Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

a propos zimówek, mam felgi 16 z zimówkami sava, i teraz najlepsze, felgi oryginalny speedline z japońskiego gc8 sti, złote, nie malowane, stan jakby z fabryki właśnie wyjechały, nie chce kto?

A gdy cztery zimówki od krist zostaną zjarane, to ja też mam w ofercie zimowe Pirelli R16 w promocyjnej cenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój nie mam podejścia ja taki amator... Ani bym nie śmiała

 

Skoro tak mówisz .....  ;)

 

 

 mam w ofercie zimowe Pirelli R16 w promocyjnej cenie :)

 

Widzę Kuba że z Twojego buga już niewiele Ci zostaje.....

 

A jak cytryna ? Jest wariat pewnie......  :D

 

Może jednak kiedyś zatęsknisz do plejad ..... ;)

 

 

A co do opon to jeszcze znalazłem w garażu dwie sztuki 225/45/17 letnich Continentali w dobrym stanie.... może komuś potrzeba ? Za przysłowiową flaszkę oddam  :D

Do masakrowania na to jak znalazł.... do codziennej jazdy też będą  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że na wątek powróciła dobra atmosfera  :) aż miło poczytać. 

 

M@kul to już pewnie pomyka jakimś GT-kiem 

Hehehe. Machoń jak mógłbym się rozstać z moją wanną...?  :D

 

plan jest taki by stworzyć kalendarz SKP 2017 Foty juz wybrane i przesłane do drukarni ...hehe

Super pomysł  :thumbup:  mamy już naklejki, koszulki więc czemu by nie kalendarze. Kolejny ciekawy projekt :)

 

 

 mam w ofercie zimowe Pirelli R16 w promocyjnej cenie :)

 

Widzę Kuba że z Twojego buga już niewiele Ci zostaje.....

A jak cytryna ? Jest wariat pewnie......  :D

Może jednak kiedyś zatęsknisz do plejad ..... ;)

Mam chyba jakiś zaległości w temacie. kuba gdzie twój subarak?  :o

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 mam w ofercie zimowe Pirelli R16 w promocyjnej cenie :)

 

Widzę Kuba że z Twojego buga już niewiele Ci zostaje.....

A jak cytryna ? Jest wariat pewnie......  :D

Może jednak kiedyś zatęsknisz do plejad ..... ;)

Mam chyba jakieś zaległości w temacie. kuba gdzie twój subarak?  :o

 

U v-maxów :-)

Hohoho jak on jest u v-maxów to pewnie jakiś gruby projekt się szykuje  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe. Machoń jak mógłbym się rozstać z moją wanną...?  :D

 

No raczej myślałem o wymianie  ;)

 

Jest w dziale sprzedam taka wanna jak Twoja, w takim pięknym wojskowym kolorze na extra kołach...... dla mnie bomba ! Sam bym brał  :yahoo:

 

No nie mów, że Ci się nie podoba ?!  :D

 

 

Hohoho jak on jest u v-maxów to pewnie jakiś gruby projekt się szykuje  :lol:

 

Nie wiem co tam V-max wymyśli .....ale  jeśli będzie grubo to raczej już nie dla Kuby  :( ...... on teraz się lubuje w cytrynie  :D

A tak poważnie to impreza do naprawy poszła a Kuba oddał ją już V-maxom..... ale co ja będę się tłumaczył..... niech Kuba.es to robi  :D

Pewnie jakiegoś nielegala robił i upalał na lewo i prawo......  :biglol:

 

 

To jak już urodził się mały kącik ogłoszeniowy ....

 

O to to....  :D

 

To ja przebijam i mam do sprzedania ori tłumik końcowy z forka N/A MY 07 w bdb stanie, do imprezy po zmianie wieszaka podejdzie......Mrozioo pomyśl ...hahahaaha  :biglol:

I teraz jeszcze coś znalazłem ale to będzie z grubej rury, mówię poważnie.......

 

...... mam ori nową nakładkę gumową na pedał sprzęgła/hamulca (Forek/Impreza)  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Panie i Panowie, wszystko prawda. Robal poszedł w dobre v-maxowe ręce, które leczą. Nie inaczej było w jego przypadku. Fura dostała drugie życie i to mnie niezmiernie cieszy. Sytuacja zmusiła mnie do tak radykalnego rozwiązania więc dobrze, że wylądował gdzie wylądował. Nie zmienia to faktu, że nadal czuję się częścią naszej sympatycznej plejadowej rodzinki i byłbym niezmiernie zadowolony gdyby i wspomniana rodzinka mnie nie wydziedziczyła... nie powiedziałem bowiem ostatniego subarowego słowa :) Ale niestety potrzebuję na to czasu.

Polatam sobie jakiś czas c2 vts i rajdowym sejem, a jak się odkuję, to czas plejad jeszcze nadejdzie.

Pozdrawiam i dziękuję za zrozumienie  :)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal czuję się częścią naszej sympatycznej plejadowej rodzinki i byłbym niezmiernie zadowolony gdyby i wspomniana rodzinka mnie nie wydziedziczyła... nie powiedziałem bowiem ostatniego subarowego słowa :)

 

Tak jest Kuba..... :D mobilizuj tam V-maxa i wpadajcie na spoty..... chociażby cytryną  ;)  swoją drogą C2 VTS to lepiej śmiga niż impreza N/A..... sorry chłopaki  :D

 

A jeśli nie powiedziałeś ostatniego subarowego słowa to tym bardziej się cieszymy.... ciekawe co planujesz w przyszłości kupić !?  ;)  :D

 

Widzimy się na na pewno jak nie na spocie to pewnie na najbliższym KJS'ie w Krośnie...... będziesz startował ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

230 kucy ;-)

 

No to niezły wynik....  :thumbup: Zważywszy ma masę GT-ka...... musi robić wrażenie  :D

 

Czyli za WRX-y można się zabierać......  :D

 

Robiąc badanie techniczne, widziałem-słyszałem jak się akurat hamuje.

Machoń - odkąd pamiętam, to WRX może się zabierać za GTka - który o wiele lepiej hamuje i skręca. Chyba, że w tym stwierdzeniu jest drugie dno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Panie i Panowie, wszystko prawda. Robal poszedł w dobre v-maxowe ręce, które leczą. Nie inaczej było w jego przypadku. Fura dostała drugie życie i to mnie niezmiernie cieszy. Sytuacja zmusiła mnie do tak radykalnego rozwiązania więc dobrze, że wylądował gdzie wylądował. Nie zmienia to faktu, że nadal czuję się częścią naszej sympatycznej plejadowej rodzinki i byłbym niezmiernie zadowolony gdyby i wspomniana rodzinka mnie nie wydziedziczyła... nie powiedziałem bowiem ostatniego subarowego słowa :) Ale niestety potrzebuję na to czasu.

Polatam sobie jakiś czas c2 vts i rajdowym sejem, a jak się odkuję, to czas plejad jeszcze nadejdzie.

Pozdrawiam i dziękuję za zrozumienie  :)

Znam ten ból ;) i trzymam kciuki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machoń - odkąd pamiętam, to WRX może się zabierać za GTka - który o wiele lepiej hamuje i skręca. Chyba, że w tym stwierdzeniu jest drugie dno :)

 

Nie..... w tym stwierdzeniu nie ma drugiego dna. Tak jak napisałem ,  przy takich parametrach jakie zmierzono w tym konkretnym GT-ku można jednoznacznie stwierdzić, że seryjny WRX będzie wolniejszym samochodem i można śmiało "zabierać" się za niego.... Oczywiście tak jak napisałeś nawet seryjny GT-ek wydaje się być ciut sprawniejszym samochodem od serii WRX .... takie są moje przypuszczenia.....  :)

 

 

 

... Robal poszedł w dobre v-maxowe ręce... Sytuacja zmusiła mnie do tak radykalnego rozwiązania...

Znam ten ból ;) i trzymam kciuki ;)

 

Ciekawe czy Kuba rozważał zakup "nowego" silnika.... ? U Ciebie to wyszło na dobre.... może i u niego byłoby to jakieś wyjście ? Zawsze zostałby przy subaru i wiedziałby co ma.... no ale teraz to już musztarda po obiedzie..... :)  Liczę, że wcześniej czy później powróci do subaru..... trzymam go za słowo  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Machoń - odkąd pamiętam, to WRX może się zabierać za GTka - który o wiele lepiej hamuje i skręca. Chyba, że w tym stwierdzeniu jest drugie dno :)

Nie..... w tym stwierdzeniu nie ma drugiego dna. Tak jak napisałem , przy takich parametrach jakie zmierzono w tym konkretnym GT-ku można jednoznacznie stwierdzić, że seryjny WRX będzie wolniejszym samochodem i można śmiało "zabierać" się za niego.... Oczywiście tak jak napisałeś nawet seryjny GT-ek wydaje się być ciut sprawniejszym samochodem od serii WRX .... takie są moje przypuszczenia..... :)

GTki są super!!! A moja babula to już w ogóle

 

A tak z innej beczki...

 

Wizyta w Świdnicy

Mały ale wariat hihi

 

post-9290-1479747080,8491_thumb.jpg

 

post-9290-1479747094,8622_thumb.jpg

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w dziale sprzedam taka wanna jak Twoja, w takim pięknym wojskowym kolorze na extra kołach...... dla mnie bomba ! Sam bym brał  :yahoo:

No nie mów, że Ci się nie podoba ?!  :D

Tak widziałem tą wojskową wanienkę :D nawet T K A C Z U wrzucał ją tutaj na nasz wątek. piękna!! co tu dużo mówić... w sam raz na sobotnie spociki i nie tylko  ;)

 

Tak Panie i Panowie, wszystko prawda. Robal poszedł w dobre v-maxowe ręce, które leczą. Nie inaczej było w jego przypadku. Fura dostała drugie życie i to mnie niezmiernie cieszy.

Szczęście w nieszczęściu... :(  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że na wątek powróciła dobra atmosfera  :) aż miło poczytać. 

 

No i na całe szczęście hahaha zobaczymy na jak długo :)  no cóż nadzieja matką głupich ale trzeba ją mieć!!! I tego się trzymajmy! :) Nie zapomnijmy, że nasz temat nazywa się "Podkarpacie Spoty Subaru"!!!

 

No cóż zostałem wywołany do tablicy...więc, nie pozostaje nic innego jak ujawnić się z niespodzianką o której to wspominałem jakieś pewno cztery tygodnie temu.No więc pomysł przyszedł do głowy po zlocie w Krośnie. Proszę nie bić jeśli Ktoś przez przypadek, pomyśli że chciałem skopiować pomysł z głównej strony.Nie byłem świadomy że taki temat już się pojawił.Długo biłem się z myślami, czy nie zostanie to tak odebrane no i czy ogólne jest sens....Ale do rzeczy kochani plan jest taki by stworzyć kalendarz SKP 2017

Foty juz wybrane i przesłane do drukarni ...hehe... chcąc upewnić się czy zdjęcia dotarły, usłyszałem tylko tyle...wyjątkowe zdjęcia najwyższej jakosci Ale mojej zasługi nie ma w tym żadnej. Foty (czyli wybrane 23)na prośbę otrzymane od ...Bardzo lubianego i znanego pasjonata Subaraków.Za kilka dni mam otrzymać dwa projekty kalendarza, co do ceny to napiszę tylko tyle, drukarnia jest z Krakowa cena kalendarza to tylko koszt druku.Czyli 13 stron po 3 zł.Oraz darmowa przesyłka do Krosna.Nie chcę być źle zrozumiany, wiec nic na tym nie zarabiam a co najwazniejsze chcąc obniżyć koszty może uda się podesłać do RZ za darmoche.Plan był tylko jeden... powiesić sobie kalendarz SKP zamiast tych wędkarskich które to co roku wisiały przy moim kompie w pracy.

 

 

 

 

 

fiku świetny pomysł! Jak coś i będzie taka potrzeba to mogę przejąć przesyłkę w Rzeszowie! Ja się oczywiście piszę i to pewnie na więcej niż jeden!

Brawo za pomysłowość!!!

 

 

 

Wojtasec..... szykujesz bandytę na Krosno ?  :D

 

 

 

 

 

hmmm ciężko mi ale w tym sezonie odwieszam już kask na wieszak :(  Jako, że grubo albo wcale to pozostaje wcale lub wożenie "dup#" WRX-em. Niestety ale ostatnio usłyszałem od ludzi siedzących po uszy w motorsporcie "Jak chcesz jeździć na tym poziomie to.... zmień auto". Przykre ale prawdziwe! Po ostatnim Jaśle nie mam jedynki a aby na dwójce jeździć to muszą trzymać lewarek aby nie wypadła dwójka :D  No niestety ale WRX czy chociażby podstawowa wersja GT nie nadaję się do sportu hmmm no zależy jak kto jeździ. Nie obrażając oczywiście właścicieli WRX czy GT ale nie oszukujmy się, to są fajne auta do lansu po mieście a nie nazwijmy to w miarę profesjonalnego ścigania. Także.... albo białe albo czarne. Albo naprawię WRX i będę jeździł po bułki, zrobię licencję i zakupię np. 106 lub Saxo (wiele osób mnie na to namawia) lub.... ze swojego smerfowego Bandyty zrobię rajdówkę która by była nie tylko na mokrym ale przede wszyskim na suchym konkurencyjna. Obecnie popsułem 7x skrzynię. Cóż..... Naprawię bo miłość do Plejad jest mocniejsza niż wszystko inne!!! I tym miłym akcentem kończę sezon 2016 który miał wzloty i upadki heh skrzyni biegów :D

 

PS. Machońku (i cała ekipa z RK) w Krośnie jeszcze na pewno będę nie raz!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak widziałem tą wojskową wanienkę :D nawet T K A C Z U wrzucał ją tutaj na nasz wątek. piękna!! co tu dużo mówić... w sam raz na sobotnie spociki i nie tylko  ;)

 

 

Ładny skubaniec jest  :D  Ja Cię w nim widzę ! Jak wpadasz na spota i wychodzisz w kombinezonie i hełmie.... niczym pilot myśliwca F-16......  :D  Jest klimacik tej wanny.....

 

Pomyśl M@kul, pomyśl..... bo Ci ktoś podprowadzi  ;)  :D

 

 

hmmm ciężko mi ale w tym sezonie odwieszam już kask na wieszak :(  ...

...Po ostatnim Jaśle nie mam jedynki a aby na dwójce jeździć to muszą trzymać lewarek aby nie wypadła dwójka ...

 

 

Ooooo....niedobrze się to wszystko potoczyło  :huh: ...... a dawałbyś z trójki i wszystkich objechał na jednym biegu  :D ...... to taki żarcik  ;)

A tak poważnie to w takim stanie nie da się uprawiać motosportu..... więc rozumiem Twoje podirytowanie tą sytuacją..... ale bandytę musisz naprawić i basta ! :D 

 

 

 

 zakupię np. 106 lub Saxo (wiele osób mnie na to namawia)

 

Ty ! Ja miałem taki sam pomysł !  :yahoo:  Tylko, że ja chce clio..... + drugi na części hahaha   :D  Wtedy będziemy upalać ile wlezie... :biglol:   bo jednak w niebieskim mam cykora, że coś ukręcę......  :P

A imprezki będziemy przepalać na Kielcach  :dance:

 

 

Tak czy siak życzę powodzenia w motoryzacyjnych planach  :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty tak na serio ?!  WRX do lansu  po miescie ?!   :|

 

Myślę, że Wojtkowi chodzi o to, że new age są dość wymagającymi samochodami do szeroko pojętego rajdowania.

 

Ciężkie krowy, nie tak zwrotne jakby się chciało..... tzn. używanie tych, czasem kapryśnych samochodów, na konkurencyjnym poziomie wiąże się z nakładem dość sporych środków finansowych.....a to mapy, zawias, silnik, skrzynia, hamulce itd.itp.

 

Znaczy tak, jak masz dużo $$$ to jak najbardziej można bawić się z subaru i robić świetne wyniki !!!..... poczytaj na forum ile ludziska pompują w te auta, żeby strzelić parę kółek na torze i wystartować w paru pojeżdzawkach ..... a potem na lawetę i do serwisu  :D ale za to wrażenia niezapomniane i nie do porównania z niczym innym :yahoo: 

 

Ja tu mówię o takiej dość profi zabawie..... bo jeśli chcesz dwa-trzy razy w roku sobie pośmigać na torze bez wielkiej napinki czasowej i sięgania granic możliwości autka to subarak ( w sumie każda impreza) Ci to zapewni.... Radość będzie przeogromna i pewnie nie ukręcisz od razu wszystkiego..... takie rajdowanie dla własnego fanu  :D

 

Sam widzisz jak Wojtek regularnie startując w KJS'ach dociska bandziora bijąc się o każdą sekundę... to musi coś czasem się wysypać, a mam wrażenie że pomodzone subaru lubi serwis bardziej niż inne marki.....a może każde pomodzone tak ma ? hmmmmm 

 

Podejrzewam, że do "kajtków" tez nada się dobra ośka, czytaj clio,saxo i fun będzie na 100% a koszta o niebo niższe...... a WRX'em wieczorem na bulwar pobulgotać albo na spota  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złej baletnicy to i rąbek w spódnicy ...

Szkoda że nie skończymy rywalizacji na ostatnim w tym roku starcie w Mistrzostwach Galicji... No ale co ja zrobię jak zamiast stawić czoła ktoś podkula ogon... nie mogę się doczekać tego saxo czy co tam będzie innego :) ojjj nie mogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złej baletnicy to i rąbek w spódnicy ...

Szkoda że nie skończymy rywalizacji na ostatnim w tym roku starcie w Mistrzostwach Galicji... No ale co ja zrobię jak zamiast stawić czoła ktoś podkula ogon... nie mogę się doczekać tego saxo czy co tam będzie innego :) ojjj nie mogę

 

 

 

:D  :D  :D  :D  :D To tak na humor  :D  :D  :D  :D  :D

 

Proponuję powstrzymać emocje i nie prowokować utarczek słownych..... po co to komu. 

 

Jest awaria, jest brak startów..... tyle w temacie.

 

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

 

 

 

 

Piękna pogoda, prawda ?  :D .......  :biglol:  W sumie można byłoby jeszcze na letnich pośmigać  ;) ...... najlepiej na jakimś torze ....

 

 

Oby tak aura wytrzymała na spota...... a właśnie, co do spotów poza RZ to macie jakieś pomysły ? Dobrze byłoby zrobić kiedyś (może na wiosnę) wyjazd do innej miejscowości.... taka cykliczna odmiana byłaby dobra..... :D  Czas szybko leci więc macie jakieś propozycje ? 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są żadne emocje zwykła refleksja jak każda inna wypowiedz na tym forum. Chyba masz już jakiś uraz mam w ogóle nic nie pisać??

 

Trzeba tak umieć jeździć żeby dać radę skończyć sezon. Tak mnie tata uczył :-)

Edytowane przez karloszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piaskownica-czy-bezpieczna.jpg

A jak Tobie przez awarię nie udało się być zerówką w drugim dniu GSMP Korczyna ? Nikt niczego nie wypominał..... ja sam Ci współczułem bo wiedziałem, że to było ważne dla Ciebie..... 

Każdy robi to co lubi i uważa..... po co komuś dokuczać..... Każdy może pisać co uważa ale nie prowokujmy sprzeczek.....to tylko taka moja mała prośba   ;)

 

 

black-and-white-shake-hands.jpg?w=473

 

Proszę się nie obrażać tylko dumać gdzie się wybieramy na wiosnę (typowo spotowo) bo trzeba ogarnąć temat.......zaraz będzie nowy rok  :D

 

A może również zorganizujemy coś a'la mini plejady, chociaż raz w roku.... tak jak kiedyś rozmawiałem z Marcinem (Dyrektorem).... takie dwudniowe integracyjne rodzinne spotkanie .... dumaliśmy wstępnie o Polańczyku, tam Marcin ma miejscówkę....... odpoczniemy, zrelaksujemy się, zrobimy ognicho i takie tam  :D

Edytowane przez Machoń
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A może również zorganizujemy coś a'la mini plejady, chociaż raz w roku.... tak jak kiedyś rozmawiałem z Marcinem (Dyrektorem).... takie dwudniowe integracyjne rodzinne spotkanie .... dumaliśmy wstępnie o Polańczyku, tam Marcin ma miejscówkę....... odpoczniemy, zrelaksujemy się, zrobimy ognicho i takie tam :D

 

Fajny pomysł ;)  ... popieram !!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piaskownica-czy-bezpieczna.jpg

A jak Tobie przez awarię nie udało się być zerówką w drugim dniu GSMP Korczyna ? Nikt niczego nie wypominał..... ja sam Ci współczułem bo wiedziałem, że to było ważne dla Ciebie.....

Każdy robi to co lubi i uważa..... po co komuś dokuczać..... Każdy może pisać co uważa ale nie prowokujmy sprzeczek.....to tylko taka moja mała prośba ;)

 

 

black-and-white-shake-hands.jpg?w=473

 

Proszę się nie obrażać tylko dumać gdzie się wybieramy na wiosnę (typowo spotowo) bo trzeba ogarnąć temat.......zaraz będzie nowy rok :D

 

A może również zorganizujemy coś a'la mini plejady, chociaż raz w roku.... tak jak kiedyś rozmawiałem z Marcinem (Dyrektorem).... takie dwudniowe integracyjne rodzinne spotkanie .... dumaliśmy wstępnie o Polańczyku, tam Marcin ma miejscówkę....... odpoczniemy, zrelaksujemy się, zrobimy ognicho i takie tam :D

Ogieeeeeń. Tak!

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...