Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Remi- Ta subarka z Przeworska jest od 10 lat w jednych rekach. Jezdzi nia starsza pani włascicielka miejscowego baru , gdzie zarcie jest dobre i tanie. Z  tego co się orientuje to siedziała kiedyś z rodzina w Stanach. Syn pare lat temu sprzedawał WRXa US spec. (morze mienie przesedlencze?). Myśle że egzemplarz jak najbardziej wart oględzin .  Przebieg będzie raczej realny. Kiedys blisko pracowałem i często widywałem ta impreze wraz z jej kierowniczka . .Bardzo sympatyczna kobitka:)   Jakbym szukał takiego auta na pewno bym zwrócił uwagę .

Edytowane przez Krajanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i Panie)

tym razem czas na trening, miejsce - TOR AUTODROM BIŁGORAJ

termin: 11 kwietnia (sobota)

koszt: 150 zł (200 zł jeśli będzie poniżej 9 aut)

od 9:00 do 16:00

trasa będzie typowo sprawnościowa;

link do nakręconej przeze mnie dziś jednej z naszych konfiguracji toru:

https://youtu.be/wFuZpWC7Xr4

Liczba miejsc ograniczona - zaklepanie miejsca tworzę w oparciu o uiszczenie kwoty 150 zł do 8 kwietnia. W razie odwołania przez nas imprezy oczywiście pieniążki zostaną zwrócone, rezygnacja na własną rękę "grozi" utratą stu pięćdziesięciu złociszy :)

Edytowane przez karloszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie... tam pod maską to lipa jednak.... do tego zaczepy świateł jakieś takie pęknięte, jakby za mocno przykręcone.... a patrząc od frontu to po prawej stronie polepiony czarny plastik wokół światła, porównaj z drugą stroną....

 

Dalej chcesz go zobaczyć..... ?

Miałem to sprawdzić wcześniej ale dopiero otwarłem maskę. W nie walonym hawku mocowania lamp są ze szczeliną wiec to rzecz normalna. Tak jak pisał Krajanek dobrze byłoby go sprawdzić bo może być wart uwagi. Ale to już info dla przyszłych kupujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machoń a z nami co ? Tłukę się ponad tydzień po krośnie i nie mogę Cię spotkać na mieście :) . Wyciągaj Sti-ka z garażu bo się zastoi :) Jak nie masz czasu to mogę nim pojeździć za Ciebie xD

 

PS. Rozszyfrowano kto ma tego GT-ka na RJS. Chętnie bym się ustawił z właścicielem i porozmawiał 

Edytowane przez Picasek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Picasek.... może subaru_viper pomoże Ci namierzyć tego GT-ka, on też jest z Jasła ;)

 

Pogoda nie zachęca do wyciągania auta... :biglol: ale koniec tygodnia wygląda obiecująco. A jak Twój kolorek ? Ładnie w końcu zrobili ?

Jaki sa namiary na to autko? Jakies blachy RJS.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blachy są fotce dwie strony dalej.... ;) 

 

Mam jeszcze takie zapytanie, a w zasadzie poradę do wszystkich..... chce na zlot i też trochę na później ozdobić autko w żółte naklejki-plejady a'la WRC - kompletny body kit naklejkowy :D

Tylko czy to nie trochę wioska z takimi jeździć ? Mnie się w sumie podobają...zawsze przecież można zedrzeć.....

Ktoś miał takie coś albo wie gdzie zrobić..... widziałem na alledrogo gotowce ale sam nie wiem czy to coś warte i czym dam radę przykleić poprawnie tak dużą grafikę + docięcie tu i tam.

 

Jak Wam się podoba taka ozdoba ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w sumie nie głupim pomysłem może być na boku, dołem taki pas rajdowy z adresem www własnej firmy.... to już trzeba przemyśleć ;)

 

Piękna dziś pogoda.... można furę przepalić :biglol:


kuba.es .... dzięki za dzisiejszego mini spota.... miło było Was poznać... :D  no to "poupalaliśmy" pod Kaufem... B) 

 

Tak jak rozmawialiśmy....pogoda coraz lepsza, robi się ciepło, dzień dłuższy.... wiec można pomyśleć o jakiejś integracji forumowej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuba.es .... dzięki za dzisiejszego mini spota.... miło było Was poznać... :D  no to "poupalaliśmy" pod Kaufem... B)

 

I wzajemnie! Ostatnio nie dogoniłem niebieskiej beSTIi więc tym razem to ona dogoniła mnie :D

 

 

Tak jak rozmawialiśmy....pogoda coraz lepsza, robi się ciepło, dzień dłuższy.... wiec można pomyśleć o jakiejś integracji forumowej :D

No właśnie, ktoś chętny na jakąś ustawkę w najbliższych dniach? Krosno? Rzeszów?

Edytowane przez kuba.es
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...