Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

A jak Tobie przez awarię nie udało się być zerówką w drugim dniu GSMP Korczyna ? Nikt niczego nie wypominał..... ja sam Ci współczułem bo wiedziałem, że to było ważne dla Ciebie.....

 

To nie była moja eliminacja tylko auto funkcyjne poza tym świadomie jechałam jeden dzień od początku i nie byłam do niczego zobowiązana także w ogóle nie rozumiem porównania.

Co do jakiegoś prowokowania nie gniewaj się ale chyba jesteś już lekko przewrażliwiony.

I btw. odpowiedz mi kiedy będziesz w tym Rzeszowie z tą nakładką bo mi pilnie trzeba ją zamontować.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie była moja eliminacja tylko auto funkcyjne poza tym świadomie jechałam jeden dzień od początku i nie byłam do niczego zobowiązana także w ogóle nie rozumiem porównania.

Co do jakiegoś prowokowania nie gniewaj się ale chyba jesteś już lekko przewrażliwiony.

 

Ok..... możemy już nie drążyć dalej tego tematu ? Please !  :) 

 

 

I btw. odpowiedz mi kiedy będziesz w tym Rzeszowie z tą nakładką bo mi pilnie trzeba ją zamontować.

 

Planowałem na spota..... a czy wcześniej będę to nie mam pojęcia jak się poukładają najbliższe dwa tygodnie.......zobaczymy  :)

 

 

Machoooń, kooope lat :D :* 

 

No  hej hej !!!!  :D  Miło Cię widzieć  :D  Już myślałem, że porzuciłeś forum  :D

 

To co tam u Ciebie, opowiadaj  :biglol:  ..... to kiedy coś pijemy  :biglol:  :biglol:

 

cf75adu-960.jpg

Edytowane przez Machoń
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I btw. odpowiedz mi kiedy będziesz w tym Rzeszowie z tą nakładką bo mi pilnie trzeba ją zamontować.

Planowałem na spota..... a czy wcześniej będę to nie mam pojęcia jak się poukładają najbliższe dwa tygodnie.......zobaczymy :)

Nie bardzo rozumiem. Rozmawialiśmy przez SMS i ustaliliśmy że:

1. Przed niedzielą

2. Ewentualnie wysyłkowo

3. Że jedziesz do Rzeszowa do masu (Twoja wczorajsza ostatnia wiad.)

Dlatego pytam kiedy jedziesz do masu a skoro nie jedziesz to czy wyślesz?? Pytałam SMS ale nie odpowiadasz. Jutro jest środa a tak jak wspominałam chciałam to zamontować przed niedzielą.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porąbani ludzie,zadzwoncie do siebie a nie na wirtualnym swiecie "rozmawiajcie"... słowo i jest ok wpadam tu raz na sto lat i jak dzieci "rozmawialismy przez sns, mówiłes w poście"...co? ...dlatego nie mozecie sie dogadac,,,pozdro.

 

FITNES..... masz absolutną rację ale proszę Cię, waż słowa...... 

 

Ja dyskusji nie rozpocząłem i o tym temacie tutaj nie rozmawiam.... grzecznie, krótko i treściwie w jednej linijce raz odpowiedziałem na zadane pytanie, nie kontynuując ......

 

 

 

Nie rozumiem Twojego, aż tak wielkiego podirytowania ?? Co też takiego strasznego się stało ? Nie przesadzaj, ok ? 

 

 

Uważam, że jak komuś nie pasuje klimat w tym wątku to nie powinien zaglądać tutaj (chociaż nie widzę powodu).... tym bardziej, że do najaktywnieszych nie należycie ..... rozumiem, że

 

nie Wasza bajka..... ale po co kogoś pouczać...... tym bardziej, że nic się nie stało... ale to jest tylko moje zdanie i może jestem w błędzie....... 

 

 

 

Rzeczywiście, momentami średnio się to czyta..... mam wrażenie że niektórzy się niepotrzebnie napinają i szukają dziury w całym...... proponuję nie męczyć dalej tematu.... kto, po co i dlaczego.... to nie ma sensu......

 

 

Życzę Wszystkim lepszych humorów, więcej luzu i dystansu do pewnych spraw  :)

 

Dobrej nocy....

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porąbani ludzie,zadzwoncie do siebie a nie na wirtualnym swiecie "rozmawiajcie"... słowo i jest ok wpadam tu raz na sto lat i jak dzieci "rozmawialismy przez sns, mówiłes w poście"...co? ...dlatego nie mozecie sie dogadac,,,pozdro.

pisałam sms, bez odpowiedzi, tel nie odbiera, a tu Machoń od paru dni pisze dlatego tędy próbuję :)

 

edit: o, jak widać nawet w trakcie pisania tego posta Machoń skrobał cosik, a telefon milczy :huh:

zaoferował się z tą nakładką a mi potrzebna to się proszę ;)

Edytowane przez karloszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Cię w nim widzę ! Jak wpadasz na spota i wychodzisz w kombinezonie i hełmie.... niczym pilot myśliwca F-16......   Jest klimacik tej wanny.....

 

hahah  to jest akurat naprawdę ciekawy motyw  :biglol:  autko samo w sobie już wygląda jakby było stworzone do latania   ;)

 

A może również zorganizujemy coś a'la mini plejady, chociaż raz w roku.... tak jak kiedyś rozmawiałem z Marcinem (Dyrektorem).... takie dwudniowe integracyjne rodzinne spotkanie .... dumaliśmy wstępnie o Polańczyku, tam Marcin ma miejscówkę....... odpoczniemy, zrelaksujemy się, zrobimy ognicho i takie tam 

Pewnie czemu by nie ;)

A tak a propo spotkań już niebawem pierwsza sobota miesiąca!!   :yahoo:  

post-23189-0-92477600-1479927148_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga uwaga 3 słowa dla Was!

Machoń założył Facebooka!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Oj tam , oj tam ..... takie podobno słuchy krążą ale to może nie być potwierdzona informacja  :D 

 

 

 

Uwaga uwaga 3 słowa dla Was!

Machoń założył Facebooka!!!!!!!!!!!!!!

Kurde cały czas myślałem, że to Mark Zuckerberg założył FB  :P

 

 

Teraz już wiesz, że byłeś w błędzie..... człowiek całe życie się uczy  :D

 

 

A ja jako, że nie składam nigdy broni naprawiłem swojego Bandytę... i wleciało magiczne 4,44 tylko niestety zawody odwołali. Ale za to super się autko sprawuje :-) resztę pogaduszek zrobimy na spocie :-)

 

No i bardzo dobrze, wszystko się wreszcie ułożyło.....  :thumbup:  Uuuu... wleciał konkretny dyfer, podejrzewam , że jest dużo lepiej.... bravo ! Piszę się na jazdę próbną  :D  Będziesz u nas 11.12. ? Jestem ciekaw jak wrażenia z jazdy  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze, wszystko się wreszcie ułożyło.....  :thumbup:  Uuuu... wleciał konkretny dyfer, podejrzewam , że jest dużo lepiej.... bravo ! Piszę się na jazdę próbną  :D  Będziesz u nas 11.12. ? Jestem ciekaw jak wrażenia z jazdy  ;)

 

 

Pojeździmy :D zabawa jest przednia! I o to chodzi!!! Nie tylko dyfer zmieniłem ale oczywiście również skrzynie znaną z Type RA GT jak i Japońskie STi GT tam właśnie było zupełnie inne przełożenie główne czyli 4,44! Przełożenie główne w STi (STi ma krótsze biegi) jak i w WRX ma 3,90. Dla porównanie w driftowozach właśnie montują przełożenie 4.... wzwyż. Teraz "zapominam" wbić wyższy bieg bo w WRX biegi długie jak lotnisko w Jasionce :P  Także 1 i 2 jest ŁUT, TU,TU, TU :D Do 100km/h pewnie będzie wolniej niż WRX bo trzeba wbijać 3 ale za to zabawa jest MEGA, MEGA przy takiej krótkiej skrzyni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także 1 i 2 jest ŁUT, TU,TU, TU  :D Do 100km/h pewnie będzie wolniej niż WRX bo trzeba wbijać 3 

Oj, jakieś brednie piszesz, przyspieszać to on powinien zdecydowanie lepiej do 100, jedynie predkosc max bedzie mniejsza  :)

Edytowane przez v-max
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Także 1 i 2 jest ŁUT, TU,TU, TU :D Do 100km/h pewnie będzie wolniej niż WRX bo trzeba wbijać 3

Oj, jakieś brednie piszesz, przyspieszać to on powinien zdecydowanie lepiej do 100, jedynie predkosc max bedzie mniejsza :)

Aż sam jestem ciekawy o ile będzie lepiej. Będę za niedługo miał okazję sprawdzić to zobaczymy :-) no ale odczucia są zdecydowanie lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 przyspieszać to on powinien zdecydowanie lepiej do 100, jedynie predkosc max bedzie mniejsza  :)

 

V-max nie lubi jak spada v-max...... hahaha  :D

 

A tak na serio to dobrze gada........ też myślę, że akceleracja wzrośnie kosztem v-maxa ( chodzi o prędkość ! )  :D

 

Myślę , że Wojtek chciał powiedzieć, że wcześniej, przy dłuższych biegach na 2-ce osiągał 100km, a teraz trzeba będzie wbijać już 3-kę przy tej skrzyni i " tracić czas " 

 

na machnięcie lewarkiem ;) .... a to tak na marginesie dalej 5 MT ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 przyspieszać to on powinien zdecydowanie lepiej do 100, jedynie predkosc max bedzie mniejsza  :)

 

 

V-max nie lubi jak spada v-max...... hahaha  :D

 

Myślę , że Wojtek chciał powiedzieć, że wcześniej, przy dłuższych biegach na 2-ce osiągał 100km, a teraz trzeba będzie wbijać już 3-kę przy tej skrzyni i " tracić czas "

o to, to, to Machońku! Właśnie o przepięcie na tę trójkę mi chodziło!

Machoń Ty to doskonale rozumiesz co mam na myśli heh powinieneś zostawać moją żoną :-)

I oczywiście V-max ma rację, że v-max spadnie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to, to, to Machońku! Właśnie o przepięcie na tę trójkę mi chodziło!

 

;)  Tak właśnie mi się wdawało....

 

A pamiętasz nasze Drag racingi na lotnisku w Arłamowie ? 

 

Zatrzymanego startu nie będę komentował..... :facepalm:   Ale jak startowaliśmy z rollowanego  to bandyta jeszcze szedł do przodu a ja już musiałem machać lewarkiem co generowało straty.....

 

Żeby nikt mnie źle nie zrozumiał..... modyfikacje Wojtka uważam za barrdzooo celową i szczególnie w Twoim rajdowaniu to będzie miało sens.... autko będzie szybciej się zbierało co Ci

 

pozwoli zaoszczędzić cenne sekundy...... Właśnie taka krótka skrzynka z dyfrem powinna być standardem w każdej wersji doładowanej  :thumbup:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie parafialne.

Jakby ktoś poszukiwał Plejady, to mogę zareklamować sprzedającego. Sam mam od niego swoje wozidło i wiem, że warto się przejechać do Poznania, jeżeli ktoś takiego auta poszukuje.

http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/91916-s-forester-s-turbo-2000-2-w%C5%82a%C5%9Bciciel/#entry2532720

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...