Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Uff no to Charles przekombinował. No nic będą ciekawsze mistrzaostwa. 

BTW to znaczy ze RUS na P4 a HAM na P14 nie dal rady Alfa Tauri :facepalm: i jeszcze zdublowany  przez Maxa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo MAX brawo Checo brawo RB.  Dla Ferarri taki lajf nie zawsze wszystko wychodzi w domowym wyścigu. 

Za ro widzieć RUS i BOT na P4 i P5 i dublowanego HAM na P14   bezcenne :facepalm: :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pablito79 napisał:

Brawo Red Bull :thumbup:

Ferrari niestety na własne życzenie.

 

Czy ja wiem Charles walczył o P2 I niestety zrobił mały błąd który dużo kosztował.  Mogli usiąść na P3 ale nigdy nie wiadomo czy tych punktów na koniec nie będziesz potrzebował. Ryko bylo male a szansa na P2 dużo niestety przez błąd nie wydało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, .Misza. napisał:

Ale co tym kombinowaniem mieli zyskać? Dodatkowo wyjechali za NOR. Przez tą nic wg mnie nie wnoszącą zmianę LEC się podpalił i finał znamy.

No jak to mieli zyskać,  P2. Czy ty wogle oglądałeś ten wyscig  ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Houdini napisał:

Jeśli Leclerc myśli o tytule to takie błędy nie mogą się powtarzać. Wygląda na to, że w RB rozwiązali problemy z układem paliwowym. Poza tym, obawiam się, że będą lepiej rozwijali bolid w trakcie sezonu.

 

To prawda takich błędów za często nie można popełniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry strategiczny wyścig RB widać tu pomoc Pereza i to daje efekty. U czerwonych już na starcie poszło w p.... i potem zostało tylko kombinowanie i jak widać plan był ale nie pykło. Za to Mercedes to wesoło ma teraz oj wesoło. LH przyzwyczajony do topowego samochodu nie radzi sobie wcale Gr który od początku miał bolidy z g.... teraz gdy ma coś co chodź trochę jedzie pokazuje co potrafi. To co LH w przyszłym roku w Astonie :D ? 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, fulcrum napisał:

oglądając tego Mercedesa przed sezonem, tak innego niż wszystkie bolidy, tego się właśnie bałem. że przekombinują i cały sezon będzie w plecy, dobrze, że chociaż młody przyzwyczajony do jazdy padliną i daje radę...  :)  

Tego nigdy nie wiesz ale az dziw ze taki zespol , z takim zaplaczem i doswiadczeniem i takimi zasobami taka wtope jest w stanie zrobic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zycie po tlustych okresach przychodza chude. Pytanie tylko ile HAM wytrzyma z takim autem. Po tylu latach wiezsc sie na ogonie stawiki zaden fun nawet jak dobrze placa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...