Skocz do zawartości

Ostrzeżenie Owoca


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Drodzy Forumowicze,

 

zakonczmy dyskusje w tym watku. Chyba wszyscy sie zgodzimy z twierdzeniem, ze piekno Forum, sprowadzajace sie do tego, ze rozni ludzie mowia rozne rzeczy, czasem potrafi byc jednoczesnie jego przeklenstwem. Kazdy z nas jest inny i ma inne postrzeganie tego, co jest obrazliwe, a co jest tylko ironiczne i nie probujmy tego zmieniac, bo sie nie da 8). Na szczescie Forum, jak kazda spolecznosc, ma zdolnosc samoregulacji - osobom lamiacym reguly powszechnie przyjete jako akceptowalne (cokolwiek to oznacza, nawet, jesli wynikja one z pozerstwa/hipokryzji) owa spolecznosc tak utrudni zycie, ze wiecej tego robic nie beda. Takze moj wniosek jest taki: niech admin daje ostrzezenia, gdy jest to potrzebne (a czasem jest; teraz bylo) i pozostawmy Forum swojemu biegowi. Takie sytuacje zdarza sie jeszcze nie raz i nie dwa...

 

PS. A owoc, jako student bedzie mial teraz mnostwo czasu, takze moze byc tylko gorzej :wink: :mrgreen:. Chyba mu trzeba bedzie znalezc jakas mocno absorbujaca dziewczyne - nie bedzie mial czasu siedziec na Forum i nabijac postow :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech admin daje ostrzezenia, gdy jest to potrzebne (a czasem jest; teraz bylo)

 

A cholera wie, czy "było"...?

 

Owoc poleciał nieelegancko, ale to tyle. Nie wyczuł, że w tym miejscu i tym momencie to nie jest "si"... 8) . Młody jest i ostatnio ma narastającą głupawkę i drżączkę forumową, to tak napisał.

 

Pytanie tylko; za co dawać ostrzeżenia? Owoc jak sądzę, z chęcią dawałby za błędy ortograficzne i bezład myślowy w postach... Co najmniej równie wk*********, co niestosowne żarty. Ale za to ostrzeżeń nie ma...

 

Owocu tak się napisało i tyle. Taka karma....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Owoca to chodzi o całokształt jego postawy ostatnio dostałm kilka głosów że denerwuje ludzi głupawymi tekstami. Mnie szczerze mówiąc też. Jak zwykle to moja subiektywna ocena. I już.

 

Donosze panie Moderatorze,

Ze na tym forum

Jest takich trzech

Co mnie wnerwiaja dosc skutecznie

Donosze o tym, bo to grzech.

Jak mozna wnerwiac tu kolegow

tak offtopiczac co i rusz,

mnie sie z tych nerwow

sam otwiera w kieszeni portfel albo noz.

Prosze wiec dac im ostrzezenie

Niech se nie mysli z drugim jeden

Bo ja przez ich parszywe mysli,

Niechcacy pojde jeszcze siedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio "walczę z wiatrakami" tak że mi juz ręce opadły ale pobronię jeszcze Owoca.

Uważam ostrzeżenie za bzdurę, podobnie jak ostrzeżenie Witka czy moje.

Sprawa uznania Azraela.

Ostrzeżenia powinno się dawać tylko za ataki na forumowiczów i chamskie prowadzenie dyskusji.

Wszelkie zdjęcia, durne stwierdzenia itp, itd które można bezproblemowo usunąc nie powinny byc powodem ostrzeżeń.

Argument o skargach forumowiczów jest żenujący, jak zacznę do Azraela się skarżyć kto mnie denerwuje i które posty uważam za śmieszne, denerwujące i debilne to chyba nienadąży ostrzeżen dawać.

A tak wogóle to skarżypyty trzeba tępić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli krzysiom, dostał ostrzeżenie za zdjęcie Bawarczyka bez koszuli ( tak wynika z uzasadnienia ostrzeżenia) to jest to gruba przesada, bo na tym forum były zamieszczane bardziej bulwersujące fotografie !

 

Jest jeszcze jedna sprawa. Jeśli liczą się głosy mówiące o tym, że ktoś ma dostać ostrzeżenie, to dlaczego nie liczą się głosy mówiące, że nie powinien był tego ostrzeżenia dostać ? Tak było np. w moim przypadku…

 

P.S. Pisałem już coś o komisji :wink:

P.S.2

wiedziałem, jestem na liście :twisted: :wink:
I ja :evil: nie mogłeś mi arno tego napisać na PW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arno - ze tak zrobie off-topica: Beau Geste w Twojej sygnaturce? Uwazam, ze to jedna z najciekawszych postaci w kinematografii 8)

Blisko. Marty Feldman. Ale film Mlody Frankenstein. A to jest Igor. Ktory wlasnie poszedl po mozg slawnego profesora a dostarczyl po zbiciu sloika mozg A.Normalnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie w tym samym momencie pisalem sprostowanie swojej nieprecyzyjnej wypowiedzi 8)

 

Ale musze tu arno powiedziec bez zbednego wazeliniarstwa, ze przywracasz mi wiare w ludzi - jak sie okazuje nie tylko ja jestem fanem takich "dziwnych" osob, jak Marty Feldman 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dodatek dodam jeszcze dodatkowo, ze ow wielki naukowiec to Hans Delbruck.

A widziales Silent Movie - nieme Kino Mela Brooksa, polecam zreszta wszystkim.

\Jedyna osoba, ktora wypowiada slowo w tym filmie to MIM.

I teraz jeszcze jeden film warty obejzrenia za wszelka cene:

SZWEDZKA PRODUKCJA PRZYGODY PIKASSA. jaja nieziemskie.

Jedyne slowo jakie tam pada z kolei to KREATURA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie w tym samym momencie pisalem sprostowanie swojej nieprecyzyjnej wypowiedzi 8)

 

Ale musze tu arno powiedziec bez zbednego wazeliniarstwa, ze przywracasz mi wiare w ludzi - jak sie okazuje nie tylko ja jestem fanem takich "dziwnych" osob, jak Marty Feldman 8)

Wiara w czlowieka nie jest skuteczna. Przypomne:

inkwizycja ( dalej nie siegam pamiecia)

kozacy, co wjezdzali do miasteczek nadgranicznych, lewarowali w gore ratusz niewielki, bo drewniany, wszystkie dzieci glowkami pod ratusz, opuszczali i odjezdzali.

niemiaszki, rzecz wiadoma.

jugoslawia

ocieplenie klimatu au rebours - tutaj jednakowoz mala uwaga, tak wielkie pieniadze sa pompowane w instytuty majace udowodnic, ze ocieplenie klimatu jest, ze ci wszsyscy faceci majacy dzieci a tam pracujacy nigdy nie powiedza, ze to normalne plamy na sloncu, cykle klimatyczne i tak dalej. I teraz dowala nam, podatek od footprintu co2 i tak dalej.

Zarzna wszystkie biedne kraje, a dlaczego, bo media zeruja na strachu., i czyms trzeba straszyc jak wojenek ni mo, kozakow ni mo, to sie straszylo atomami, a jak sie okazalo ze nawet czernobyl niegrozny byl, to klimatem po lbach.

A jak wiadomo z historii to gdzies w srednich wielakch w okolicach zielonej gory jakies winnice normalne byly. Co mnie one z tym ociepleniem...

Cieszta sie raczej ze zlodowacenia nie mamy ( ktopre sie a propos niezle spoznia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek się rozrasta tzn. że ostrzeżenie dla owoca budzi kontrowersje.

Nie chcę podważać kompetencji Moderatora ale może zrobić ankietę i niech się lud wypowie nt. tego ostrzeżenia.

Wyniki albo utwierdzą w przekonaniu Moda o słuszności ostrz. albo poddadzą pod rozwagę mozliwość anulowania.

 

Mam też pytanie, czy istnieje sposób na zablokowania czyjegoś avatara tak cobym go nie widział, bo jest jeden który działa mi na centralny układ nerwowy i wywołuje agresje :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam też pytanie, czy istnieje sposób na zablokowania czyjegoś avatara tak cobym go nie widział, bo jest jeden który działa mi na centralny układ nerwowy i wywołuje agresje :evil:

 

nie ma takiej funkcji blokowania, chyba, że naciśniesz ignoruj ale wtedy wraz z denerwującym awatarem znikną posty tej osoby na monitorze twojego kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alan, domyślam się że o mnie mowa :) Akurat się tak trafiło, że zmieniłem 5 minut przed przeczytaniem Twojego posta. Następnym razem wystarczy poprosić :) 3 prośby i prośba uwzględniona :lol:

 

ps. Chciałbym dodać, że mam za pazuchą kilka jeszcze fajniejszych avatarów od tego poprzedniego, dlatego proszę się cieszyć póki czas! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...