Skocz do zawartości

Ostrzeżenie Owoca


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tak się składa że rajdy to sport bardzo bliski dośc licznej grupie forumowiczów..a powstrzymanie się od mocno niesmacznych porównań wcale nie jest takie trudne...

Mam zacząć nosić żałobę?

Nie musisz. Nie o to chodzi.

Ja nie czepiam sie wypoweidzi Owoca z powodu mojej "miłości" do rajdów badź "nie miłości". Przeszkadzają mi takie porównania nawet jesli chodziłoby o przejechanego psa. I znowu wyjaśniam-nie jestem ekologiem, miłośnikiem zwierząt. Może tylko inaczej mnie wychowano. Pewnym sprawom nalezy się szacunek. Ne uważam by mozna było żatrowac ze wszystkiego i to w sposób tak subtelny.

Z ręsztą nie liczę że kogoś przekonam, takie rzeczy wydawałoby się są oczywiste. Owoc jest jeszcze najwyrażniej mocno nie dojrzały, a innych nie zamierzam wychowywać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę miłego koleżeństwa(jeżeli mozna tak napisać bez niczyjej obrazy).

Jak znam ludków lubiących trochę sie pościgać to wolą pojechać na tamten świat za kółkiem niż uschnąć w domu starców.

Jednocześnie większośc to rozrywkowi goście którzy woleliby aby po ich śmierci wypić za ich duszę flaszkę i powspominac jak razem na d..y chodziliśmy, jaja robiliśmy a nie rwać włosy z głowy i posypywać popiołem.

Takie życie........

Już myslałem że stary jestem ale widzę że młodziez jakąs taką smutną mamy...

Dlaczego do wszystkiego tak strasznie poważnie podchodzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o śmierci Gołasia nikt nie wspomniał - a bliższy nam, Polakom, niż Michael Park, kimkolwiek by nie był.. :roll:

 

Przyznam szczerze, że jak usłyszałem że zginął Gołaś, nie skojarzyłem w ogole tego nazwiska. Prawda jest taka że nie interesuje sie w ogole siatkówką a nie będe zgrywał wielkiego fana siatki jak i samego Arka Gołasia, w momencie jak umarł, bo takiego pozerstwa nie trawie (najlepszy przykład , to jak umarł Papież, kibice stali sie wielce religijni itd).

Michael Park był pilotem,pilotem najwyższej klasy.Sam stawiam pierwsze kroki jako pilot i tym bardziej mnie zabolała jego śmierć. Co nie oznacza oczywiscie że to że zmarł Gołaś, mam "gdzieś"...też jest mi przykro że nie żyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że jak usłyszałem że zginął Gołaś, nie skojarzyłem w ogole tego nazwiska. Prawda jest taka że nie interesuje sie w ogole siatkówką a nie będe zgrywał wielkiego fana siatki jak i samego Arka Gołasia, w momencie jak umarł, bo takiego pozerstwa nie trawie

 

No właśnie... A u mnie jest to samo, tylko z rajdami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że jak usłyszałem że zginął Gołaś, nie skojarzyłem w ogole tego nazwiska. Prawda jest taka że nie interesuje sie w ogole siatkówką a nie będe zgrywał wielkiego fana siatki jak i samego Arka Gołasia, w momencie jak umarł, bo takiego pozerstwa nie trawie

 

No właśnie... A u mnie jest to samo, tylko z rajdami.

 

Tak, ale nikt nie porównywał na tym forum śmierci Gołasia do pękającej prezerwatywy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko szanować, lub darzyć sympatią kogoś kompletnie obcego.

Znajmość bądź nie znajomość nie ma tu nic do rzeczy. Czyjejś śmierci należy się szacunek.

Już myslałem że stary jestem ale widzę że młodziez jakąs taką smutną mamy...

Dlaczego do wszystkiego tak strasznie poważnie podchodzicie?

Nie do wszystkiego :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany!

Przestańmy się licytować!

Każda śmierć jest tragedią!

Tylko nie wymagajmy od nikogo epatowania "jak strasznie mnie to dotknęło"

Każdy reaguje i odczuwa to innaczej a zarzut że ktoś normalny może się ze śmierci kogokolwiek nabijać jest absurdalny.

Stąd ma krytyka ukarania Owoca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę miłego koleżeństwa(jeżeli mozna tak napisać bez niczyjej obrazy).

Jak znam ludków lubiących trochę sie pościgać to wolą pojechać na tamten świat za kółkiem niż uschnąć w domu starców.

Jednocześnie większośc to rozrywkowi goście którzy woleliby aby po ich śmierci wypić za ich duszę flaszkę i powspominac jak razem na d..y chodziliśmy, jaja robiliśmy a nie rwać włosy z głowy i posypywać popiołem.

Takie życie........

Już myslałem że stary jestem ale widzę że młodziez jakąs taką smutną mamy...

Dlaczego do wszystkiego tak strasznie poważnie podchodzicie?

 

ja też mam takie podejście do tych spraw, ale nie mniej jednak zestawienie takiego faktu z pękającą prezerwatywą jakoś mnie zniesmaczyło, bo to w jakiś sposób odziera taki moment z powagi i godności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Ten wątek został wycięty z innego (wątku) tak ?

 

Nie zadawaj im takich pytań, bo i tak nie odpowiedzą.

P.S. Ktoś mnie zaraził. Podwójnie. :wink:

 

Taka głupia refleksja nie na temat: Tak w ogóle to ciekawa sprawa z tą śmiercią. Przyznam, że jak usłyszałem tą informację to zrobiło mi się trochę smutno, popadłem na chwilę w zadumę, ale jestem przekonany, że jak bym usłyszał o śmierci nikomu nie znanego Jana Kowalskiego to nie było by mi smutno… Dziwne to wszystko, ale jak powiedział Stalin: „jedna śmierć to tragedia milion to tylko statystyka” i miał rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysiom, Twoja wypowiedź zostałą usunięta bo trafiła nie do tego wątku, napisaem CI to w uzasadnieniu usunięcia.

 

 

Co do Owoca to chodzi o całokształt jego postawy ostatnio dostałm kilka głosów że denerwuje ludzi głupawymi tekstami. Mnie szczerze mówiąc też. Jak zwykle to moja subiektywna ocena. I już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysiom, Twoja wypowiedź zostałą usunięta bo trafiła nie do tego wątku, napisaem CI to w uzasadnieniu usunięcia.

 

 

Co do Owoca to chodzi o całokształt jego postawy ostatnio dostałm kilka głosów że denerwuje ludzi głupawymi tekstami. Mnie szczerze mówiąc też. Jak zwykle to moja subiektywna ocena. I już.

To sorry za tą "cenzurę"

Owoc młody jest.........

Trochę wyrozumiałości..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sorry za tą "cenzurę"

 

 

Spoko. Po prostu skrypty forum nie powalają mi nic zrobić jak napiszesz posta w czasie jak ja cos zmieniam. POtem czasem dzieje się tak że coś trzeba usunąć bo kompletny bałagan jest.

 

 

Owoc młody jest.........

Trochę wyrozumiałości..

 

Ja też jestem młody, ale Owoc po prostu momentami przegina, produkuje posty masowo, ale mam wrażenie że juz na siłę i z nudów. Najgorsze ze się tak rozchocił że nawet jak poprosiłem żeby przystopował to nie pomogło. No cóż ostrzeżenia zostały po to wprowadzone. :-) Mam nadzieję używać ich jak najmniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...