Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Zakaz tankowania chyba rzeczywiście spowoduje jeszcze bardziej nudne wyścigi. Praktycznie od startu do mety zero akcji, poza wyprzedzaniem duetu Ferrari i Kubicy, ale to tylko przez przygody...

 

Renault wydaje się być mniej więcej na poziomie 4-5 zespołu tuż za Mercedesem. Tak jak przewidywałem, najsilniejsze Ferrari - dublet na mecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szubaru, ale tak trabili o tych "potwornie ciezkich bombach z paliwem", ze bylem przekonany, ze faktycznie bedzie jakas widoczna rozniaca. A tradycyjnie najlepsi odjechali w piorunujacym tempie, podczas gdy niewjedzona mlodziez, ktorej sie wszyscy bali calkiem niezle sie trzymala na torze.

 

No, ale pozyjemy zobaczymy. Najwazniejsze, ze sie zaczelo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego piszecie , że najszybsze Ferrari, przecież Vettel zlał wszystkich w kwalifikacjach i w trakcie wyścigu do przygody z wydecham miał wyraźna przewagę nad Alonso.

Jak dla mnie Red Bull jest zdecydowanie najszybszy i w Australii pewnie potwierdza swoją przewagę.

 

Poza tym nudny ten wyścig jak cholera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego piszecie , że najszybsze Ferrari, przecież Vettel zlał wszystkich w kwalifikacjach i w trakcie wyścigu do przygody z wydecham miał wyraźna przewagę nad Alonso.

Jak dla mnie Red Bull jest zdecydowanie najszybszy i w Australii pewnie potwierdza swoją przewagę.

 

To chyba oglądaliśmy różne wyścigi. Vettel miał mniej więcej 2-3 sekundy przewagi przed stopem,po postoju tyle samo.

 

Najszybsze okrążenie Alonso jest ponad SEKUNDE szybsze od drugiego kierowcy,jak dla mnie to jest podstawa żeby twierdzić że są najszybsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba oglądaliśmy różne wyścigi. Vettel miał mniej więcej 2-3 sekundy przewagi przed stopem,po postoju tyle samo.

 

Najszybsze okrążenie Alonso jest ponad SEKUNDE szybsze od drugiego kierowcy,jak dla mnie to jest podstawa żeby twierdzić że są najszybsi.

 

To dlaczego nie wyprzedzili go kiedy jechał sprawnym autem? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jechali w miare równym tempem,choć z wypalanym paliwem malała strata Alonso. Polecam oglądanie wyścigów z Live Timingiem przed oczami,wtedy nie byłoby takich wątpliwości.

 

Z resztą, następne wyścigi pokaża jak wygląda stawka, moim zdaniem Alonso i Ferrari są faworytami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem F1 na RTLu, masakra :!: były chyba 3 bloki reklamowe po 5 min każdy w trakcie wyścigu :shock:

 

myslalem ze u nas powariowali ale okazuje sie ze nie jest najgorzej :mrgreen:

 

kubica bedzie szybszy ale max 5-6 , wiecej nie ugra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem F1 na RTLu, masakra były chyba 3 bloki reklamowe po 5 min każdy w trakcie wyścigu

 

myslalem ze u nas powariowali ale okazuje sie ze nie jest najgorzej

 

racja myślałem , że mnie krew zaleje !!!!

 

Vettel w wywiadzie powiedział, że jechał swoim tempem, oszczedzając opony i paliwo, i bez wysiłku trzymał dystans do Ferrari, co pokazuje jak szybkie są Red Bulle w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W/g mnie Vettela będzie bardzo ciężko dogonić w tym sezonie. Już w zeszłym miałby mistrza, gdyby nie kosmiczna dyspozycja Brownów na poczatku sezonu.

Ciekawy jestem deszczowych GP. Powinien obudzić się dziadek Shumi, jak pamiętamy, na mokrym nie miał sobie równych.

 

Dwa lata temu były dwa dobre teamy i BMW zaraz za nimi. Wtedy były szanse na podia, a nawet zwycięztwo Roberta. Teraz niestety są cztery zespoły, a później Renault na równi z Wiliamsem i Force India.

W tej sytuacji 5-6 miejsce to szczyt możliwości.

Może za kilka lat Robert trafi do zwycięzkiego zespołu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tradycyjnie najlepsi odjechali w piorunujacym tempie, podczas gdy niewjedzona mlodziez, ktorej sie wszyscy bali calkiem niezle sie trzymala na torze.

 

młodzi trochę jednak błędów popełniali i kilku wcześnie skończyło wyścig .

 

Poza tym nudny ten wyścig jak cholera...

_________________

 

liczyłem ,że bedzie sie więcej działo :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kiedy nie miałem przed sobą żadnego rywala, czasy moich okrążeń były porównywalne do Mercedesów, McLarenów czy nawet Ferrari Felipe Massy - stwierdził Kubica. - W Bahrajnie byliśmy na siódmym miejscu jeśli chodzi o kwalifikacje, w wyścigu tempo pozwoliłoby osiągnąć nawet lepszą pozycję. Realistycznie oceniając, wyścigowy rytm mamy podobny do Mercedesa, czyli nie jest źle"

 

Odniosłem dokładnie takie samo wrażenie czyli Renault na poziomie Mercedesa.

 

Jednostki Renault w Redbullu to żadna nowość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...