Skocz do zawartości

TVN TURBO - Wydaje Ci się że umiesz jeździć?


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 830
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No właśnie doleciałem do Wawy na szybkie odwiedziny córki i żony, a reszta powinna busem TVN własnie dobijać do Kielc. Carlos będzie miał w hotelu baczenie na konkurencje, a ja koło 6 rano startuję na miedziankę i będziemy walczyć dalej. Wczorajszy i dzisiejszy dzień to była jazda autami z włączoną kontrola trakcji ze względu takiego ze nie znali jeszcze do końca naszych możliwości, a WRXem niewprawiona osoba w stresie i z duża dawką adrenaliny może już trochę nawywijać :idea: I nawet dzisiaj mimo ESP dwóm osobom sie to udało - odpadającej dzisiaj dziewczynie i Dorocie Gardias - były bardzo poważne trudności z trafieniem w tor :mrgreen:. Ja powiem szczerze że strasznie zmordowała mnie ta kontrola trakcji, pojechanie ciut szybciej jest prawie a-wykonalne, a każdy kto ma wyuczone odruchy kontrowania oraz próbuje wykorzystać lekki poślizg do szybszej jazdy po prostu się z tym męczy i wychodzi z tego mega nerwowa jazda i słabszy czas. Nawet instruktor SJS który jedzie jako pilot powiedział że było szybko choć bardzo nerwowo i wyraźnie widział że między mną a systemem ESP nie ma żadnej nici porozumienia :mrgreen: oraz że widać moje nawyki z jazdy STi, co przy braku ESP w dzisiejszych warunkach skukowałoby długimi slajdami :twisted: . Wygląda na to że po dzisiejszym i wczorajszym dniu odpadły dwa najsłabsze ogniwa - niestety obydwie dziewczyny i ztcw jutro ma być już grubiej i bez żadnych elektronicznych pseudo wspomagaczy, więc przyjdzie czas oddzielić chłopców od mężczyzn i mam nadzieję że reprezentacja forum znajdzie sie wśród mężczyzn :twisted:

 

-- 18 lis 2010, o 21:34 --

 

A czy o miejscu w finale będą też decydowały SMS'y widzów? :wink:

Nie, ale chłopak od pomiarów czasów mówił mi dzisiaj że wykańcza chałupę i potrzebuje kilkadziesiąt metrów glazury/terakoty i że chętnie nabyłby z 95% rabatem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukass a czy jutro tez jezdzicie WRX-ami czy czyms konkretniejszym :?: :roll:

 

A czy o miejscu w finale będą też decydowały SMS'y widzów? :wink:

Nie, ale chłopak od pomiarów czasów mówił mi dzisiaj że wykańcza chałupę i potrzebuje kilkadziesiąt metrów glazury/terakoty i że chętnie nabyłby z 95% rabatem :mrgreen:

 

Sie chlopak umie ustawic... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukass a czy jutro tez jezdzicie WRX-ami czy czyms konkretniejszym :?: :roll:

Nie wiem, bo wyjechałem z Wrocka jak najszybciej się dało (masakryczne korki są w tym mieście :shock: - po Wawie to sie lata jak po autostradzie _

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy poznamy ostateznego zwycięzcę? Jak dobrze rozumiem teraz nagrania będą codziennie w Kielcach i każdego dnia ktos odpada wiec w tym tygodniu już wszystko się wyjaśni :?:

 

Oczywiście trzymam kciuki za naszych, ale moglibyście wrzucić jakies fotki, nagrania z przejazdów :(

 

I oczywiście jakieś zdjęcia Kajto :oops::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to co jest główną nagrodą???

 

PS. Znalazłem kilka zdjęć z Ułęża z eliminacji. http://zahariash.fotosik.pl/albumy/799129.html

 

FILMIK prawie 20 minutowy z UŁĘŻA :arrow: http://djvega.w.interia.pl/pil4.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech , co tu napisać :cry: , dziś mnie niestety nie było, dopiero teraz dobiłem do Kielc, ale nie mam dobrych wieści, Lukass odszedł z programu :shock: :evil: . Nie znam szczegółow , jak sie dowiem to coś skrobne, albo najlepiej jak to zrobi Lukass. Carlos przeszedł dalej :lol: . Zaraz idziemy w rejs :twisted::mrgreen: , musze konkurencję uśpić :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech , co tu napisać :cry: , dziś mnie niestety nie było, dopiero teraz dobiłem do Kielc, ale nie mam dobrych wieści, Lukass odszedł z programu :shock: :evil:

Luzik, już siędze w domu :P .

albo najlepiej jak to zrobi Lukass.

Kurczę co ja mogę napisać, reszta była dzisiaj szybsza :wink: . Konkurencja polegała na dwukrotnym przejechaniem jednej próby, ale dwoma autami. Na starcie stał hawk RS (160koni) i WRX sedan - najpierw leciało się RSem, wpadało na metę, wysiadało, biegiem do WRXa, pasy i ogień tą samą próbę - liczył się czas całkowity razem z zmianą auta. Cóż ja nawywijałem :?: Jechałem pierwszy po najbardziej mokrym (ale to żadne usprawiedliwienie) i RSem było naprawdę dobrze. Na mecie zaparkowałem ciut blisko trawy i jak biegłem to prawie się wy.....łem :mrgreen: , wsiadłem w WRXa i ogień. Jako że w obydwu przypadkach mocno wziąłem sobie do serca to :

Pokaż trochę boków. Subaru rulez!!!

 

Odpaść honorowo nie wstyd.

to było zamaszyście i w szybkim slalomie nie wydało na ostatnim lewym i była trawa tyłem, co dało mi okazję do "popisania się" jeszcze jednym widowiskowym nawrotem - choć plan instruktora z SJS-u był inny ale zanim dokończył zdanie "bez ręcznego" to żwir juz pięknie latał spod kół :mrgreen: .

Tak przynajmniej to wyglądało z mojego punktu widzenia, jak wyglądało z zewnątrz niech napisze Carlos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...