Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

To ja cała noc nie śpię, a Ferrari tak wybiera opony..

Gratulacje dla ROSa!

Wypadek Alonso straszny, widok bolidu chwile po wypadku przerażający.

No i ja uważam, że wyścig bardzo dobry.

Kwalifikacje bedą od następnego wyścigu po staremu. Ferrari jest bliżej niż sie wydaje. Będzie super sezon.

Edit:

PS. Ci kolesie w studiu chyba pierwszy raz w życiu widzieli wyścig F1.. Mam nadzieje, ze to tylko trema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu co dzieje się z obecną techniką F1 to już ta śmieszna Formuła E wygląda ciekawie. Są stosowane różne silniki i skrzynie biegów od 2 do 5 przełożeń. Lider Renault stosuje np. skrzynię 2-biegową. Tam przynajmniej jest jakaś rywalizacja, zarówno techniczna jak też sportowa.

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu co dzieje się z obecną techniką F1 to już ta śmieszna Formuła E wygląda ciekawie. Są stosowane różne silniki i skrzynie biegów od 2 do 5 przełożeń. Lider Renault stosuje np. skrzynię 2-biegową. Tam przynajmniej jest jakaś rywalizacja, zarówno techniczna jak też sportowa.

 

 

 

Stream może paść.Super.Przynajmniej jakieś emocje są.Nie to co transmisja F1 w telewizji.:-)

Bernie zniszczył Ci Subaru czy jak ? :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Namierzylem jak tu ogladac F1 nie majac go w ofercie swojej telewizji cyfrowej. Na player.pl mozna wykupic dostep do kanalu z f1. 30 dni 15zl, lub za caly rok cos ponad 100zl. Wczoraj wykupilem i jeszcze mozna ogladnac wyscig z australii.

Czy mógłbyś coś więcej o tym napisać, bo też przymierzam się do wykupienia abonamentu, a ciekaw jestem, czy warto i jak to działa:

- czy się nie zacina przy transmisji na żywo?
- jak jest z jakością obrazu i dźwięku?
- czy są tam przerwy reklamowe w trakcie wyścigu?
- czy można oglądać poszczególne wydarzenia z pewnym opóźnieniem, np. rozpocząć o 10-tej oglądanie wyścigu, który zaczyna się o 7-mej?
- czy np. materiały z GP Australii nadal są dostępne do obejrzenia?
- czy można z tego korzystać na kilku urządzeniach zamiennie, np. oglądać kwalifikacje na jednym kompie, a wyścig na innym? (w ipli był z tym problem)

Już drugi rok korzystam z WRC+ i jestem bardzo zadowolony. W poprzednim sezonie F1 korzytałem też z iPli i to była droga przez mękę. Może player jest ok?

 

A właśnie. Może ktoś z Was ma równolegle wykupione WRC+ i mógłby krótko porównać jakość i funkcjonalność obu rozwiązań?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Namierzylem jak tu ogladac F1 nie majac go w ofercie swojej telewizji cyfrowej. Na player.pl mozna wykupic dostep do kanalu z f1. 30 dni 15zl, lub za caly rok cos ponad 100zl. Wczoraj wykupilem i jeszcze mozna ogladnac wyscig z australii.

Czy mógłbyś coś więcej o tym napisać, bo też przymierzam się do wykupienia abonamentu, a ciekaw jestem, czy warto i jak to działa:

- czy się nie zacina przy transmisji na żywo?

- jak jest z jakością obrazu i dźwięku?

- czy są tam przerwy reklamowe w trakcie wyścigu?

- czy można oglądać poszczególne wydarzenia z pewnym opóźnieniem, np. rozpocząć o 10-tej oglądanie wyścigu, który zaczyna się o 7-mej?

- czy np. materiały z GP Australii nadal są dostępne do obejrzenia?

- czy można z tego korzystać na kilku urządzeniach zamiennie, np. oglądać kwalifikacje na jednym kompie, a wyścig na innym? (w ipli był z tym problem)

 

Już drugi rok korzystam z WRC+ i jestem bardzo zadowolony. W poprzednim sezonie F1 korzytałem też z iPli i to była droga przez mękę. Może player jest ok?

 

A właśnie. Może ktoś z Was ma równolegle wykupione WRC+ i mógłby krótko porównać jakość i funkcjonalność obu rozwiązań?

 

- czy się nie zacina przy transmisji na żywo?

Ad. Nie wiem, kupilem wczoraj, wiec ogladalem 1 dzien po

- jak jest z jakością obrazu i dźwięku?

Ad. Jakosc srednia (nie jakies fullHD, normalny obraz), ale mam wrazenie, ze dopasowuje sie do neta, wczoraj mialem male problemy z LTE i czasem widac bylo zmniejszenie rozdzielczosci. Nie zauwazylem ustawien jakosci jak na youtubie

- czy są tam przerwy reklamowe w trakcie wyścigu?

Ad. Ogladalem dzien po i zadnych przerw nie bylo

- czy można oglądać poszczególne wydarzenia z pewnym opóźnieniem, np. rozpocząć o 10-tej oglądanie wyścigu, który zaczyna się o 7-mej?

Ad. Przez kilka dni po wydarzeniu mozna ogladac, wczoraj pokazywalo jeszcze 2 dni

- czy np. materiały z GP Australii nadal są dostępne do obejrzenia?

Ad. Jak wyzej

- czy można z tego korzystać na kilku urządzeniach zamiennie, np. oglądać kwalifikacje na jednym kompie, a wyścig na innym? (w ipli był z tym problem)

Ad. Nie wiem

Edytowane przez Korton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na onboard z SLS'a i na to jak dobrze działa to o co wszyscy się tak martwili wcale nie skreślał bym F1. Kto wie może jakieś nowe regulacje poszerzą kokpit i problem zniknie.

Tak czy inaczej uważam, że dla RK są tylko dwa miejsca. F1 albo WRC. Cała reszta to druga liga. Pisanie ,że jego miejsce jest na torze bo w rajdach nie daje rady jest nonsensem. Równie dobrze może jeździć w DTM i dominować jak w WRC2 czy ERC i dominować. Dokładnie ten sam level.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety po takim długim czasie, to już nawet o ten łokieć chodzi...

F1 jest w tej chwili wolniejsza niż kiedyś więc idealny moment na "come back". Jak Robert dostanie szansę od losu na powrót zrobi wszystko aby być w odpowiedniej formie. Może nawet zamieszka na torze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest wolniejsza o te 2 sekundy od początku 21 w.

Nie chodzi mi tylko o to, że Robert nie jest w formie, bo jest :P

Po prostu dostać się do teamu F1 to nie jest takie proste - uważam, że znacznie trudniejsze niż do teamu fabrycznego WRC. A teraz Robert chyba nawet porządnego managera nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...