Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

 

Czy Loeb kiedykolwiek zwolnił?

Tak, ostatni rajd sezonu, sezon przed pierwszym jego tytułem mistrza świata. Zwolnił na polecenie zespołu dla którego ważniejszy był tytuł w klasyfikacji producentów niż indywidualny. Opisane w pierwszym rozdziale jego biografii :)

 

Czy zwolnił Ogier na Rajdzie Walii gdy juz miał tytuł w kieszeni?

Tak, zwolnił na ostatnim OS-ie. Ale i tak wygrał :)

 

Czyli mistrzowie czasem zwalniają :)

 

Chyba sam widzisz różnice? Zwolnić na jednym OSie to co innego. Bo zwalnia sie po to żeby nie ryzykować kraksy. Czym innym tez jest gdy zespołowi faktycznie jeszcze zależy na punktach do klasyfikacji producenckiej. Tutaj Mercedes nie ma po co mowić my żeby zwolnił. Po prostu nie ma przyczyny żeby zwolnił. A już szczególnie nie w ostatnim wyścigu, który jak sam podkreślał jest da niego niezwykle ważny ze względu na symboliczna liczbę 44!

 

Rosberg już wcześniej zdobywał PP tylko dość często kaszanił start.

 

Jak jest, nigdy sie nie dowiemy. Ja liczę na to, ze w 2016 rosberg wykona porządny comeback 8)

 

Ps niezłe UAE świętują 44lecie :o

 

https://instagram.com/p/-q3saMvYA7/

 

Vettel w międzyczasie z pola 15 na drugie, a w TV nic z tego nie pokazali ... :|

Edytowane przez Than_Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tymi softami na końcu dla HAM to przesadzili, ale to Mercedes, prowadzą się po niemiecku i musi grać. A grają bezpiecznie, dlatego udało się Vettelowi ugrać trochę w tym sezonie.

Ogólnie sezon przeciętny, były momenty ale przy dominacji merca to średnio. Chociaż trochę ciekawiej jak przy dominacji RBR.

F1 oglądam od 1996 i nie był to wcale najsłabszy sezon, ale przepisy trochę wkur... do tego, aby zniwelować przewagę silnikową mają bardziej otworzyć aerodynamikę, to już śmiech, bo w takim wypadku jak tylko się dojedzie do rywala to pirelki szlak trafi w 1 okrążenie.

Niestety F1 traci, a to śmieszne ustawianie terminu w Baku na czas trwania le mans to już w ogóle łapanie się brzytwy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Moet zamiast Mumm... cóż, dla takiego niewyrobionego smakowo prostaka jak ja, to po prostu zastąpienie jednego octu z bąbelkami innym ;)

Jak zmienią, albo lepiej dodadzą, dostawcę opon to będzie ciekawie :) Teraz wielu driverów jest tak młodych, że szampana legalnie pić i tak nie mogą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja F1 oglądałem od .....niepamiętam nawet kiedy. W każdym bądź razie jeszcze jeździł Alonso I Berger. Jak się miał rozpocząć wyścig to potrafiłem biec pół miasta żeby na start zdąrzyć. Starałem się mniej mrugać oczami przez te dwie godziny. Teraz to nawet jak mam czas i siedzę przed TV to mi się nie chce oglądać. Nudy i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Berger i Alesi w Ferrari... pamiętam, bardzo dawne czasy to były... wyścigi były dość ciekawe też z tego powodu, że częściej dochodziło do wycofania się zawodników z powodu problemów technicznych - dzięki temu i Minardi na punkty się czasami załapywało, a wtedy punktowane były tylko miejsca 1-6 :) fajne czasy, szkoda, że już nie wrócą :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

 

Szkoda, bo jednak ta nutka niepewności dodawała kolorytu

cóż... może i tak, ale kto wie jak to się tam potoczy - jeżeli Miecie nie będą już tak odstawały od reszty (zwłaszcza od Ferrari) to może być ostro, zwłaszcza na lini Ham - Vett :) taką przynajmniej mam nadzieję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...