Skocz do zawartości

20 cali w Foresterze


pakistani

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 184
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dla mnie całe te dywagacje, czy do Forstera dać 19 czy 20 cali, czy jeszcze coś podobnego, są kompletnie niezrozumiałe. Po kiego kupować samochód z możliwościami terenowymi (może to nie rasowa terenówka, ale w lekkim terenie całkiem sprawna) i potem wkładać do niego koła, na których nawet na asfalcie trzeba bardzo uważać. A o zjechaniu z niego to już można zapomnieć. Po cholerę więc SUV? Jak się nie planuje jazd poza asfaltem, nie lepiej kupić normalne kombi?

 

Albo po prostu Imprezę - czasem czytam opisy tego, jak ktoś swojego Forestera XT obniżył tuningowymi sprężynami oraz właśnie dał jakieś ogromne alufelgi. Zawsze się wtedy zastanawiam, dlaczego gościu od razu nie mógł Imprezy se obstalować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo po prostu Imprezę - czasem czytam opisy tego, jak ktoś swojego Forestera XT obniżył tuningowymi sprężynami oraz właśnie dał jakieś ogromne alufelgi. Zawsze się wtedy zastanawiam, dlaczego gościu od razu nie mógł Imprezy se obstalować.

 

Może dlatego, że chciał auto o podobnych osiągach (2.5 XT) a zdecydowanie bardziej praktyczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem w te wakacje w USA mnustwo aut na chromach z czego wiekszosc to byly ogroomne auta typu GMC Yukon, Hummer H2 itp. Prezentowaly sie rewelacyjnie! I wcale drogi w stanach nie sa takie rewelacyjne, zreszta pisal o tym zdaje sie Kuba albo RadRSTI. Niektorzy "kozacy" typu SHAQ jezdza na 24 calach i takze nie narzekaja. Niektore osoby tego nie rozumieja, ze ktos kupuje "terenowke" tylko i wylacznie do wozenia sie po miescie i trasie i to wlasnie glownie do tego celu uzywane sa te auta i jezeli podobaja im sie te felgi to je kupuja i juz. A wszystkie komentarze na ten temat sa zbedne. Tak sie sklada ze Subaru nie sa pieknymi autami a nawet nie sa ladnymi autami (moze wyjatek Legacy sedan) i to ze ktos chce zdecydowanie poprawic wyglad auta poprzez duza felge to grzech?- a wiadomo ze nic nie poprawia tak wygladu samochodu jak ladna duza felga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiadomo ze nic nie poprawia tak wygladu samochodu jak ladna duza felga

Sie wie :!:

 

hmmm..... nie zalapalem czy napisales to z ironia czy tez nie?

Tak z ciekawosci, chcialbys posiadac takiego Hummera co zamiesciles wyzej na takich felgach ze spinerami czy wstydzilbys sie nim jezdzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektore osoby tego nie rozumieja, ze ktos kupuje "terenowke" tylko i wylacznie do wozenia sie po miescie i trasie

Przyznaję, mimo że przeżyłem już parę wiosen w swoim życiu, ale tego pojąć mi się nie udało........

Tak sie sklada ze Subaru nie sa pieknymi autami a nawet nie sa ladnymi autami (moze wyjatek Legacy sedan) i to ze ktos chce zdecydowanie poprawic wyglad auta poprzez duza felge to grzech?

Pewnie że nie grzech. Ja się tylko zastanawiam nad celowością takiego zakupu.

Tak dla przykładu, jeżeli wiem, że nie będę chodził w góry, bo mnie to nie interesuje (to tylko przykład, mnie interesuje!), to kupuję normalne buty, a nie takie do wypraw wysokogórskich żeby chodzić w nich po mieście. A potem zastanawiać się jak je upiększyć i nadać im połysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm..... nie zalapalem czy napisales to z ironia czy tez nie?

Tak z ciekawosci, chcialbys posiadac takiego Hummera co zamiesciles wyzej na takich felgach ze spinerami czy wstydzilbys sie nim jezdzic?

Jak o mnie chodzi, to żeby czymś takim wyjachać na miasto, musiałbym się chyba poddać eutanazji..... A i potem z zaświatów słałbym gromy na tych, co mnie do niego włożyli.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo po prostu Imprezę - czasem czytam opisy tego, jak ktoś swojego Forestera XT obniżył tuningowymi sprężynami oraz właśnie dał jakieś ogromne alufelgi. Zawsze się wtedy zastanawiam, dlaczego gościu od razu nie mógł Imprezy se obstalować.

 

Może dlatego, że chciał auto o podobnych osiągach (2.5 XT) a zdecydowanie bardziej praktyczne?

 

Kiedy właśnie wic w tym, że po takim wiejskim tuningu Forester przestaje być praktyczny - strach nim jeździć po polskich drogach i ulicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiadomo ze nic nie poprawia tak wygladu samochodu jak ladna duza felga

Sie wie :!:

 

hmmm..... nie zalapalem czy napisales to z ironia czy tez nie?

Tak z ciekawosci, chcialbys posiadac takiego Hummera co zamiesciles wyzej na takich felgach ze spinerami czy wstydzilbys sie nim jezdzic?

 

Gdyby ktoś mi dał takiego w prezencie, szybciutko wystawiłbym w komisie z opcją "pilnie sprzedam za każdą cenę" i jeździł choćby taksówkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owoc ty wogole OG nie jestes:

 

Identycznym jak ten, czarnym Hummerem na monstrualnych kołach ze światełkami nad przednią szybą lansuje się po Poznaniu Tomek Iwan*

 

*dla nie zorientowanych - siedzi na ławce w Lechu Poznań.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Identycznym jak ten, czarnym Hummerem na monstrualnych kołach ze światełkami nad przednią szybą lansuje się po Poznaniu Tomek Iwan*

 

*dla nie zorientowanych - siedzi na ławce w Lechu Poznań.

 

pozdr

 

Egzaktly - czułbym się jak ktoś o inteligencji sportowca. Yuck!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli dla kogos felga o rozmiarze 18 czy 19 cali to wiejski tuning - to pozostawie to bez komentarza. Dziwi mnie dlaczego wiec w takim razie nic nie piszecie o wiejskim tuningu Imprezy (szczegolnie STI) ??? Przeciez to ma taki niski profil, wiejski spojler z Tesco i ......... te wiesniackie zolte felgi z ktorych sie smieje tyle osob (szczegolnie w okolicach 40 roku zycia w zwyz) Gdy pokazalem jakis czas temu dla ojca jakie chcialbym miec kiedys auto - oczywiscie mowa o STI to cytuje "Wojtek przeciez beda cie ludzie na ulicy wytykac palcami, jestes juz dorosly i chcesz miec takie auto? To dla dzieci". Dla mnie z kolei Impreza jest sliczna pod kazdym wzgledem szczegolnie z tymi spojlerami, felgami, obleśnymi lampami itp.

Sa naprawde gusta i gusciki ale jak czytam ze 18 czy 19 cali w wielkim aucie to wiejski tuning to..... nie dokoncze. Moje zdanie na ten temat wiec juz znacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są felgi i felgi.... 18" Prodrive'u wyglądają super.

 

Przestan Owoc, wiesniak jestes, nie znasz sie, to jest taka wiocha ze brak slow, przeciez tym sie jezdzic nie da :lol::lol::lol:

 

Ps. Sideways ale ty jeses ..... Dobrze ze mamy na forum taka wielka inteligencje jak ty. Normalnie filozof pierwsza liga. Co masz dokladniej do sportowcow? Moglbys to rozwinac dlaczego sa "tak malo inteligentni" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Sideways ale ty jeses ..... Dobrze ze mamy na forum taka wielka inteligencje jak ty. Normalnie filozof pierwsza liga. Co masz dokladniej do sportowcow? Moglbys to rozwinac dlaczego sa "tak malo inteligentni" ?

 

No wlasnie Sideways ty nie rozumiesz ze ludzie maja rozne aspiracje i jedni chca skonczyc uniwersytet a inni np. wygladac jak czarny alfons-analfabeta :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...