Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Rosberg miał awarię, Mercedes to potwierdził

 

Ros wiedział że hamulce nie działają jak trzeba, się przegrzewają i do tego był na innych oponach niż Ham, Nie miał szans na normalny przejazd tego zakrętu przy tak opóźnionym hamowaniu co Ham mógł zrobić bez problemu. Ros popełnił błąd i przywalił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Nikuś miał ścisk żalowy że straci 1 miejsce i za wszelką cenę nie chciał tego miejsca oddać.

Nawet gdyby oba bolidy nie dojechały do mety (co spokojnie mogło się zdarzyć ), to dla niego byłoby lepiej....

Jak mam coś nie halo z hamulcami to nie zapierdzielam - nawet taki amator jak ja to wiem  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak mam coś nie halo z hamulcami to nie zapierdzielam - nawet taki amator jak ja to wiem ;)
oj tam, jak coś nie halo z hamulcami to po prostu nie hamuję :P

inna sprawa, że jeżeli rzeczywiście Rosberg sobie wykalkulował, że lepiej będzie, gdy stanie się kaboom i obaj z Hamiltonem nie dojadą, to by to raczej kiepsko o nim, jako o sportowcu świadczyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Czy deszczowe opony w F1 służą tylko do jazdy za SC? Masakra..

Po 2. Jak ten ROS nie ogarnia jazdy po deszczu to tragedia jakaś. Materiał na mistrza z niego żaden, ale to raczej wiadomo.

Hamilton wsiada w bolid i robi swoje. Verstappen skubany jest dobry. Myślę, że jakby siedział w Mercedesie to Hamilton miałby ciepło..

No i wszyscy wyżej wymienieni we 3 mieli niezłego farta. Byliby na straconej pozycji po zostali na deszczach, a tu pyk Virtual SC i 10 sekund gratis.

Riccardo jak zwykle czwarty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VET wyścig średni, RAI walczak :) a co to ROS i HAM to jaka afera była że HAM nie spędza czasu w symulatorze i nie wie jak bolid ustawić (a tak po prawdzie to okazało się wtedy ze mu zły program wgrali na jednym z ustawień) a tu proszę, dokładny i skrupulatny ROS też nie zawsze wie co i jak.

Taaa HAM i VES w jednym zespole to by była walka :)

ALO też pokazał że jak chce to może i umie walczyć (głównie jak jeszcze mu się chce)

Na koniec, ahhh te wychodzenia z poślizgów. Zraszac tor!

Edytowane przez super_bolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to jak nic Lewis zmienia team. Ferrari odpada, więc może RB ? Do McLarena pewnie chciałby wrócić, ale z silnikami od Hondy raczej nie powalczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...