Skocz do zawartości

19 grudzień NMNP no to zaczynamy sezon jak w szwecji !


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 208
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1.Katrina - BMW M3

2. Harvester / Lynx

3. Panter - Evo X

4. socko - Legaś

5. ----------------

6.slawek evo 7 rs

7. cybel-GT

8. doCtor- sti

9. lukki

10. myrcin Evo 8MR

11. California - sti

12. buni e9

13. miniac e7

14. KrzysiekO - EVO IX

15. ost - GT

16. Subaru_Forester - Forek 98 S-turbo

17. Kostek - BMW M3 e46 (na jakieś 70%)

18. t34 - turbodziadek

19. otori - sti

20. Góral z Łodzi - Forester

 

Vert będę na 100% niestety sam. Jestem o 9:00 :twisted::mrgreen:

Już mam przyklejonego banana :mrgreen:

Linka kinetyczna i łopata w aucie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Katrina - BMW M3

2. Harvester / Lynx

3. Panter - Evo X

4. socko - Legaś

5. ----------------

6.slawek evo 7 rs

7. cybel-GT

8. doCtor- sti

9. lukki

10. myrcin Evo 8MR

11. California - sti

12. buni e9

13. miniac e7

14. KrzysiekO - EVO IX

15. ost - GT

16. Subaru_Forester - Forek 98 S-turbo

17. Kostek - BMW M3 e46 (na jakieś 70%)

18. t34 - turbodziadek

19. otori - sti

20. Góral z Łodzi - Forester

21. Jajacek - ctr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Katrina - BMW M3

2. Harvester / Lynx

3. Panter - Evo X

4. socko - Legaś

5. STIFF - Legacy

6.slawek evo 7 rs

7. cybel-GT

8. doCtor- sti

9. lukki

10. myrcin Evo 8MR

11. California - sti

12. buni e9

13. miniac e7

14. KrzysiekO - EVO IX

15. ost - GT

16. Subaru_Forester - Forek 98 S-turbo

17. Kostek - BMW M3 e46 (na jakieś 70%)

 

 

Kostek miejsce spotkania to Nowe miasto nad pilica.

jadąc z warszawy jedziesz na janki,grójec radom w grójcu odbijasz na końskie dojezdzasz do mogielnicy i dalej jedziesz na końske po 15 km jestes w NMNP przejezdzasz cale miasto,nie skrecasz na konskie w prawo tylko jedziesz dalej prosto i zobaczysz zpo prawej stronie wojskowy teren i brame wjazdowa.skrecasz w nia i jestes na miejscu.

 

do zobaczenia.

 

Mógłby mnie ktoś poinstruować gdzie dokładnie jest to lotnisko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety przeciąłem oponę na samym początku a baaardzo żałuję, gdyż trasa była super, mega, hiper

pop prostu śnieżna zakręcona autostrada !!!

Vert - pop prostu szacunek, dzięki.

Udało mi się znaleźć wulkanizację ale ze względu na stan opony musiałem wracać :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja :-) Vert - szacunek, trasa genialna, fajnie że co jakiś czas posypywaliście lód piaskiem.

Straty w sprzęcie małe - urwane nadkole, mocowania obu zderzaków (parę zasp trafionych, na szczęście ani razu na tyle mocno, aby trzeba było kogoś prosić o pomoc). Za to banan do tej pory mi z twarzy nie schodzi :-)

Na pewno piszę się na kolejną edycję :-))

 

Dziękuję kierownikowi, który znalazł moją tablicę rejestracyjną i zawiózł pod hangar :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już w domu, dzięki Vert :) za możliwość spotkania wszytkich starych znajomych, jak i poznania kilku nowych osób z forum. Było mega, choć ja nawet stratę zaliczyłem:D ale tak to jest jak jest wojna że są jakies tam ofiary;)|

Foto i video niebawem będa na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem 165 rajdowych kilometrów, razem z dojazdem z Tarczyna wypaliłem 2 baki :mrgreen:

trasa była wyśmienita, jak się robiło lodowo solarko piaskarka robiła robotę i od nowa było przyczepnie

oes leśny wypas najwięcej po nim latałem

straty - pękła dokładka przedniego zderzaka po tym jak zaatakowałem bandę tyłem odbiłem się i wciagnęło mnie w zaspę przodem

w sumie moje starty to nic w porównaniu do innych, Beben dlaczego ty tak nie lubisz swojego zderzaka :mrgreen:

Nikon PW

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było super !!! Wygrałem Oczywiście Ja :mrgreen:

Tak przynajmniej mówi moja Kobita :D:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

W lasku na samym początku miałem 100 w zakrecie :-) potem cały długi prawy bokiem.

Zderzak przedni już poskładany - wygląda jak nowy !!!! Subaru jak klocki LEGO :-)

 

Wielkie dzięki dla Górala z Łodzi za pomoc :-) i dla Cybelka za odnalezienie tablicy :-)

 

Dzieki za fajną zabawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo mega zawodowo - VERT DZIEKI :!: trasa lesna - kosmos ! choc raz niewiele brakowalo a spotkalbym sie z drzewem :P

 

niestety polowe imprezy przejezdzilem z przednia opon o rozmar wieksza i w dodatku letnia Toyo :mrgreen: a pozniej drugi kapec... no ale i tak sie wyjezdzilem...

 

znow Honda mnie zaskoczyla - Jabar/Orzi jeszcze raz dzieki za wypozyczenie auta :idea: - w zyciu nie przypuszczalem ze oska moze sprawiac tyle frajdy na sniegu (nawet bez szpery :mrgreen: ) nawet niektore 4x4 wyprzedzalem :P jezdzi bokami jak Subaru, nawet mi sie udalo nie zawiesic/zakopac ani raz na bandzie :idea: w ogole dochodze do wniosku ze Honda to twarde auto :idea: zderzaki w Subaru tyle nie wytrzymuja :idea::lol: 8)

 

specjalne podziekowania dla Harvestera w wlasciwe jego Pani za poratowanie kolem dojazdowym - bylbm w niezlej dupie gdyby nie to :idea: WIELKIE DZIEKI :!: :!:

jechalem do domu jak jakis ruski - przod zimowka 14" letnia 15" tyl zimowka 14" i dojazdowka z Yarisa :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki dla Verta i Bartka.

 

Zrobiliście kawał dobrej roboty. Oes bajka, 9 km boczurów na szerokiej autostradzie :shock: plus pełny catering, kiełbacha, mięcho, chleb ze smalcem, kawa, herbata no po prostu allinclusive :!: :mrgreen: . Zrobiłem ponad 130 km, łapy mam jak u małpy :lol: a gęba i się cieszy do tej pory. Straty raczej delikatne i standardowe czyli połamany zderzak przód i zdarty lakier z tylnego :twisted: . Ale to drobiazgi. Warto było :!: :!: :!: .

KrzysiekO ja bardzo lubie swój zderzak ale uwierz mi tej zaspy kołko wcześniej tam było. Przysiegam to jakiś spisek :!:

Bartezz chłopie musze ci powiedzieć że za....sz jak głupi :shock: . Jazda na prawym u ciebie to mega frajda :!: Brawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartezz chłopie musze ci powiedzieć że za....sz jak głupi :shock: . Jazda na prawym u ciebie to mega frajda :!: Brawo

Potwierdzam bo dziś na prawym u niego mało co nie zaliczyłem zgon bo skończyłem jeść wylatując na terasę już z nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również potwierdzam, że trasy mistrzowskie :!:

cały czas booookiem, dosłownie przez boczną szybę się patrzyło gdzie dalej jechać.

podziekowania dla Hubiego i kolegi z czerwonego EVO za wyciąganie z zasp.

dziękuje rownież dobrej duszy, która przyniosła moją rejestrację WK..... :)

 

straty...Vert urwał mi zderzak :mrgreen: , a żona pogięła przedni błotnik :mrgreen:

generalnie kosmetyczne :wink:

 

jako kolejna już osoba zauważyłem, że bęben swojego zderzaka nie lubi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Świeżak z tej strony :)

 

Na wstępie chciałbym serdecznie podziękować Jadze & Kate za mega pozytywny, niedzielny dzionek (mimo pobudki o szóstej rano:))

oraz:

Chłopakom z Imprezki [ chyba WA 4***1] za podwózkę na środek pierwszego OS’u,

Kierowcy Peugeota [WU5***3 ] za świetny przelot (mistrz) oraz podwózkę do drugiego OS’u,

Czerwono – czarnej Ewci [WZ***38] za ratunek białej Kijanki ze wszelkich opresji,

Oraz chłopakom z Subaraka [chyba WW 0***H) za opanowanie swojego cudka oraz pomoc w wyciąganiu Kijanki :)

 

Czy ktoś się orientuje czy będą jakieś filmiki/zdjęcia i jak je można zdobyć??

- TAK

Strzeliłem Wam ponad 2K fotek :)

Próbki znajdziecie na FB (user: Qba Such)

Na życzenie mogę wyedytować (do prywatnego użytku) część materiału non-profit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako kolejna już osoba zauważyłem, że bęben swojego zderzaka nie lubi

 

to ja po raz kolejny temu zaprzeczę 8) , ja go bardzo lubię ale problem leży gdzie indziej. Mianowicie, naoglądam się jak chłopaki ganiają i też bym tak chcial, a ponieważ umiejętności nie styka to efekt przyjmuje na siebie ten nieszczęsny zderzak :mrgreen: . Nikon ma podobno nagrany moment kiedy z impetem wbijam się w zaspę. weszliśmy tak głęboko że wszystkie kólka prawie wisiały, auto siedziało wysoko na śniegu. Po drugie, ja nie umiem kalkulować :oops: , albo wyda albo nie , półśrodki nie istnieją :wink: . Fukoś lubi takich klientów :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...