Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

1. Sebastian Vettel 666.5

2. Rubens Barrichello 657.5

3. Mark Webber 659.5

4. Jarno Trulli 658.0

5. Kazuki Nakajima 652.5

6. Jenson Button 657.5

7. Nico Rosberg 661.5

8. Timo Glock 660.0

9. Kimi Raikkonen 654.0

10. Fernando Alonso 654.0

11. Felipe Massa 675.0 *

12. Robert Kubica 689.5 *

13. Heikki Kovalainen 695.5 *

14. Nelson Piquet 682.5 *

15. Nick Heidfeld 665.5 *

16. Giancarlo Fisichella 668.0 *

17. Sebastien Bourdais 687.5 *

18. Adrian Sutil 692.0 *

19. Lewis Hamilton 666.0 *

20. Sebastien Buemi 672.5 *

 

Jak jutro nie spadnie deszcz ani Vettel nie popełni błędu to nie ma opcji żeby nie wygrał,jest najcięższy z czołowej 10 :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w kwalifikacjach w pit lane nie stał Stig? :shock:

Też to widziałem ale moim zdaniem to któryś z kibiców się tak przebrał :roll: :mrgreen:

On chyba nie stał tam gdzie mogą stać kibice?

 

Mnie się wydawało, że stał wśród kibiców gdzieś na trybunach. Mieli na szyjach normalne bilety :roll: Poza tym kask się zgadzał ale strój miał jakby za luźny...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, jaki ze mnie kibic F1 - nie oglądam teraz tego w ogóle. Nie dlatego, że Kubica - a raczej jego wóz - sobie słabo radzi, a dlatego, że nie podoba mi się sport, w którym nagle, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki (Maxa Nazi Mosleya :twisted::mrgreen:), słabeusze są mistrzami, a mistrzowie słabeuszami. Gdzie tu sport...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tu sport...?

 

Fernando Alonso już 3 lata temu zauważył że F1 to nie sport. Jeśli ktoś chce sportowej rywalizacji i wyrównanych szans niech przesiądze się na lekkoatletyke.

 

słabeusze są mistrzami, a mistrzowie słabeuszami

 

To nie tylko w F1 dzieją sie takie cuda,jesteś kibicem piłki nożnej więc powinieneś to wiedzieć;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka rywalizacja w jakim sporcie!!! Wszędzie zielony stolik. Nie ma już pojęcia sportowa rywalizacja chyba, że na poziomie "orlików". Wychodząc z tego założenia nie warto niczego oglądać. Ale popatrzeć można :wink: :mrgreen:

 

Pozdrawiam

 

[ Dodano: Sro Cze 24, 2009 2:14 pm ]

Posypywanie głowy popiołem - tym samym w którym zasypano gruszki. :???:

 

http://f1.wp.pl/kat,1775,title,Rampf-mu ... omosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy znacie jakiś fajne miejsce w Warszawie gdzie można na "dużym ekranie" (powiedzmy minimum 40") obejrzeć w niedzielę wyścig F1 w gronie Subarakowym?

Najchętniej z grillem, drzewkiem i miejscem dla Subaru :)

Może być Warszawa, może być pod Warszawą.

 

Na myśl przychodzi mi teraz jedynie Jeff''s lub Lolek na Polach Mokotowskich :idea:

 

Może ktoś się dołączy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie jakiś fajne miejsce w Warszawie gdzie można na "dużym ekranie" (powiedzmy minimum 40") obejrzeć w niedzielę wyścig F1 w gronie Subarakowym?

Najchętniej z grillem, drzewkiem i miejscem dla Subaru

 

chętnych byłoby dużo gdyby Kubica walczył jak w zeszłym roku.a w w ielu komentarzach powtarza się słowo NUDA w odniesieniu do obecnego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż zaprzeczyć temu nie możemy. BMW nie jeździ tak jak w ubiegłym roku, co nie zmienia faktu, że oglądałem f1 zanim Kubica zaczął odnosić pierwsze sukcesy w gokartach.

W latach 99 - 01 regularnie śledziłem wyścigi mieszkając w Niemczech i oglądałem je z Niemcami kibicując Schumacherowi. W ubiegłym roku w hotelu na Krecie miałem również przyjemność siedzieć i oglądać F1 z Niemcami którzy kibicowali właśnie Kubicy a nie Heidfeldowi. Tak to powinno wyglądać!

To się nazywa pasja do sportu :) Nie jestem fanem tylko i wyłącznie Kubicy, chociaż fajnie by było gdyby zaczął w końcu zdobywać jakieś konkretne punkty i piąć się w górę - ale to już chyba w przyszłym roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze czarny cos dobrze na treningu

 

Ta a jak Alonso go prawie dogonil :grin: , to potem tylem z zakretu wyjechal :lol:

 

o 14:00 na Polsat Sport Extra Kwalifikacje - jak niemcy nie zepsuja Kubicy samochodu :evil: (podobno ma nowy dyfuzor) to moze cos zdziala :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze czarny cos dobrze na treningu

 

Ta a jak Alonso go prawie dogonil :grin: , to potem tylem z zakretu wyjechal :lol:

 

o 14:00 na Polsat Sport Extra Kwalifikacje - jak niemcy nie zepsuja Kubicy samochodu :evil: (podobno ma nowy dyfuzor) to moze cos zdziala :mrgreen:

 

Pytanie tylko czy da się jeszcze bardziej zepsuć ten samochód :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...