Skocz do zawartości

GT5 rekordy, trasy, ustawki online...itp


subar_u

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś podniesie rękawice czy tu sami amatorzy? :)

 

 

TJ dzisiaj się okazało ze jak jeździłem to było 196 koni, a jak wymienilem olej to się zrobiło 207, niestety byłem już grubo powyzej mojej tajnej strategii dlatego nic nie urwalem... A jest jeszcze sporo ;)

 

podnosze :)

To moze ustalmy takie samo PO zeby nie bylo ze jeden jedzie z 196 a drugi 207KM.

I oczywiscie mowa o czasach czystych a nie na 'czerwono' :D

Niestety musze toyota cisnac, bo nie posiadam subaraka

 

No to może własne forumowe wyzwanie?

 

Ja proponuje zakład "honorowy" czyli jedziemy w trybie kariery BRZ-em (nie ma go w trybie arcade). Zero modyfikacji oprócz spojlera EU-spec oraz opony comfort soft? Trasy proponuje dwie: nordschleife ORAZ Tsukuba :)

 

Wieczorem wstawie swoje czasy...

 

a na Tsukubie jakie macie czasy?

 

Boja sie, ze dostana wklep minutowy :P

 

Dupochlast :mrgreen:

 

2013 forum.subaru BRZ NBR Challenge:

 

1. TJ - 8:29.023

2. Premo - 8:33.912

 

te czasy to na comfort soft? czy na seryjnych: sportowych twardych?

Edytowane przez subar_u
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa czasy na comfort soft :)

 

btw, Premo przycisnal prawy pedal :P

 

 

2013 forum.subaru BRZ NBR Challenge:

 

1. Premo - 8:27.523

2. TJ - 8:29.023

 

 

ja w tym tygodniu raczej nie dam rady ponowic proby, najwczesniej w weekend - wtedy tez pojade Tsukube :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze to inna gra ale jesli ktos lubi sie poscigac to zapraszam do 6tego juz sezonu ligi URL (http://www.unitedracersleague.com). Platforma to gra GTR2 na PC (troche bardziej wymagajaca niz GT5), chociaz zdarzaja sie osoby grajace na padzie i osiagajace przyzwoite wyniki. Nie wymaga super mocnego komputera (gra ma juz dobre kilka lat) a mozna ja dostac za pare zlotych na steam. Dzisiaj wieczorem ostatni wyscig testowy na torze Spa, a za tydzien start sezonu. Jesli ktos bylby zainteresowany to ja szukam jednej osoby do teamu w takim oto samochodzie:

sfgjh1.jpg

Edytowane przez edgecrusher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa czasy na comfort soft :)

 

btw, Premo przycisnal prawy pedal :P

 

 

2013 forum.subaru BRZ NBR Challenge:

 

1. Premo - 8:27.523

2. TJ - 8:29.023

 

 

ja w tym tygodniu raczej nie dam rady ponowic proby, najwczesniej w weekend - wtedy tez pojade Tsukube :)

 

to sie bede musial sprezyc B) ale gram na padzie i bedzie ciezko :wacko:

moj czas to 8:32:159

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa czasy na comfort soft :)

 

btw, Premo przycisnal prawy pedal :P

 

 

2013 forum.subaru BRZ NBR Challenge:

 

1. Premo - 8:27.523

2. TJ - 8:29.023

 

 

ja w tym tygodniu raczej nie dam rady ponowic proby, najwczesniej w weekend - wtedy tez pojade Tsukube :)

 

zrobilem dzis - 8:29:542

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyobraz sobie minę mojej żonki jak pewnego dnia przynioslem do dużego pokoju cały stelaz z fotelem i kierownicą i oswiadczylem, że ja tez dołoże coś od siebie jeżeli chodzi o umeblowanie pokoju :)

 

I to jest dobry kierunek do GT5 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie dobrze jeździ na padzie. I jest kilku zawodników którzy nawet na skale światowa jeżdżą padem tak ze 99% jeżdżących z kiera może sie schować :)

 

Mi niestety wczoraj padł receiver więc narazie ani tv, ani ps3, ani muzyka nie gra :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

pewnie wszyscy :) ja na razie jedno kółko silverstone przejechałem po pijaku ale mam zamiar przysiąść (i pokonać kolegę który na co dzień jeździ volvo w automacie :rolleyes: - większych ambicji nie mam :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie przeczytałem (co prawda na onecie..), że szóstka będzie dostępna tylko na ps3 :unsure: w sumie fajnie :P screeny miażdżą (choć screeny zawsze miażdżą :rolleyes: )

wszystkie części GT były tylko i wyłącznie na playstation ;)

 

Obawiam se ze jednak pad mi stoi na przeszkodzie :) to w jaki sposób topowi goście każdy zakręt biorą delikatnym, ciągłym poślizgiem to jest nie do zrobienia dla mnie :)

 

Ale zobaczymy co przyniesie weekend :mrgreen:

:pstryk: kierownica kolego :superhero:

 

właśnie przeczytałem (co prawda na onecie..), że szóstka będzie dostępna tylko na ps3 :unsure: w sumie fajnie :P screeny miażdżą (choć screeny zawsze miażdżą :rolleyes: )

wszystkie części GT były tylko i wyłącznie na playstation ;)

 

Obawiam se ze jednak pad mi stoi na przeszkodzie :) to w jaki sposób topowi goście każdy zakręt biorą delikatnym, ciągłym poślizgiem to jest nie do zrobienia dla mnie :)

 

Ale zobaczymy co przyniesie weekend :mrgreen:

:pstryk: kierownica kolego :superhero:pisałem wcześniej.......

handluje grami i konsolami ;) wiec wiem co nieco :biglol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...