Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

No piękne te zdjęcia.... jest na czym oko zawiesić...  :D

 

Ten ostatni jeździł jak wściekły dzik.... !  Podobno załatwił wszystkie słupki i.... kontrolę trakcji  :biglol:

 

 

Jako, że wkroczyliśmy w nowy rok.... to ja tak w kwestii formalnej chciałem podrzucić pewien pomysł.  A mianowicie chodzi o nasze spoty. Luty już za pasem i im bliżej do wiosny to nasze spotkania zaczną się rozkręcać a i frekwencja również będzie rosła. Może początek i koniec sezonu spotowego odbywałby się w innym mieście niż Rzeszów ?

Miło byłoby wybrać się konwojem gdzieś indziej i poznać nowe miejsca. Ostatnie wyjazdowe spotkanie cieszyło się powodzeniem więc dlaczego tego nie kontynuować ?

 

Czy może są jakieś propozycje ? Ktoś może chce zgłosić swoją miejscowość i chociaż w minimalnym stopniu ogarnie temat.... na początek wystarczy wskazać fajne miejsce na postój i obmyślić trasę przejazdu  :D

 

Ktoś coś ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ostatni jeździł jak wściekły dzik.... !

 

Heheheh :biglol:

 

Podobno załatwił wszystkie słupki i.... kontrolę trakcji 

 

Popatrz, popatrz, a ja za jeden raptem skoszony słupek dostałem już ostrzeżenie, że kiełbaski nie dostanę  :biglol:

 

Może początek i koniec sezonu spotowego odbywałby się w innym mieście niż Rzeszów ? Miło byłoby wybrać się konwojem gdzieś indziej i poznać nowe miejsca. Ostatnie wyjazdowe spotkanie cieszyło się powodzeniem więc dlaczego tego nie kontynuować ?

 

Według mnie dobry i ciekawy pomysł. W Krośnie zaliczyłem wtedy swój pierwszy spot, i było bardzo fajnie  :)

 

Czy może są jakieś propozycje ? Ktoś może chce zgłosić swoją miejscowość i chociaż w minimalnym stopniu ogarnie temat.... na początek wystarczy wskazać fajne miejsce na postój i obmyślić trasę przejazdu    Ktoś coś ? 

 

Zaproponuję Jezioro Tarnobrzeskie, myślę że całkiem dobre miejsce na spot - pod warunkiem jednak, że będzie wam się chciało jechać taki hektar. Można byłoby się spotkać na terenie stanicy żeglarskiej "Marina" - znaczyłem na mapce poniżej. Wklepcie w Google "Marina Tarnobrzeg", zobaczcie zdjęcia i wypowiedzcie się, czy pasuje.

post-20814-0-26057900-1484336052_thumb.png

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ciary mam ciarrrryyy mam takie ciary że masakra (oczywiście jak ktoś lubi) :)))

 

:lol:  Ja tylko czekam na Coldplay do czerwca  ;) 

       Ale w razie mojej absencji bilety odsprzedam, albo oddam w dobre ręce   :unsure:

Edytowane przez bjurek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam ciary mam ciarrrryyy mam takie ciary że masakra (oczywiście jak ktoś lubi) :)))

 

:lol:  Ja tylko czekam na Coldplay do czerwca  ;) 

       Ale w razie mojej absencji bilety odsprzedam, albo oddam w dobre ręce   :unsure:

 

 

HALO!!! Ja jestem pierwszy! Uwielbiam porządną muzykę a nie jakieś tam "pitu pitu" Także jak coś to lecimy na koncert w aucie z Plejadami z przodu :D

Ale i tak muzyka z naszego podwórka jest naj, naj zajefajniejsza :)

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak już gadamy o muzyczce i koncertach, to zapytam: czy ktoś z podkarpackich Szanownych Maniax crossover / thrash nie wybiera się czasem na sztukę Suicidal Tendencies / Municipal Waste do Warszawy 19.01.2017 ?? Ekipa mi się trochę wymiksowała, dzień też nie wszystkim pasuje (czwartek), ale może ktoś, coś...? Jakby co to PW.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy Arłamów... no cóż powiem, jeździć się nie dało kompletnie. Odczucia po tym śniegu (jak już w końcu dotarliśmy do bramy...) były jakbyśmy po jakichś głazach jeździli, a nie po puchu :( Śnieg był okropny, mokry i ciężki i nie pozwolił dziś pojeździć.

 

Ale ulepił mi kołpaki do Babuli

 

post-9290-0-57773400-1484411627_thumb.png

 

a tak poza tym:


post-9290-1484411706,4858_thumb.jpg

post-9290-1484411724,3899_thumb.jpg

post-9290-1484411751,6536_thumb.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej  :) 
Od jakiegoś czasu na rynku stoi ciekawa czortopchajka. 
Nawet pasuje mi ten biały kolor  <_< 
https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-impreza-wrx-2006r-ID6yI6Gt.html#xtor=SEC-8
Jakoż, że są to nasze okolice, a nawet bardziej wasze - ktoś coś może o niej wie???
Mam trochę czasu teraz, przejadę się do niej, ale śmierdzi mi ona Ameryką...  :lol: 
Po drugie handlarz i trzecie, to odstająca maska od panelu grilla, niby we wszystkich odstają, ale nie aż tak bardzo  ^_^ 
No i wartość trochę przeszacowana...
Gdyby ktoś coś, to byłoby super  ;)

Edytowane przez bjurek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...