Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, H4lik napisał:

 

Żeby aż tak się napiąć na niewinny żart, zakończony emotką? :blink:


 

Parę osób zwyczajnie nie trzyma ciśnienia ;) 

 

BTW 

 

Szef Red Bulla, Christian Horner przeprosił za krytyczne komentarze w stronę FIA i porządkowego odpowiedzialnego za bezpieczeństwo w trakcie weekendu w Katarze.

 

https://pl.motorsport.com/f1/news/przeprosiny-hornera/6806489/amp/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, H4lik napisał:

Żeby aż tak się napiąć na niewinny żart, zakończony emotką? 

Najlepiej napisać jakąś głupotę, zakończyć emotką i później użyć tej emotki, jako zaworu bezpieczeństwa - "ej, po co napinka, tam była emotka". O to chodzi, prawda?

To samo tyczy się wpisu @chojny powyżej. W tym wątku masz problem z zaakceptowaniem innej opinii niż Twoja. Chyba Ty nie trzymasz ciśnienia.

EOT

  • Dzięki! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektórzy jarają się szlachcicem jak Rzym za Nerona - gość nie jest żadnym kosmitą (aczkolwiek niektórzy uważają go za boskiego wybrańca :facepalm:) a po prostu ma najlepsze auto w stawce od paru dobrych lat i dobrze pokazał to zeszły sezon gdzie GR wsiadł do jego auta i z miejsca klepał innych jak chciał ;) a potem nagle dziwnym trafem zwalili mu serwis ;)

liczę że to jednak Max zdobędzie majstra w tym sezonie bo mam już dosyć zachwytów nad mercedesem 

 

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, .Misza. napisał:

Najlepiej napisać jakąś głupotę, zakończyć emotką i później użyć tej emotki, jako zaworu bezpieczeństwa - "ej, po co napinka, tam była emotka". O to chodzi, prawda?

To samo tyczy się wpisu @chojny powyżej. W tym wątku masz problem z zaakceptowaniem innej opinii niż Twoja. Chyba Ty nie trzymasz ciśnienia.

EOT


 

Jak dotąd to hejt od kiboli Hamiltona się wylewa na mnie i każdego kto śmie napisać cokolwiek co mogłoby w jakikolwiek sposób podważyć bezwarunkowy zachwyt nad ich idolem. ;) 
 

Ci ciekawe nie ma dyskusji, odmiennego zdania tylko bezpardonowy atak i hejt. 
 

Tylko jak się to ma do idei i filozofii głoszonej przez Hamiltona? ;)
 

W sumie to bardzo zabawne jest… taka rozszerzona hipokryzja ;) 
 

 

 

 

  • Haha 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, chojny napisał:


 

Jak dotąd to hejt od kiboli Hamiltona się wylewa na mnie i każdego kto śmie napisać cokolwiek co mogłoby w jakikolwiek sposób podważyć bezwarunkowy zachwyt nad ich idolem. ;) 
 

Ci ciekawe nie ma dyskusji, odmiennego zdania tylko bezpardonowy atak i hejt. 
 

Tylko jak się to ma do idei i filozofii głoszonej przez Hamiltona? ;)
 

W sumie to bardzo zabawne jest… taka rozszerzona hipokryzja ;) 

taka moja luźna rada - czasem wystarczy odpuścić :) bo niepotrzebnie się potem spinasz a ludzie i tak nie zrozumieją jak im powiesz że białe jest białe a czarne jest czarne - z racją jest jak z du.... każdy ma swoją :) 

 

a majastra zdobędzie ten który zgarnie więcej punktów :) i mam nadzieje ze maFIA nic przy zielonym stoliku nie będzie mieszać

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, _akir_ napisał:

taka moja luźna rada - czasem wystarczy odpuścić :) bo niepotrzebnie się potem spinasz a ludzie i tak nie zrozumieją jak im powiesz że białe jest białe a czarne jest czarne - z racją jest jak z du.... każdy ma swoją :) 

 

a majastra zdobędzie ten który zgarnie więcej punktów :) i mam nadzieje ze maFIA nic przy zielonym stoliku nie będzie mieszać


 

Pewnie ze można. Powiedz to Hamiltonowi albo Maxowi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, _akir_ napisał:

gość nie jest żadnym kosmitą

 

Chyba jednak trochę jest. To znaczy kosmiczny* pakiet HAM-MERC. Od lat nie ma na nich mocnych, włączając rozgrywki wewnętrzne, które też są częścią tego pakietu. 

....Ale do drzwi puka inny kosmiczny pakiet VER-RB i po zdetronizowaniu szlachcica, może nam też dominować na lata.

 

Jednak obawiam się, że przy obecnym wyskoku formy "starego pakietu", ten nowy może będzie musiał czekać do przyszłego roku. Wystarczy 2 razy być na P1...a to gdy niestanie się nic nieprzewidzianego, jest przy tej eksplozji formy, raczej pewne.

To był/jest ciekawy sezon. Szli łeb w łeb, dlatego martwi mnie ta nagła dyspozycja MERC/HAM. Psuje nieco widowisko.

 

Serce podpowiada, wygra VER

Rozum sprowadza je na ziemie i to jednak będzie HAM

 

* słowo kosmita/kosmiczny użyte w przenośni, jakby co ;) 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adi napisał:

 

Chyba jednak trochę jest. To znaczy kosmiczny* pakiet HAM-MERC. Od lat nie ma na nich mocnych, włączając rozgrywki wewnętrzne, które też są częścią tego pakietu. 

....Ale do drzwi puka inny kosmiczny pakiet VER-RB i po zdetronizowaniu szlachcica, może nam też dominować na lata.

 

Jednak obawiam się, że przy obecnym wyskoku formy "starego pakietu", ten nowy może będzie musiał czekać do przyszłego roku. Wystarczy 2 razy być na P1...a to gdy niestanie się nic nieprzewidzianego, jest przy tej eksplozji formy, raczej pewne.

To był/jest ciekawy sezon. Szli łeb w łeb, dlatego martwi mnie ta nagła dyspozycja MERC/HAM. Psuje nieco widowisko.

 

Serce podpowiada, wygra VER

Rozum sprowadza je na ziemie i to jednak będzie HAM

 

* słowo kosmita/kosmiczny użyte w przenośni, jakby co ;) 

 

raczej MERC-Ham bo GR pokazał że każdy jego autem może objeżdżać innych

w drugim przypadku racja VER-RB ciśnie ile się da, myśle że Checo też wyciśnie więcej - zeszło mu się z aklimatyzacją w nowym aucie

 

co do tej nagłej dyspozycji to wg mnie merc coś znowu kombinuje z autem (w sumie trzymają tradycje BGP ;) ) ale póki TW ma tak duże wpływy to FIA nic im nie zrobi i będzie jak z DASem w poprzednim sezonie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Adi napisał:

Serce podpowiada, wygra VER

Rozum sprowadza je na ziemie i to jednak będzie HAM

 

 

wczoraj reporter chyba ze sky pyta brytyjskiego kibica kto zostanie mistrzem

pada zdecydowana odpowiedz george russell   :mrgreen: 

 

tapatalked

verstuurd vanaf mijn iphone

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, FOR CVT napisał:

 

 

wczoraj reporter chyba ze sky pyta brytyjskiego kibica kto zostanie mistrzem

pada zdecydowana odpowiedz george russell   :mrgreen: 

 

tapatalked

verstuurd vanaf mijn iphone


 

W sumie otwarte pytanie i otwarta odpowiedź ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, _akir_ napisał:

raczej MERC-Ham bo GR pokazał że każdy jego autem może objeżdżać innych

w drugim przypadku racja VER-RB ciśnie ile się da, myśle że Checo też wyciśnie więcej - zeszło mu się z aklimatyzacją w nowym aucie

 

co do tej nagłej dyspozycji to wg mnie merc coś znowu kombinuje z autem (w sumie trzymają tradycje BGP ;) ) ale póki TW ma tak duże wpływy to FIA nic im nie zrobi i będzie jak z DASem w poprzednim sezonie 

 


 

Mają najmocniejszy bolid i kierowcę perfekcjonistę. Jadą z dużym marginesem, który jak widać mogą w każdej chwili wykorzystać jak się ktoś do nich zbliży. Bawią się z resztą jak kot ranną myszą. Dają nadzieję ale koniec jest i tak przesadzony. 

 

Przegrywają tylko wtedy kiedy popełniają duże błędy, ewentualnie lekko odpuszcza… lub chcą żartować a jak wiadomo nie ma niemieckich żartów, jest niemiecka robota ;) 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, chojny napisał:

Jak dotąd to hejt od kiboli Hamiltona się wylewa na mnie i każdego kto śmie napisać cokolwiek co mogłoby w jakikolwiek sposób podważyć bezwarunkowy zachwyt nad ich idolem. ;)

A jak to ma się do mnie? Bo zarzucasz mi, że nie trzymam ciśnienia. Nie mam problemu z krytykowaniem szlachciury i Maksia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, FOR CVT napisał:

 

 

wczoraj reporter chyba ze sky pyta brytyjskiego kibica kto zostanie mistrzem

pada zdecydowana odpowiedz george russell   :mrgreen: 

 

tapatalked

verstuurd vanaf mijn iphone

ja obstawiam Mazepina. FIA znajdzie jakieś łamanie regulaminu przez cały sezon wszystkich kierowców poza tym jednym. Mi by się podobała taka wersja, przynajmniej wesoło by było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chojny napisał:

otwarte pytanie

 

bywa ze wkurzam sie na moich brit kolegow (lenie i olewacze) ale nie moge odmowic lobuzom poczucia humoru  :upside-down-face_1f643-small:

 

 

Godzinę temu, _akir_ napisał:

każdy ma już dosyć szlachcica

 

pracuje w malym specyficznym srodowisku ale tu wsrod brytyjczykow jest spory antyklub lewisa co mnie dosyc zaskoczylo

zeby nie bylo w niderlandach tez bywa niezla jazda po maxie   :mrgreen:

 

 

tapatalked

verstuurd vanaf mijn iphone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, .Misza. napisał:

A jak to ma się do mnie? Bo zarzucasz mi, że nie trzymam ciśnienia. Nie mam problemu z krytykowaniem szlachciury i Maksia.


 

Tak się ma jak to widzisz. Każdy ma prawo do swojej opinii i oceny. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, chojny napisał:


 

Tak się ma jak to widzisz. Każdy ma prawo do swojej opinii i oceny. 

No to po kiego grzyba wyskakujesz mi z hejtem i nie trzymaniem ciśnienia?

Zakończmy tą dyskusję, bo zaczyna robić się żenująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, .Misza. napisał:

No to po kiego grzyba wyskakujesz mi z hejtem i nie trzymaniem ciśnienia?

Zakończmy tą dyskusję, bo zaczyna robić się żenująca.


 

No to koniec końców jednak było też do Ciebie :mrgreen:

 

Luzuj warkoczyki bo nie czasy na nerwy ;)

  • Lajk 1
  • Do kitu 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, .Misza. napisał:

Najlepiej napisać jakąś głupotę, zakończyć emotką i później użyć tej emotki, jako zaworu bezpieczeństwa - "ej, po co napinka, tam była emotka". O to chodzi, prawda?

 

Człowieku, napisałeś, że miałeś szansę na podium, zażartowałem, że jesteś Bottasem, a Ty się telepiesz, jakbym Ci krzywdę zrobił, wypisując o jakichś napinkach i  zaworach. No proszę cię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

102 wygrane, 102 PP, 7 mistrzostw, przegrane mistrzostwo w 1 sezonie o 1 punkt. Wygrane wyścigi w każdym sezonie w jakim startował.  Dominacja we wszystkich niższych seriach. Ale Max jest duuuzo lepszym kierowca. LH gdyby nie sprzęt jeździłby jak Chojny. Chojny to wie, trzeba słuchac Chojnego bo hojnie się wiedza dzieli;)

Edytowane przez Marek
  • Dzięki! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marek napisał:

102 wygrane, 102 PP, 7 mistrzostw, przegrane mistrzostwo w 1 sezonie o 1 punkt. Wygrane wyścigi w każdym sezonie w jakim startował.  Dominacja we wszystkich niższych seriach. Ale Max jest duuuzo lepszym kierowca. LH gdyby nie sprzęt jeździłby jak Chojny. Chojny to wie, trzeba słuchac Chojnego bo hojnie się wiedza dzieli;)


Muszę Cię zmartwić, jest mi niezmiernie miło ale bardzo mocno przeceniasz moje możliwości ale jest tez gorsza wiadomość. Czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoja najmocniejsza stroną… w przeciwieństwie do fantazjowania :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marek napisał:

Rozumienie motorsportu to znów nie Twoja domena. Pluta ma w końcu odpowiednika rajdowego w necie;) Dałem emotkę 

Witam w klubie! Ja też podobno nie potrafię czytać ze zrozumieniem  :) Chyba tylko jedna osoba tutaj posiadła tę wiedzę tajemną...  :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fulcrum napisał:

Witam w klubie! Ja też podobno nie potrafię czytać ze zrozumieniem  :) Chyba tylko jedna osoba tutaj posiadła tę wiedzę tajemną...  :)

ta osoba jest jak miliony fanówMotorsportu którzy myślą ze:

1. 102 GP się same wygrały bo Russel prawie wygrał w mercu

2. Przy 290 km/h siedząc 20 cm nad ziemia w otwartym bolidzie i w zasadzie nie wiele widząc z premedytacja walisz w konkurenta będąc pewien ze obaj przeżyjecie a Twój bolid się nie uszkodzi.

3. Jak Twój teamowy kolega walczy o mistrzostwo to fakeujesz spóźnione hamowanie i rozwalasz pół stawki

4. Merv daje drugiemu kierowcy gorszy sprzęt zawsze i wszędzie. Żeby czasem z nim nie wygrał. Olać premie za punktu i mistrzostwa konstruktorów, niech Bottas jest wolniejszy.

 

:) Daje emotkę!

 

Edytowane przez Marek
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...