Skocz do zawartości

20 cali w Foresterze


pakistani

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie Sideways ty nie rozumiesz ze ludzie maja rozne aspiracje i jedni chca skonczyc uniwersytet a inni np. wygladac jak niepismienny czarnuch-alfons, a w byciu czarnym alfonsem-analfabeta wcale nie ma nic zlego :!:

 

A kto mówi, że złego? Ja tylko mówię, że to nie dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 184
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tytułem uzupełnienia: Świerczewskiego widuje w czarnym SL'u, którego mu swego czasu dość zuchwale skradziono, ale dziwnym trafem wrócil do właściciela, a Reiss przesiadł się z X5 do nowej A6. Temat średnio może ciekawy, ale czym jeżdzą u Was Majdany, czy inne Zieńczuki?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czym jeżdzą u Was Majdany

Ja pamietam jak radzio majdan jeszcze jezdzil tramwajem, facet jest tak glupi ze cale jego liceum go nie lubilo, a trzeba wiedziec ze bylo to liceum powiedzmy nie brylujace w rankingach :lol: Ogolnie rzecz ujmujac jest to jeden z ych przypadkow ktory nie przeliteruje wlasnego imienia, nic dziwnego ze poszedl pilke kopac :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Sideways ale ty jeses ..... Dobrze ze mamy na forum taka wielka inteligencje jak ty. Normalnie filozof pierwsza liga. Co masz dokladniej do sportowcow? Moglbys to rozwinac dlaczego sa "tak malo inteligentni" ?

 

A dlaczego filozofowie zwykle słabiej robią pompki? Jednym Bozia dała to, drugim tamto. Normalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze ktos jest sportowcem to jest alfonsem, tumanem, debilem??? Sam od malolata uprawiam sport a w tym roku koncze studia, w niczym mi to nie przeszkadza.

Pierdoli mnie opinia ludzi dla ktorych sportowiec to skonczony kretyn. Poczulem sie w tym momencie bardzo urazony...

CTD, mysle ze twoj problem polega na braku jakiegokolwiek auta, zyjesz tylko tym co napisza inni ktorzy maja super auta a to ze sportowcy maja najdrozsesamochody to chwala im za to. Ktos musi miec ekstra auta, wyrozniajace sie z tlumu i nawet nie zdajecie sobie sprawy jaki ciezki wysilek jest z bycia tym glupim sportowcem. Najlepiej jest kogos obrazic, pisac glupie aluzje o wiesjkich tuningach itp bo ktos np. ma wielkie felgi w aucie :lol:

Przypomniala mi sie sytuacja z 1 maja na Bemowie. Jak niektorzy z was pewnie wiedza, byla taka niewielka miejscowka dla kierowcow ktorzy sie scigali, gdzie mogli rozgrzac swoje auta, troche pojezdzic przed startem itp.

Niedaleko mnie stala grupa chlopakow, ktorzy doslownie kazde auto krytykowali, a to ma za duze felgi, a ten to nie umie jezdzic a tamten to slabiutki silnik, Focus RS- tragiczmy samochod bo jest niski, Vectra 500 koni - ale wioocha. Jak tego z boku z kumplami sluchalem to smielismy sie jak malo kiedy :lol: Gdy wszystko sie juz konczylo i odjezdzalismy, patrze a na przystanku stoja ci wszyscy najwieksi znawcy :lol: czekali na swoja super wypasna fure - Ikarusa (bron Boze nie obrazajac ludzi, ktorzy z roznych powodow nie maja auta) A wypowiadali sie w taki sposob jakby jezdzili wszystkimi mocnymi autami jakie sa tylko na rynku - to jest wlasnie dla mnie wiocha

Bez urazy CTD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milek, zrozum, ze to nie jest forum ludzi, którzy się brandzlują na widok świecidełek. Spojrzmy prawdzie w oczy - subaru jest MEGA brzydkim samochodem, a jednak coś nas tutaj trzyma.

 

20 chromowane cali w foresterze to się nazywa "przerost formy nad treścią" Bez urazy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba te felgi sa obleśne ;)

 

Kowalzki , chyba zle mnie zrozumiales (zrozumieliscie) Ja nie pisze tylko o chromach 20 cali ze spinerem... dobrze to ujales piszac "20 chromowane cali w foresterze to się nazywa "przerost formy nad treścią". Zgadzam sie z tym jak najbardziej. Sa chyba 2 auta ktore podobaja mi sie na spinerach jedno to wlasnie H2 a drugi to Yukon - takie mam poprostu zdanie. Chodzi poprostu o sam fakt wsadzania felg o rozmiarze 18 do osobowych i 19 do pseudo terenowek - dla mnie to nie jest wiesniactwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektore osoby tego nie rozumieja, ze ktos kupuje "terenowke" tylko i wylacznie do wozenia sie po miescie i trasie

Przyznaję, mimo że przeżyłem już parę wiosen w swoim życiu, ale tego pojąć mi się nie udało........

Tak sie sklada ze Subaru nie sa pieknymi autami a nawet nie sa ladnymi autami (moze wyjatek Legacy sedan) i to ze ktos chce zdecydowanie poprawic wyglad auta poprzez duza felge to grzech?

Pewnie że nie grzech. Ja się tylko zastanawiam nad celowością takiego zakupu.

Tak dla przykładu, jeżeli wiem, że nie będę chodził w góry, bo mnie to nie interesuje (to tylko przykład, mnie interesuje!), to kupuję normalne buty, a nie takie do wypraw wysokogórskich żeby chodzić w nich po mieście. A potem zastanawiać się jak je upiększyć i nadać im połysk.

 

Ja od paru lat nie gram w kosza z powodu kontuzji, ale bardzo chetnie kupuje buty do kosza, pomimo tego,ze uzywam ich tylko do chodzenia bo bulki (to tak odnosnie porownac autek do butow :wink: :) ).Jesli komus podobaja sie SUV'y, to czemu ma ich nie kupowac?Poza tym mi tez duze felgi podobaja sie, zwlaszcza w SUV'ach (moze nie 24 cale, ale 20 sa niezle i takim autem dasie jeszcze jakos jezdzic).Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko uwaga na marginesie: mimo emocji towarzyszacym dyskusji prosze uwazajcie na slownictwo :wink: Chcemy tu miec jakis poziom :)

 

Przepraszam bardzo jezeli kogos urazilem, nie chcialem ;)

 

Kanap4 ja tez gram w kosza - wiedzialem ze koszykarz mnie zrozumie :D hehe

W stu procentach sie z toba zgadzam, chociaz do tego SuV'a wsadzilbym jednak jeden cal mniej ;)

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owoc, to nie jest stereotyp tylko zasada (i jak od kazdej zasady sa wyjatki). Uprawiem b. duzo sportu, i wierz mi, to poprostu oglupia, oglupia niemilosiernie absorbujac uwage, koncentracje, inteligencje, procesy myslowe sa jak sciezki, im wiecej o czyms myslisz... tym bardziej o czyms myslisz, a trudno myslec o wspolnych elementach f. Platona i Spinozy uganiajac sie za pilka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No do Forysia 20 to moze i troszeczke za duzo, ale juz do takiego Jeep'a Grand Cherokee to w sam raz :wink: .Jakis czas temu po Olsztynie jezdzil Lincoln Navigator na 22 ze spinnerami i przyznam szczerze,ze wygladalo to rewelacyjnie, a opony mial jeszcze duzo i mysle, ze nawet na 24 zostaloby mu troche opony.Pozdrawiam zwolennikow i przeciwnikow duzych felg 8) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owoc, to nie jest stereotyp tylko zasada (i jak od kazdej zasady sa wyjatki). Uprawiem b. duzo sportu, i wierz mi, to poprostu oglupia, oglupia niemilosiernie absorbujac uwage, koncentracje, inteligencje, procesy myslowe sa jak sciezki, im wiecej o czyms myslisz... tym bardziej o czyms myslisz, a trudno myslec o wspolnych elementach f. Platona i Spinozy uganiajac sie za pilka.

 

A jak siedzi w studiu i się wypowiada, to też myśli o piłce? Chyba tak:

- Co pan sądzi o dzisiejszym spotkaniu, panie napastniku?

- Nooo, yyyy, nooo, chłopcy pograli, ale, yyyy, noooo, mieliśmy problemy w końcówce, nooooo, iiiii, ten - dobrze, że nasz ten, no, trener w tej, no - szatni nam powiedział, co mamy robić, nooo.

 

:roll:

 

P.S. Spinery to są ogólnie ogromne felgi, czy to badziewie obracające się na nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od jakiegoś czasu popularne są terenówki na miejską dżunglę, które nie koniecznie sprawdzają się w terenie X5, ML. Niektórym pewnie jest żal przerabiać Forestera na takie auto, bo ono sprawdza się w lekkim terenie. Do miana miejskiej terenówki Forester mi nie pasuje, bo za mały i zbyt zwyczajny z wyglądu. Z drugiej strony Forester ma kilka plusów nad fabrycznie gotowymi i przystosowanymi „miejskimi terenówkami”. Jest tańszy i jeździ po asfalcie dużo lepiej niż konkurencja, ba lepiej nawet od niektórych „sportowych” aut.

 

jarmaj, też się zastanawiam dlaczego takie miejskie auta są popularne. Mam kilka teorii. Dają złudne poczucie bezpieczeństwa. Mam dwóch niskich kolegów i zaobserwowałem, że często auta, domy i niektóre inne rzeczy, które im się podobają są jak na mój gust za duże i na odwrót, te które mnie się podobają są dla nich za małe. Nie mówię, że tak zawsze jest ale dość chyba często. Cóż różne są gusta, różni są ludzie ja osobiście jako miejski samochód chciałbym Civica Type R, a nie Escalaida ale dzięki temu jest ciekawiej, a czasami nawet śmiesznie.

 

Co do piłkarzy. Myśleć, mówić itp. trzeba się na uczyć, niektórzy nie mają od kogo co nie jest ich winą... Ba ! Mają pracę, którą lubią. Ilu tzw. Inteligentnych osób nie jest w stanie załatwić sobie takiej pracy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos musi miec ekstra auta, wyrozniajace sie z tlumu i nawet nie zdajecie sobie sprawy jaki ciezki wysilek jest z bycia tym glupim sportowcem.

 

Po pierwsze, nie nazwałbym Hummera ze spinnerami "ekstra autem". Przeciwnie, nazwałbym go raczej badziewiem dla dresiarzy. Po drugie, nikt nie przeczy temu, że bycie sportowcem to bardzo ciężki wysiłek - ależ niech się wysilają na zdrowie (zrujnowane treningami i chemią koło trzydziestki). Przeważnie ze sportowców jednak tacy intelektualiści, jak z filozofów kulturyści, to w sumie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dyskusja zeszła z tematu felg na sport, więc i ja swoje 3 grosze do dyskusji dodam. Jak sami wiemy, by być w czymś naprawdę dobrym, to musimy wcześnie zacząć to robić i już się uczyć odpowiednich reakcji, więc specjalnie za bardzo już nie ma czasu na naukę w szkole, tym bardziej, że jak są 3 treningi w tygodniu + mecz to taki małolat jest zmęczony, a tu mu jeszcze rodzice mówią o odrabianiu lekcji. I właśnie w tym momencie jest podejmowany wybór: szkoła czy sport

 

Daleko szukać nie trzeba, Schumi w rybryce wykształcenie ma wpisane podstawowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...