Skocz do zawartości

co w...pienia was najbardziej.. w życiu.. po prostu..


slesz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 278
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mnie wpieniają kierowcy typu: 30-40-50 po mieście, nawet gdy jest podniesione ograniczenie do 70km/h, ale na czerwonym musi pipa przejechac...

 

 

 

Ostatnio miałem tez sytuacje która mnie zdenerwowała na maksa :evil:

Gość kupił ode mnie część (dokładnie chłodnice do BMW) za 80 zł, umówiliśmy sie, że jeśli bedzie z nią coś nie tak, a bedzie przejeżdzął przez moją mieścine, to mi ją przywiezie a ja mu oddam te jego 80 zł.

Od samego początku gość dzwonił z zastrzeżonego numeru :evil:

W czasie spotkania uświadomił mi że pracuje w policji :mrgreen: (a jąkała jak byk 8) na dodatek wieśniak jakich mało, BMW tez jakby wyjęte z teczki TEDEgo pod koniec kazdego odcinka OPT, dowód do zabrania od strzała)

I rozmowa:

G: pańskie to auto (wskazując na subaru)

J: taaaak 8)

G: to sie świetnie składa, bo juz numery zapisałem.

Mineło 2 tyg, koleś dzwoni i twierdzi że chłodnica cieknie. Powiedział ze od razu miał iśc do sądu ale przeczytał kodeks karny :lol: i jest tam napisane żeby przed założeniem sprawy spróbować konflikt rozwiązać, wiec dzwoni. W rozmowie chciałem mu oddać 80 zł które zapłacił za część, na to on prawi że załatwi sprawe po swojemu :P przygrywając z nim przysłowiowego ch**a, powiedziałem że daje mu 300 zł i bede u niego za godzine, zaczął sie jąkać i zarzyczył sobie 400 zł :mrgreen: na co przystałem 8) 8) (tłumaczył sie kosztami wymiany na które nie miał rachunku, dojazdem do mnie, straconym czasem itd - podczas pierwszej rozmowy powiedział że jedzie przejazdem do CH Bonarka - poźniej zmienił stanowisko że zadzwonili domownicy i powiedzieli mu że nie musi jednak tam jechać - wyszło na to że jechał do mnie specjalnie (debil)) :mrgreen:

wziąłem brata, znajomego policjanta i pojechaliśmy. Na wszelki wypadek jakby nie chciał 80 zł wziąłem 3 rurki fi 50 :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Umówiliśmy sie u niego w mieście w "Rynku", czekaliśmy dobrą chwile...a nagle jedzie stary pasek kombi, trąbi na mnie, spotkaliśmy sie nawet wzrokiem. Po 10 min przerażony gość dzwoni i mówi że juz nie chce mu sie mnie szukać...zaczął sie tak jąkać i plątać w swojej wypowiedzi, że przez przypadek wygadał sie że mnie widział i że tez nie był sam :P i że sie wplątał w tą sytuacje :P:P Pajac poźniej dzwonił i mówił zebym podał mu adres to mi odeśle za pobraniem tą chłodnice na kwote którą ja sobie zarządam, kilka razy dzwoniąc mówił, że juz dzwoni ostatni raz i nie bedzie wiecej dzwonił, jak widac ostani raz sie przekładał na następny i następny...

 

 

Panie Boże miej takich ludzi w opiece. Amen 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w....pienia to,że pojeździł bym sezon w RSMP ale nie mam na to kasy,a żeby ją w tym kraju zarobić to trzeba kraść lub oszukiwać albo mieć bogatych rodziców....

W....pieniają mnie baby,które są egoistyczne i mają nas - facetów tak naprawdę głęboko w d....,bo większość z nich leci na kasę czy inną rzecz zazwyczaj materialną.Do tego robią z nami co chcą i nie da rady tego obejść choć bardzo by się tego chciało :evil:

Poza tym w.....pienia mnie ruszanie spod świateł polskich kierowców - pali się zielone po czym następuje wciśnięcie sprzęgła,bieg,podrapanie się po głowie i spojrzenie we wszystkie lusterka po czym ruszenie w tempie kulawego żółwia.Wypas :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym w.....pienia mnie ruszanie spod świateł polskich kierowców - pali się zielone po czym następuje wciśnięcie sprzęgła,bieg,podrapanie się po głowie i spojrzenie we wszystkie lusterka po czym ruszenie w tempie kulawego żółwia.Wypas :mrgreen:
- walczę z tym kolego. Kursanci opieprz dostają :mrgreen:

 

Mnie wkurza podejście mojego szefa do mnie. Staram się jak mogę, kursanci chcą tylko ze mną jeździć, a on mi grafiki ustala jak mu się podoba. Albo w ostatniej chwili wszystko zmienia jak już mam zaplanowany dzień. Ja wszystko rozumiem ale bez przesady. Może od nowego roku będzie lepiej albo lepsza praca się nawinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nadal wkurzają ciecie, które wjeżdżają na skrzyżowanie widząc, że nie będą mogli z niego zjechać. Za to powinien być maksymalny mandat, a prywatnie uważam, że również kara śmierci. :mrgreen:

 

To przez CB jednego zjeb...em ostatnio na Radzymińskiej z Kondratowicza :twisted: Głupio mu było, a reszta co była to się śmiała. Każdemu może to się zdarzyć z różnych względów. Tylko trzeba umieć sobie poradzić w opresji, a nie podjeżdżać kilka cm pod d..e i myśleć, że się ktoś zmieści. Tak jak dziś jechała karetka na kogutach i mówię, że karetka leci na bombach w stronę Wileniaka to teksty bo im się w korkach stać nie chce :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paul_78 - co do tego, o czym piszesz - dziś widziałem jednego w czerwonym Transicie, co zablokował calutkie skrzyżowanie Al. Solidarności z Jana Pawła i to w godzinach szczytu. Najpierw zatarasował jeden pas. Ale na tym pasie stał autokar z głośnym klaksonem, więc po jakiejś minucie :twisted: gość się usunął. Na pas obok. Też zatarasował. Poczekał więc chwilę i przejechał kawałek... akurat tyle, by zablokować tramwaje. :mrgreen:

Ale może facet nie przywykły do takiego ruchu, bo trzyliterowa rejestracja... wybaczyć mu trzeba... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nadal wkurzają ciecie, które wjeżdżają na skrzyżowanie widząc, że nie będą mogli z niego zjechać. Za to powinien być maksymalny mandat, a prywatnie uważam, że również kara śmierci. :mrgreen:

 

 

W Krakowie tez mamy taki problem...

http://www.tvp.pl/krakow/motoryzacja/ja ... 10/2982583

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączone tylne przeciwmgłowe w mieście... dzisiaj mnie wkurzało :wink:

 

mgła była :roll:

W ogole te przeciwmglowe, to sa uzywane przez kierowcow w najmniej odpowiednim momencie - zazwyczaj jak mgla nawet jak jest to jakas tak jakby jej nie bylo, do tego w miescie, gdzie odleglosci miedzy samochodami sa male i swietnie widac zwykle swiatla, a przeciwmglowe wali po ryju, ze czlowiek nic nie widzi...

 

Poza tym wpienia mnie maksymalnie to, ze jak jade trasa Siekierkowska ze wschodu na zachod i chce potem zjechac na Powsinska to trzeba sie ustawic na drugim od prawej pasie, z ktorego robi sie wiadukt, a na wiadukcie dochodzi z lewej kolejny pas. No i 95% kierowcow wali od razy na ten lewy czesto jeszcze po tym zakreskowanym polu, bo przeciez prawy konczy sie jak ten wiadukt zakreci i bedzie dochodzil do ulicy Powsinskiej. Beeeez kitu, to jeszcze kawal drogi mozna jechac prawym! A typ sie snuje jakims klekotem 40kmh bo pod gore, i jeszce na pewno slisko, ale na lewy to w nanosekundzie od pojawienia sie tego pasa wbija! No beeeeez kitu! Zazwyczaj jade tym prawym do konca wyprzedzajac od jednego do kilku samochodow i zjezdzam na lewy jak sie prawy konczy i jakos krzywda mi sie od tego nie dzieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a może jakieś konkrety, co??

 

Właśnie rząd tego wesołego kraiku odwlekł o jakieś 3 lata budowę wszystkich kawałków obwodnic wokół Warszawy... Do tego benzyna po 5 plnów... A w tej cenie 65% to podatki... Więc im ona droższa, ta benzyna, to wpływy do kasy większe, więc gdzie są te pieniądze???

 

Pomysł jest taki... Poblokujmy Sejm, do tego potrzeba ze 20 samochodów i 5 powolnych pieszych na pasach... Może wtedy arogancka władza zda sobie sprawę z rangi problemu...

 

Poza tym ja nie widzę tu problemów... :mrgreen: A na koniec coś wesołego... Żeby nie było, że jak Polak to tylko marudzić i narzekać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rząd tego wesołego kraiku odwlekł o jakieś 3 lata budowę wszystkich kawałków obwodnic wokół Warszawy... Do tego benzyna po 5 plnów... A w tej cenie 65% to podatki... Więc im ona droższa, ta benzyna, to wpływy do kasy większe, więc gdzie są te pieniądze???

 

 

Nie wiesz gdzie są te pieniądze?? U największych złodziei i nierobów w naszym kraju czyli polityków.

Dziś sobie znowu dali po 500 zł podwyżki na prowadzenie swoich biur :evil::evil: To pewnie jedna z tych reform co Tusk nie dawno obiecywał :mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpieniają mnie ludzie którzy jeżdżą na światłach do jazdy dziennej które nie świecą z tyłu światłami mijania (jeśli ktokolwiek wie o co mi chodzi :mrgreen: )

dziś miałem trzech których w ostatniej chwili przed sobą zauważyłem.. ale przecież z przodu ich widać :roll:

a w ogóle to dziwne bo przynajmniej jeden to wyglądał na fabryczne światła do jazdy dziennej - one nie dają światła z tyłu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slesz, światła mijania są tylko z przodu, z tyłu świecą pozycyjne :wink:

o właśnie :lol: o nie mi chodzi :wink:

Światła do jazdy dziennej są tylko z przodu ztcw.

no to trzeba być osłem żeby ich używać w deszczu albo w śniegu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w ogóle to dziwne bo przynajmniej jeden to wyglądał na fabryczne światła do jazdy dziennej - one nie dają światła z tyłu?
Światła do jazdy dziennej są tylko z przodu ztcw.

 

chyba sie zgadza, jechalem ostatnio za nowym Audi A4 - bez swiatel o godzinie 21szej :evil: po wyprzedzeniu okazalo sie ze z przodu swieca sie pieknie jakies diody - przerabane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widuję samochody jadące na światłach dziennych po zmroku, również w tunelu jazda za takim zjawiskiem jest nieciekawa :roll: .

 

O przeróbkach starych gratów się nie wypowiem, dzisiaj widziałam golfa chyba II z czymś dziwnym z przodu. Przypominało to światełka :twisted: :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O przeróbkach starych gratów się nie wypowiem, dzisiaj widziałam golfa chyba II z czymś dziwnym z przodu. Przypominało to światełka

 

to jest chyba taki etap w 'rozwoju' - kiedys mialem dodatkowe odblaski i bajeranckie swiatelko na baterie uzupelniajace seryjne oswietlenie w moim Wigry 3 :P Jak widac (albo ledwo ich widac - czasami) niektorym nie przechodzi... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w ogóle to dziwne bo przynajmniej jeden to wyglądał na fabryczne światła do jazdy dziennej - one nie dają światła z tyłu?

Zgodnie z nowymi przepisami światła do jazdy dziennej wymagane są tylko z przodu. Bardzo to ułatwia montaż takich świateł... Z tyłu nie musi świecić nic, dlatego należy pamiętać o obowiązku włączania świateł mijania w tunelach i przy ograniczonej widoczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączone tylne przeciwmgłowe w mieście... dzisiaj mnie wkurzało

Czesi włączają przeciwmgłowe już wtedy kiedy jest prognoza, że za dwa dni będzie mgła...

:mrgreen:

Qba25, w mojej imprezie są właśnie takie świtła włączone na stałe, wyłączają się po zaciągnięciu ręcznęgo hamulca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...