Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Vettel w RedBullu.

 

Poprawka - nie w RedBull'u tylko w Toro Rosso.

 

Ja NH nie wróże jakiejś długiej już kariery, stary już jest, przeciętny dość,

 

Stary ? A Rubens ? A DC ? Co by o Hedfeldzie nie mówić, to jest regularnym kierowcą, a dla wielu zespołów jest to istotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja NH nie wróże jakiejś długiej już kariery, stary już jest, przeciętny dość,

Heidfeld jest dobrym kierowcą.

BMW ma trzeci samochód w stawce i Heidfeld jest częściej piąty niż Kubica. Oczywiście Kubica miał awarie itp. ale Heidfeld nie odstawał specjalnie. W kawalifikacjach to on jest zdecydowanie górą, a i w czasie wyścigów radził sobie nader dobrze.

 

Heidfeld ma jeden problem - swoje ego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heidfeld jest dobrym kierowcą.

BMW ma trzeci samochód w stawce i Heidfeld jest częściej piąty niż Kubica. Oczywiście Kubica miał awarie itp. ale Heidfeld nie odstawał specjalnie. W kawalifikacjach to on jest zdecydowanie górą, a i w czasie wyścigów radził sobie nader dobrze.

 

Heidfeld ma jeden problem - swoje ego.

Też tak uważam. Zwróćcie uwagę na to, że Heidfeld w każdym swoim sezonie miał więcej punktów, niż jego kolega z zespołu. Ze swoim ego rzeczywiście ma problem :roll:

Poprawka - nie w RedBull'u tylko w Toro Rosso.

Scuderia Toro Rosso :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary ? A Rubens ? A DC ? Co by o Hedfeldzie nie mówić, to jest regularnym kierowcą, a dla wielu zespołów jest to istotne.

 

NH jest regularny, jednak nie będzie nigdy mistrzem :twisted:

A wg mnie istotne jest to dla tych zespołów, u których również się nie zanosi, żeby coś się mogło zmienić :lol:

To że Rubens i Dawid są starsi [nie wiem :?: :mrgreen: ] to nie znaczy, że Nicklaus [dziwacznie brzmi :mrgreen: ] nie jest już stary, również.

Nowa gwardia się dobija, tak młoda, że aż strach, ja bardziej pod tym kątem patrzę :wink:

 

Heidfeld ma jeden problem - swoje ego.

 

Jak na mój gust, oprócz ego to on ma jeszcze problem kiepskiego dorobku po latach :twisted:

Patrząc przez pryzmat 5 miejsc, to faktycznie jest powyżej przeciętnej, bo mógłby być przecież 11 :mrgreen:

Ale patrząc przez pryzmat reszty, to Nick jest dla mnie jak już mówiłem, przeciętny i stary :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno przepowiadają jakiś deszcz na niedzielę - może być powtórka z zeszłego roku.

To byłaby rewelacja z tym deszczem. Wyścig byłby ciekawy. Zwykle wyścigi na Hungaroringu są wyjątkowo nudne ze względu na konfigurację toru - praktycznie brak możliwości wyprzedzania na torze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drugim treningu Kubica 10-ty. Podobno psuje się pogoda (kropi).

 

Kubica do Alonso ma prawie 1 s straty ... to jakaś masakra jest... miejmy nadziej że to przez ten deszcz...

 

Co kolwiek to znaczy:

 

"Polak podczas drugiego treningu wykonywał inne zadania niż podczas pierwszej sesji, w której był najszybszy. Druga sesja służyła jak najlepszemu przygotowaniu bolidu do niedzielnego wyścigu."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...