Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze troche musze poczytac to forum zeby dojsc do tego o co chodzi z Czeslawem

 

To możesz tylko ustalić pisząc PW do Forseksa. To jego urojenia - wymyślił sobie chłopaczyna i tak się tym teraz onanizuje. Dodam też, że jako jedyny się z tego śmieje i jako jedyny używa tego określenia, co tylko potwierdza wartość tego "dowcipu" (?) :roll:.

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy go ktoś lubi czy nie to gość jest cholernie szybki i czy to na suchym,czy na mokrym to jest szybki bez dwóch zdań.

Tak,jak WRC fan powiedział : to nie są zawody osiedlowe w ściganiu dookoła śmietnika tylko MŚ.W zachowaniu każdego zawodnika można by się doszukać czegoś nie halo

 

Tyle ze z tego co mi wiadomo, to zwykle sport motorowy byl sportem dzentelmenskim :!: Owszem, czasy sie zmieniaja, ale to nie znaczy zeby jezdzic po torze, jak drechol po miescie. Jak dla mnie EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i Hamilton jest po chamski, moze i ma szczescie do dobrych nastawow/szybkiego auta, ale ten ogloszony juz "nowym Schumacherem" Vettel majac takie same szczescie nie skoczylby tyle miejsc z 15-tego na jego miejscu. Latwo gnac do przodu, jak nic cie nie hamuje, a woda z szybki w kasku nie splywa strumieniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze z tego co mi wiadomo, to zwykle sport motorowy byl sportem dzentelmenskim :!:

 

Owszem,i kto nie przestrzega regulaminu dostaje kary (jak ostatnio Hamilton).Uważasz,że Hamilton nie jechał fair w GP Włoch ? Ja osobiście patrzyłem z podziwem na to,co wyrabiał na torze mimo tego,jakim jest człowiekiem i jak się zachowuje.Gdy inni mieli problem z wyprzedzeniem jednego zawodnika to on wyprzedzał każdego jak chciał i nie zajmowało mu to więcej niż dwa,trzy okrążenia,nawet jeśli to był Kubica,Raikkonen czy Heidfeld.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze z tego co mi wiadomo, to zwykle sport motorowy byl sportem dzentelmenskim :!:

 

Owszem,i kto nie przestrzega regulaminu dostaje kary (jak ostatnio Hamilton).Uważasz,że Hamilton nie jechał fair w GP Włoch ?...

37 okrążeń do końca, Lewis wyprzedza Roberta i przelatuje po tarkach szykany wszystkimi czterema kołami - tnie tak mocno, że cały bolid jest poza białą linią. Jest na to jakiś paragraf? Pamiętam, że zdarzały się kary typu przejazd przez boksy za "missed the apex of turn xx", a Lewis przeleciał tak obydwa zakręty w szykanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 okrążeń do końca, Lewis wyprzedza Roberta i przelatuje po tarkach szykany wszystkimi czterema kołami - tnie tak mocno, że cały bolid jest poza białą linią. Jest na to jakiś paragraf? Pamiętam, że zdarzały się kary typu przejazd przez boksy za "missed the apex of turn xx", a Lewis przeleciał tak obydwa zakręty w szykanie.

 

Paragraf za dość mocne cięcie zakrętu podczas ulewy ? Nie popadajmy w paranoje :smile:

Nic nie było widać,było ślisko i bardzo szybko.Koleś startował z 15 pola i miał jechać jak emeryt,żeby zdobywać punkty do MŚ ? Bez jaj :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waszka, to że akurat trafił się tam Robert nie ma najmniejszego znaczenia, ale deszcz nie jest usprawiedliwieniem "prostowania" toru, bo robiliby tak wszyscy. Ja rozumiem, że jednym ze składników sukcesu jest odpowiednia interpretacja przepisów i jazda "na krawędzi" legalności. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, zgadzam się, ma sprzęt i potrafił to wykorzystać. Napisałem o lataniu poza tor, a nie "dość mocnym cięciu zakrętu". Na barierach by sobie na to nie pozwolił. Ale to nie zmienia faktu, że mistrzowsko lądował bokiem i zbierał się do następnej ofiary. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze troche musze poczytac to forum zeby dojsc do tego o co chodzi z Czeslawem

 

To możesz tylko ustalić pisząc PW do Forseksa. To jego urojenia - wymyślił sobie chłopaczyna i tak się tym teraz onanizuje. Dodam też, że jako jedyny się z tego śmieje i jako jedyny używa tego określenia, co tylko potwierdza wartość tego "dowcipu" (?) :roll:.

 

:twisted:

 

Raczej bym podpowiedział ze - samotrzec uskutecznia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...