Skocz do zawartości

GT5 rekordy, trasy, ustawki online...itp


subar_u

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Sa juz sceeeny z Gran Turismo 6! Graficznie to samo co 5, masa nowych modeli. Troche jestem rozczarowany, bo kazde nowe GT bylo ogromnym skokiem pomiedzy poprzednikiem. Fakt, ze jest robiony jeszcze pod PS3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche jestem rozczarowany, bo kazde nowe GT bylo ogromnym skokiem pomiedzy poprzednikiem.

Nie jest to prawda. Między GT2 a GT3 podobnie jak między GT4 a GT5 zmieniła się platforma sprzętowa. GT3 i GT4 specjalnie nie różniły się grafiką (choć udoskonalenia były).

Tutaj będzie podobnie choć napisali, że podłubali coś przy fizyce. Przy tej grze dalsze udoskonalanie grafiki dla osoby grającej (a nie tylko obserwującej) nie ma super istotnego znaczenia - człowiek skupia się na jeździe i idealnym wejściu w zakręt czy dohamowaniu, a nie na widoczkach - zupełnie jak w życiu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze byłem ogromnym entuzjastą grafiki w grach Gran Turismo, to ciągle najlepsza graficznie gra wyścigowa jak powstała :-) po prostu myślałem, że po Piątce, kolejne GT będzie wyrywało realizmem (graficznym) z butów :-) Mimo to, nie mogę doczekać się premiery GT6, a szczególnie nowej fizyki jazdy, i B grupowego Audi :wub: a, no i liczę ze poprawią grafikę aut Standard :-)

Edytowane przez MegasWRC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze byłem ogromnym entuzjastą grafiki w grach Gran Turismo, to ciągle najlepsza graficznie gra wyścigowa jak powstała :-) po prostu myślałem, że po Piątce, kolejne GT będzie wyrywało realizmem (graficznym) z butów :-) Mimo to, nie mogę doczekać się premiery GT6, a szczególnie nowej fizyki jazdy, i B grupowego Audi :wub: a, no i liczę ze poprawią grafikę aut Standard :-)

 

ja tez zawsze bylem fanbojem GT ale teraz od kilku dni katuje nowa Forze i... no nie wiem...z zalem...ale chyba... jest lepsza. Mimo tego, ze w F tluke na padzie :facepalm: a GT skatowane na wszystkie sposoby na Logitechu DFP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja "przeleciałem" Gran Turismo od 1'szej części i przyzwyczaiłem się jego plusów i minusów. :) Niestety nie miałem okazji spróbować Forzy, a też słyszałem, że jest lepsza od GT. A co do 6'tki to oby tak nie było, że wyjdzie na święta, ale 2014. :biglol: Ten tytuł chyba nigdy nie wyszedł w pierwszej podanej dacie. :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jedynie co przeszkadza w gt5 to brak nowych tras... wyjezdziłem już wszytsko, brakuje mi wolnych bardzo krętych tras, już nawet te które sam zrobiłęm już mam zajeżdzone :)

 

Co racja to racja, mogliby trochę dodać, czy Hungaroring, czy nawet nasz Tor Poznań. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to może własne forumowe wyzwanie?

 

Ja proponuje zakład "honorowy" czyli jedziemy w trybie kariery BRZ-em (nie ma go w trybie arcade). Zero modyfikacji oprócz spojlera EU-spec oraz opony comfort soft? Trasy proponuje dwie: nordschleife ORAZ Tsukuba :)

 

Wieczorem wstawie swoje czasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ sam nie znalazłem czasu żeby pojezdix wczoraj to wklejam czas Prema :) [edit: pojezdzilem :) ]

 

2013 forum.subaru BRZ NBR Challenge:

 

1. Premo - 8:33.912

2. TJ - 8:36.590

 

Przypominam ze jeździmy ba oponach comfort soft, bez modyfikacji. Dozwolona jest jazda Toyota GT86 i Scionem FR-S :)

Edytowane przez Than_Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś podniesie rękawice czy tu sami amatorzy? :)

 

 

TJ dzisiaj się okazało ze jak jeździłem to było 196 koni, a jak wymienilem olej to się zrobiło 207, niestety byłem już grubo powyzej mojej tajnej strategii dlatego nic nie urwalem... A jest jeszcze sporo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...