Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

No i znowu niemiecka technika (MERC) i niemiecki kierowca zwycięży w F1 !!!!

 

A Kubica niech się lepiej przesiądzie na gokarty

 

te, prowokator! :razz: Nie jestem Niemcofobem, ale na sukces "Niemca" i "niemieckiej technologii" w F1 pracuje zaskakujaco niewielka ilosc Niemcow :wink:

 

OT w ramach rewanzu za nieprzemyslany manifest uwielbiajacy wszystko co na zachod od Odry, trzy ulubione Skoda Jokes:

 

 

 

What do you call a skoda driver who say's he has a speeding ticket ?

A Dreamer

 

What do you call a Skoda with a sun roof ?

A skip

 

What is the difference between being inside Jessica Alba's bra and being caught inside a Skoda ?

You feel a bigger tit in a Skoda!

 

EOT

 

jeśli rzeczywiście wróci to zobaczymy czy nieobecność przez kilka lat w F1 nie będzie miała złego wpływu na wyniki Schumachera

 

Bedzie ciezko! Ale jak do tego dojdzie to podziwiam. Gosc ma najwyrazniej duze jaja i nie moze na nich za dlugo usiedziec w miejscu. Button powiedzial w jedym z ostatnich wywiadow, ze na miejscu MS nie zaryzykowalby powrotu i potencjalnego nadszarpniecia reputacji "niezwyciezonego".

 

Dla samego MS na pewno bedzie "bardziej po drodze" zakonczyc kariere jako ambasador marki Mercedes, a nie Ferrari. Bez wzgledu na wyniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rebel, na pewno? Może jednak znajdziesz środki? Brak Ciebie w F1 to wielka strata dla tego sportu... :neutral:

 

Niestety w F1 opony się szybko zużywają, a ja mam tylko jeden zestaw na sezon, więc w tym roku F1 odpada.... ale dzięki za słowa otuchy - wiem, że na Was kibice zawsze mogłem liczyć i z chęcią byście obejrzeli skodę RS w wyścigach F1 - była by to nie lada atrakcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako urodzony pesymista uważam, że w 2010 również będziemy oglądali Kubice z tyłu stawki, no może w granicach 12-16 miejsca.

 

Za to napewno będzie super oglądać Schumachera walczącego z Hamiltonem, Buttonem, Alonso czy Vettelem - bo tak stawiam pierwszą piątke ale w jakiej kolejności to nie mam pojęcia :mrgreen: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako urodzony pesymista uważam, że w 2010 również będziemy oglądali Kubice z tyłu stawki, no może w granicach 12-16 miejsca.

 

Zapewne to samo można by powiedzieć w Grudniu zeszłego roku o Buttonie po jego osiągnięciach z paru ostatnich lat :lol:

Życie pokazało,że różnie to może być......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
i rusek został kolegą Kubicy

 

fajnie!

 

badassmashine.jpg

 

taki troche "Team Underdog", ktory moze niezle namieszac :wink: (bolid kozacki!)

 

25623873.jpg

 

same przystojniaki i playboy'e - prawie antyestabliszmentowo :razz: oni maja jechac, a nie wygladac (co niektorym gwiazdom F1 sie z deka popierniczylo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyliście ale Renault zrobiło taki myk i pokazali wczoraj R29, a dopiero dzisiaj R30 na testach. Znaczne różnice polegają na tym ,że jest kompletnie inne przednie i tylne skrzydło. Chyba ,ze to był R30 ze skrzydłami R29 :P

 

 

Galeria z testów tu:

http://www.formula1.com/gallery/testing/2010/480.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...