Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda roberta ale on nie zawinil tylko auto, jestem zadowolony ze Icemen wygral, Hamilton jak na debiutanta naprawde pojecal super aczkolwiek bylo wiadome ze go dluzej w boksach przytrzymaja zeby Alonso byl przed nim. Szkoda ze nastepny wyscig dopiero za 3 tygodnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak nie tragizował, pewnie że szkoda że nie dojechał, bo szkoda 5 pkt., ale bardzo pocieszające jest to że BMW jest naprawde szybki, i może liczyć się w pierwszej trójce.

I jeszcze Robert dostanie nowy silnik na Malezję i Bahrajn, a tam jest bardzo goraco, więc może sie okazac że powiedzenie " nie ma złego, co by na dobre nie wyszło " - sprawdzi się.

Zawiodło moim zdaniem niesamowicie Renault, i Honda. Jak Renault miał ładne barwy i im kibicowałem , tak teraz totalna porazka z nowym sponsorem ING.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam Robert mówił po testach, że przy jego stylu jazdy mogą być kłopoty ze skrzynią biegów i jak widać miał rację :cry:

Ale nie ma co się łamać to dopiero pierwszy wyścig w sezonie. Jeszcze będziemy się szczerzyć patrząc na "młodego" :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Renault miał ładne barwy i im kibicowałem , tak teraz totalna porazka z nowym sponsorem ING.

 

Jakieś te kolory takie nie jakie jak by to składak był :P

 

Kubica miał jak by nie patrząc podczas wyścigu 4 czas okrążenia wiec wiadomo że BMW mogą powalczyć w tym sezonie. Szkoda ze plotki sie potwierdziły co do usterkowości bolidu...

No i bez błędów taktycznych w BMW, to też cieszy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda no cóż, miejmy nadzieję, że Niemiaszki dopracują tą skrzynię biegów, bo bolid jest jak widać równie szybki jak McLareny. Ferrari - inna liga - wygrał Kimi tak jak przypuszczałem i bardzo mnie to cieszy :cool: Duże wrażenie zrobiła jazda Massy przez pół wyścigu na miękkiej mieszance :shock: Fajnie, że Sato ukończył dość wysoko (a jak na SA bardzo wysoko).

 

A jak Wam się podobała relacja na Polsacie ? Dzięki Bogu ktoś pomyślał i jednym z komentujących jest Mikołaj Sokół :) Borowczyk w starym, znanym sobie stylu bajarza, w sumie bez większych wpadek nie licząc 5 minutowej rozkminy na temat Uve Andersona i Toyoty S2000 :mrgreen:

 

PS.A jak Was smutno to obejrzyjcie sobie skoki narciarskie dzisiaj - Małysz poprawi Wam humory :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze Robert dostanie nowy silnik na Malezję i Bahrajn, a tam jest bardzo goraco, więc może sie okazac że powiedzenie " nie ma złego, co by na dobre nie wyszło " - sprawdzi się.

Z tego akurat nie ma się IMO co cieszyć. Lepiej byłoby, gdyby pojechał na jednym silniku jeden chłodny wyścig (Australia) i jeden gorący (Malezja) niż dwa gorące (Malezja i Bahrajn). Przy dwóch gorących wyścigach na jednym silniku wzrasta ryzyko, że silnik tego nie wytrzyma :roll:

 

relacja lepiej dobrze ze Skubisa wypierdzielili, jakby jeszcze sie borowczyka pozbyli to bylby full wypas

To jest zdecydowanie teges. Na szczęście jest Mikołaj Sokół i przy większych wpadkach Borowczyka poprawia go.

Całkiem przyzwoicie wyglądają też programy o F1 na Polsacie Sport. Zientarskim trochę brakuje wiadomości o F1, ale w sumie jest ok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...