 szt. - czarna
6. miro D88 1 szt.
7. karolek 1 szt.
8. Marek S 1 szt.
9. T K A C Z 2 szt białe.
10. M@kul 2 szt. - Czarne
11. Machoń 2 szt. (czarna & biała)
12. Ayu 1 szt. 
13. Kr3cik 1 szt.

14. POLI 1 szt czarna
15. Rysio86 1 szt czarna

16. fiku 1 szt czarna

17.Gumis91 2 szt - czarna i Biała

18. Gaceq 1 szt - czarna

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. karloszka 1 szt.
2. v-max (ile szt.?)
3. bjurek1 (1 szt.) - czarna  ;)

4. Emil3371 1 szt.
5. Malyboss 1 szt. - czarna
6. miro D88 1 szt.
7. karolek 1 szt.
8. Marek S 1 szt.
9. T K A C Z 2 szt białe.
10. M@kul 2 szt. - Czarne
11. Machoń 2 szt. (czarna & biała)
12. Ayu 1 szt.  - czarna
13. Kr3cik 1 szt.

14. POLI 1 szt czarna
15. Rysio86 1 szt czarna

16. fiku 1 szt czarna

17.Gumis91 2 szt - czarna i Biała

18. Gaceq 1 szt - czarna

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odniesieniu do recenzji Gumisia i Marka S Cutline da nam jeszcze jedną bluzę z innego materiału do testów.

 

Edit:

Bluza już w moim posiadaniu :-) ma na sobie m.in. logo Stali Rzeszów - kto chce :D ?

 

post-9290-1484073597,9768_thumb.jpg

 

post-9290-1484073643,6158_thumb.jpg

 

post-9290-1484073664,3586_thumb.jpg

 

Szerokość bluzy 57 cm

Długość 75 cm

Edytowane przez karloszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Hej, jak tam sytuacja z bluzami ?    Ktoś bierze tą ostatnią na testy ? Można byłoby powoli już się określać co i jak ...... bo boję się, że do wiosny w takim tempie się nie wyrobimy 

@Machoń, przychylam się. Pasowałoby nieco podgonić temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...