Skocz do zawartości

Ostrzeżenie Owoca


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

Alan, domyślam się że o mnie mowa :) Akurat się tak trafiło, że zmieniłem 5 minut przed przeczytaniem Twojego posta. Następnym razem wystarczy poprosić :) 3 prośby i prośba uwzględniona :lol:

 

no do licha.... kowalzki zaimponowałeś mi w tym momencie, sorki nie bież tego do siebie ale Twój avatar był nie do wytrzymania :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

qrcze ja tez bylem swego czasu poddany moderatorskiemu donosowi, bo sie komus nie podobal jakis moj post, mnie to ciekawi co to za skarzyPYTY takie na forum sa :?: Co to wogole za pytania "czy ostrzezenia nie mozna anulowac" :?: Po o moderator jest wybierany, zeby trzymal porzadek i upominal zgodnie z wlasna wola, jak sie komus nie podobaja zasady (na tym forum b. egalitarne i liberalne) to jest duzo innych forow gdzie mozna pisac co popadnie. A jak ktos chce dup*kracje uskuteczniac to polecam najblizsze wybory, biorac pod uwage ze 90% spoleczenstwa to idioci, zapewne wszyscy beda ukontentowani. Tymczasem dzieki ci Panie za autorytaryzm, chociaz na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Jutro zmieniam avatar na jeszcze fajniejszy - jak kogoś bedzie drażnił to prosze PW

 

taaa i będziemy sobie pisać słodkie mailiki cukiereczki pt jaki superkowy avatarek dziś albo okropny avatarek misiaczku feee zdenerwowałeś mnie, powołamy se komisje avatarkową, przedszkolaczki mile widziane.

 

dokładnie zgadzam się z którymś z przedmówców, że admin jest admin i podejmuje decyzje a nie jakieś głosowania za przeproszeniem srania; jak admin będzie przeginał to zostanie sam na forum ale póki co jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane, czytalam se tego temata od poczontku i do tego bym sie kcial odnieść, czyli do tragedii jakom jest wedlug Was smierc. O wiela sie dobrze orientuje na forumie wienkszos to so katoliki. wedlóg ty wiary czlowiek po smierci idzie do nieba dzie jest wiecznie sczensliwy. To po jako cholere - sie pytam - ludzie beczom, jak jemu jes dobrze? Odnosze wrażenie że mu normalnie zazdroszczo. Jako ortodoksyjny ateista mam swojo teorie na temat smierci, która jest koncem wszyskiego. Patrzonc jednak na wszyskie religie swiata doszedem do smiesznego wniosku ze ludzie jednak ido do piekla i to wszyskie bez wyjontku poniewaz wszyskie religie zakladajo ze tam sie spuszcza niewiernych. Bieronc pod uwage ze jest wiency jak jedna religia, wszyscy so niewierni dla wszyskich. To jak - kurna mozna is do nieba ? Normalnie tam so starszne puchy. To może by jakos te hektary zagospodarowac? Zamias sie klucic o pierdoly niech kazdy da jakis pomys. Ja na ten przyklad jezdem za czystosciom na Ziemi i proponywuje tam zrobic wysypisko. Nie bedo sie puste pszeszczenie marnowac.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa i będziemy sobie pisać słodkie mailiki cukiereczki pt jaki superkowy avatarek dziś albo okropny avatarek misiaczku feee zdenerwowałeś mnie, powołamy se komisje avatarkową, przedszkolaczki mile widziane.

Ale łooosooohozzzii? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

arno, kogo masz w wierszyku/na myśli ?

 

ojjjj...Witek..jaki Ty mało spostrzegawczy..zobacz na jaki napis wskazuje palcem postać pod postami Żmijki 8)

 

Ale Hans to nie trzech ! :mrgreen:

Zresztą dziwi mnie, że na takie jawne groźby pod adresem twego auta nie reagujesz ! No chyba, że już poszła cała korespondencja do wmoderatora. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek zdecydowanie zmierza w złym kierunku. W kierunku kablowania na kogo popadnie jako odwet za ostrzeżenie Owoca, żeby dać do zrozumienia Moderatorni, że jest mnóstwo innych ludzi, którzy zasługują na pasek bardziej niż Owoc. :?

 

Stało się... trudno. Każdy z nas powinien teraz w samotoności przekontemplować swoje zachowanie na forum i wyciągnąc wnioski dla dobra ogółu, czyli Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...