Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Parę słów od legendy:

http://f1.wp.pl/kat,1775,title,Lauda-Ku ... omosc.html

 

I parę słów od przyszłej "legendy" :mrgreen:

http://f1.wp.pl/kat,48594,title,Kubica- ... omosc.html

 

No i jeszcze parę słów od menago...

http://f1.wp.pl/kat,1775,title,Robert-K ... omosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie z drwina .... tylko mowie fakt ze o skoczku z Wisly juz nie slychac. Co postarzal sie ???

A gumke z majtek to moge ci wyciagnac jak masz na to ochote kolego :twisted:

Sorry nie wiedzialem ze popelnilem 1 grzech glowny.

Ja z mazur jestem i skoki narciarskie sa dla mnie sportem egzotycznym.

 

Masz aktualny przegląd tego swojego LPG, jak masz to zapodaj skan, bo coś mi się wydaje że gdzieś do kabiny ci z nieszczelności gaz leci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok macie racje Malysz byl na topie 4 sezony nie 2 jak mylnie to okreslilem

http://pl.wikipedia.org/wiki/Adam_Ma%C5%82ysz

 

Nie widze tez powodow do traktowania tego tak osobiscie. Troche to fanatyzmen zajezdza jak nie Malysz to Kubica. Swietosci to jakies ?

Dla mnie ten temat jest zamkniety i nie bedzie wiecej czytany.

 

Za urazona Dume Narodowa Wszystkich przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa. Całkowicie nieważna. Milion to on zostawia napiwku w szatni w restauracji.

W sezonach, w których jeździł dostawał 20 baniek rocznie + pewnie drugie tyle z reklam i innych eventów. Uwierz mi, że ta jedna bańka w tą czy we w tą diametralnie nie zmieni jego sytuacji finansowej :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi napisał/a:

Taaaa. Całkowicie nieważna. Milion to on zostawia napiwku w szatni w restauracji.

 

W sezonach, w których jeździł dostawał 20 baniek rocznie + pewnie drugie tyle z reklam i innych eventów. Uwierz mi, że ta jedna bańka w tą czy we w tą diametralnie nie zmieni jego sytuacji finansowej :razz:

 

Dostawał...

Drugie tyle z reklam.

Musiał jeździć cały rok.

 

A teraz za bańkę jednorazowy wybryk. :razz:

Jak wygra, druga bańka + trzy razy tyle z reklam. (bo to sensacja, nie?)

Rzeczywiście pieniądze nie grają tu żadnej roli. :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sytuacji finansowej na pewno nie zmieni ale fajnie się czyta milion za wyścig

Słaaaabo :mrgreen: Blady kontrakt w porównaniu z kontraktem Piqueta z połowy lat 80tych, kiedy to Brazylijczyk dostawał bańkę za każdy zdobyty punkt w klasyfikacji. Grubo było. :razz:

 

PS. Inna sprawa, że to był jego kiepski sezon i dużo tych punktów nie uciułał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szubaru napisał/a:

sytuacji finansowej na pewno nie zmieni ale fajnie się czyta milion za wyścig

 

Słaaaabo Blady kontrakt w porównaniu z kontraktem Piqueta z połowy lat 80tych, kiedy to Brazylijczyk dostawał bańkę za każdy zdobyty punkt w klasyfikacji. Grubo było.

 

PS. Inna sprawa, że to był jego kiepski sezon i dużo tych punktów nie uciułał.

 

teraz jest kryzys .może liczyli na to,że za dużo punktów nie zdobędzie i dlatego na taki kontrakt się zgodzili :?: :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za długa przerwa, do F1 nie wraca się tak szybko jak do rajdów.

Już ma jakieś problemy z karkiem. :cool:

 

Zgadzam się z kolegą w 100 %. Bez względu na to ile setek kilometrów przebiegnie na bieżni, ile hektolitrów potu zostawi na torze testując bolid z poprzedniej epoki, to nie ma możliwości aby 40-latek mógł wytrzymać tak silne obciązenie organizmu przez cały wyścig. Jestem przekonany że team ma opracowanych już kilka "scenariuszy" na wypadek gdyby Szumiemu zrobiło się ciemno przed oczami po 30 okrązeniu :grin: Czy jest w stanie przywieźć choćby 1 punkt? Jak najbardziej tak - sporty motorowe są zbyt nieprzewidywalne aby z góry kogoś przekreślać - czy jest w stanie ukończyć wyścig na podium nie mówiąc już o wygranej? ABSOLUTNIE NIE. Postawie na to swoje kieszonkowe :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Zgadzam się z kolegą w 100 %. Bez względu na to ile setek kilometrów przebiegnie na bieżni, ile hektolitrów potu zostawi na torze testując bolid z poprzedniej epoki, to nie ma możliwości aby 40-latek mógł wytrzymać tak silne obciązenie organizmu przez cały wyścig. Jestem przekonany że team ma opracowanych już kilka "scenariuszy" na wypadek gdyby Szumiemu zrobiło się ciemno przed oczami po 30 okrązeniu :grin: Czy jest w stanie przywieźć choćby 1 punkt? Jak najbardziej tak - sporty motorowe są zbyt nieprzewidywalne aby z góry kogoś przekreślać - czy jest w stanie ukończyć wyścig na podium nie mówiąc już o wygranej? ABSOLUTNIE NIE. Postawie na to swoje kieszonkowe :grin:

 

O jakiej sumie gadasz ? Mam nadzieje że suma równie bzdurna jak to co napisałeś :P

 

[ Dodano: Nie Sie 09, 2009 11:59 am ]

No Panowie nuda tu !

 

Stawiam 100 zł ze Schumacher dowiezie punkty na metę !

 

Kto wchodzi ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest w stanie ukończyć wyścig na podium nie mówiąc już o wygranej? ABSOLUTNIE NIE. Postawie na to swoje kieszonkowe :grin:
O jakiej sumie gadasz ? Mam nadzieje że suma równie bzdurna jak to co napisałeś :P

 

 

Czy jest w stanie przywieźć choćby 1 punkt? Jak najbardziej tak
Stawiam 100 zł ze Schumacher dowiezie punkty na metę !

 

Intakwrx, czytaj ludzi ze zrozumieniem... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...