Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

bjurek1, o 27 Dec 2016 - 17:02, powiedział: Przy tych białych bluzach może konsekwentnie jeden kolor tego SKP niech zostanie, na czarnych się to ładnie zgrywa, a białe albo złoty albo czarny. Wziąłbym tą białą w złotym logo, ale brudząca   mimo to podoba mi się w złociszu ...   Mógłby być i prosiak na kapturze, tylko na jakiejś sensownej wysokości, aby się nie zaginał i był cały widoczny.   Wydaje mi się, że z tego materiału co będzie bluza to nie będzie takie łatwe ją szybko wybrudzić. Chyba że jakimś kurzem czy brudem z auta to pewnie tak.

 

 

Chyba, że ktoś zakłada, że notorycznie będzie kładł się pod gablotą  :biglol:  OK, żartuję tylko  ;) W końcu to Subaru  ;)

 

 

Ja bym była za tym, żeby zdjąć z dołu napisy, a na rękawie żeby były.

 

 

"Zdjąć z dołu napisy", tj. z dolnej części pleców? Te wielokrotne "SKP"?

 

 

Za dużo jest tej grafiki wszędzie.

 

 

Tak, racja. Zgadzam się. Trzeba by to nieco wyprostować.

 

 

może by go z tyłu w środku zrobił, całkiem bez wielokrotnego SKP w złocie?

 

Niezła koncepcja. Warto przemyśleć. Niech się jeszcze inni wypowiedzą.

I jeszcze mała propozycja ode mnie: na lewym rękawie, przez całą długość, zamiast tego wielokrotnego "SKP", może umieścilibyśmy napis "Subaru", lub "Subaru Klub Podkarpacie" lub - jakieś hasło kojarzące się z marką, np. "Confidence in Motion", "World is Flat", lub "All Wheels Drive" - nie byłoby to fajniejsze / ciekawsze  :question:

 

Nick może być na rękawie albo z tyłu na plecach np.

 

Nick zdecydowanie na rękawie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała edycja ;)

1. karloszka 1 szt.
2. v-max (ile szt.?)
3. bjurek1 (1 szt.) - czarna  ;)

4. Emil3371 1 szt.
5. Malyboss 1 szt. - czarna
6. miro D88 1 szt.
7. karolek 1 szt.
8. Marek S 1 szt.
9. T K A C Z 2 szt białe.
10. M@kul 2 szt. - Czarne
11. Machoń 2 szt. (czarna & biała)
12. Ayu 1 szt. 
13. Kr3cik 1 szt.

14. POLI 1 szt czarna
15. Rysio86 1 szt czarna

16. fiku 1 szt czarna

 

Przyłapany wczoraj na parkingu galerii rzeszow :)
post-23189-0-71536200-1483476044_thumb.jpg
 

Edytowane przez M@kul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrum chrum dla potrzebujących

 

attachicon.gifIMG_1999.JPG

 

Będą ze mną na najbliższym spocie ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

...

 

nawet wam nie zdążyłam info wrzucić a już mi tylko 2 miejsca zostały

jak coś to proszę pisać

 

attachicon.gifDSC07097 (2).JPG

 

Witam wszystkich z podkarpackiej grupy, a wita was póki co świerzak, żółtodziób jak go tam zwać 3 dniowy posiadacz Leśnika z motorem 2.0 XT z roku 2003. Cacko zostało nabyte w PL w sylwestrowe popołudnie jako importowany Szwajcar. Historia moja rozpoczęła się mniej więcej w lutym, kiedy to zobaczyłem taki model na rzeszowskich ulicach i wrażenie z tego jak to bangla. Wybór modelu nastąpił trochę pod kątem wykonywanego zawodu geodety, wyjazdów w góry jako że lubię drałować itp. Od tamtego momentu starałem się doprowadzić mojego starego VW do porządku, pozbyć się go w rozsądnej cenie i przesiąść się w owe autko które nabyłem w Sylwestra. 

 

Witam się tym postem z Wami tu konkretnie z podkarpacia, jeszcze nie nabbrałem ogłady związanej z korzystaniem z tego forum, ale chciałbym założyć sobie gdzieś po cichu jakiś swój mały wątek i opisywać w nim historię mojego wozu wykonanych napraw, usterek technicznych i ewentualnych modów.  

 

Z tego miejsca, chciałem od razu nieśmiało zapytać czy świnki przewidziane są także dla żółtodziobów :P odpowiedź może być PW

 

Pozdrawiam Was serdecznie i mam nadzieję do zobaczenia na spotach, o ile zawód wykonywany pod własnym nazwiskiem odda trochę czasu i pozwoli :)

Edytowane przez PietrekPietrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się tym postem z Wami tu konkretnie z podkarpacia

 

Witamy, witamy również i kłaniamy się  :hi:

 

jeszcze nie nabbrałem ogłady związanej z korzystaniem z tego forum

 

Wszystko w swoim czasie... Każdy z nas kiedyś napisał tutaj pierwszy post  :)

 

Pozdrawiam Was serdecznie i mam nadzieję do zobaczenia na spotach

 

I wzajemnie ;)  

Edytowane przez Malyboss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego miejsca, chciałem od razu nieśmiało zapytać czy świnki przewidziane są także dla żółtodziobów :P odpowiedź może być PW

 

Pozdrawiam Was serdecznie i mam nadzieję do zobaczenia na spotach, o ile zawód wykonywany pod własnym nazwiskiem odda trochę czasu i pozwoli :)

Oczywiście oczywiście - zapraszamy na spota :-)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

post-9290-1483534102,8756_thumb.jpg

 

- AMEN ! :-)

 

Następna podjeżdżawa w Arłamowie w następną sobotę 14.01. :-)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z tego miejsca, chciałem od razu nieśmiało zapytać czy świnki przewidziane są także dla żółtodziobów :P odpowiedź może być PW

 

Pozdrawiam Was serdecznie i mam nadzieję do zobaczenia na spotach, o ile zawód wykonywany pod własnym nazwiskiem odda trochę czasu i pozwoli :)

 

Super, że do Nas zawitałeś! Spokojnie każdy z Nas był kiedyś "żółtodziobem" jedni dawno, dawno temu a jeszcze inni od niedawna. Także czuj się jak wśród swoich! Miło, że również kochasz Plejady :)  ZAWSZE na Forum możesz się do Nas zwrócić z problemem, uciechą czy nowymi modami w swoim Subaru! My tu prawie jak rodzina! No i oczywiście zapraszamy na nasze spoty.

PetrekPietrek super, że kolejna osoba z Podkarpacia ma Subaru!

Do zobaczenia!!! :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ludziska, na ktorą godzinę robimy zlot ???

I gdzie...? Bo ma być mRóZ, że hooo hooo.... Może gdzieś... coś z gorącą "herbatą"...?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Może u mnie

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ludziska, na ktorą godzinę robimy zlot ???

I gdzie...? Bo ma być mRóZ, że hooo hooo.... Może gdzieś... coś z gorącą "herbatą"...?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Może u mnie

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Załatwimy koksownik :D :D :D 

a później wbijamy wszyscy na "herbatkę" do KAŚKO  :P

 

 

 

post-3953-0-44565900-1483702608.jpg

post-3953-0-32671200-1483702682_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ludziska, na ktorą godzinę robimy zlot ???

I gdzie...? Bo ma być mRóZ, że hooo hooo.... Może gdzieś... coś z gorącą "herbatą"...?

 

 

No wiesz co, Marek! To ja raczej liczyłam że tu będą propozycje typu: Izdebki, Arłamów, Załuż..... a nie.... gorąca herbata :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol:

 

Ty lepiej przygotuj sprawozdanie z używania bluzy bo trzeba podjąć jakieś decyzje :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No wiesz co, Marek! To ja raczej liczyłam że tu będą propozycje typu: Izdebki, Arłamów, Załuż..... a nie.... gorąca herbata :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol:

 

Wszystko fajnie...tylko nie przy -15C, -20C, które to jutro o tej 17.00 na pewno będzie.

 

 

 

Ty lepiej przygotuj sprawozdanie z używania bluzy bo trzeba podjąć jakieś decyzje :)

 

Co do testów.... prawdę powiedziawszy bluzę założyłem w sumie kilka razy i to na chwilę (krótkie przejażdżki samochodem) .... niestety mimo to tam gdzie pas przebiega po bluzie zaczyna robić się to samo co na koszulkach  :( ... jest to ten sam materiał na zewnątrz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim

 

mam małe pytanko do Szanownego Grona (bo rzadko bywam w tych rejonach): którędy lepiej dojechać z Rzeszowa do Birczy (lotnisko Arłamów) - przez Łańcut / Kańczugę, czy przez Tyczyn / Hyżne?

 

Z góry dziękuję za podpowiedzi  :)

 

 

karloszka powiedział Ty lepiej przygotuj sprawozdanie z używania bluzy bo trzeba podjąć jakieś decyzje

 

niestety mimo to tam gdzie pas przebiega po bluzie zaczyna robić się to samo co na koszulkach  ... jest to ten sam materiał na zewnątrz...

 

=> nie zapinać pasów, będzie O.K.  ;)

Edytowane przez Malyboss
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim

 

mam małe pytanko do Szanownego Grona (bo rzadko bywam w tych rejonach): którędy lepiej dojechać z Rzeszowa do Birczy (lotnisko Arłamów) - przez Łańcut / Kańczugę, czy przez Tyczyn / Hyżne?

 

Z góry dziękuję za podpowiedzi :)

Ja latam na Dynów, fajna trasa i najkrócej.

 

 

 

 

No wiesz co, Marek! To ja raczej liczyłam że tu będą propozycje typu: Izdebki, Arłamów, Załuż..... a nie.... gorąca herbata :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol:

Wszystko fajnie...tylko nie przy -15C, -20C, które to jutro o tej 17.00 na pewno będzie.

 

 

Why not????

Edytowane przez karloszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...