Skocz do zawartości

Najglupsza rzecz wyrzucona przez Was do smietnika...


Simon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja lub moja druga połowa wyrzucilismy juz dwa dowody rejestracyjne:).Jeden angielski z Subaru gdy go sprowadziłem do polski i trzeba było od nowa załatwiać V5 a teraz niedawno okazało się przy sprzedaży Vectry że dowodu od niej tez nie ma!!!.Kosztowało mnie to 12,5 euro i dostałem duplikat

 

Edit by wstyd :D

 

Dzięki Hogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Ja lub moja druga połowa wyżucilismy juz dwa dowody rejestracyjne:).Jeden Angielski z Subaru gdy go sprowadziłem do polski i trzeba było od nowa załatwiać V5 a teraz nie dawno okazało się przy sprzedaży Vectry że dowodu od niej tez nie ma!!!.Kosztowało mnie to 12,5 euro i dostałem duplikat

 

wyrzuciliśmy

 

angielski

 

do Polski

 

niedawno

 

:roll: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kiedyś wywaliłem bilet lotniczy, który w zasadzie był mi potrzebny na powrót do domu. Pakowaliśmy się na statku przed opuszczeniem łajby i uznałem, że bilet jest tylko w jedną stronę. Był na OK. Kumpel który dzielił ze mną kajutę postanowił zabrać swój do domu bo jego córka zbierała takie graty. Moje nie zbierała. Koszt całe szczęście wraz z łapówką dla zamszaka 30$, ale ubaw mieli wszyscy przedni, wręcz bezcenny!!!

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęśliwie nie mam za sobą tak traumatycznych przeżyć jak niektórzy, nie wyrzucałem kartonów z telewizorami i nie zostawiałem nigdzie walizek z pieniędzmi :P Ale za to, byłem niegdyś z jednym z kumpli w KFC, taki mały meeting. Akurat owy kumpel zakupił sobie ipoda classic 160gb. Pokazał mi go, a następnie położył na tacce. Około godziny 21 dzwoni do mnie telefon: "Krzysiek, słuchaj, kiedy ostatnio widziałeś mojego ipoda?". Gdy powiedziałem, że na tacce, w sumie pod serwetkami, kolega z mnóstwem wulgaryzmów na ustach pobiegł spowrotem do KFC. Ipoda znalazł w 4tym worze na śmieci :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój koleszka pracujący przy sprzątaniu biura musiał wyrzucić sporo pustych pudeł po komputerach. niestety nie wszystkie były puste i jeden komp poleciał na fajans. czemu nie odróżnił pustego pudła od pełnego o to mnie nie pytajcie. w każdym razie komputer znalazł się nad ranem w jakiejś wsi pod Warszawą w domu ochroniarza. ochrona budynku nie śpi i obchody śmietników przy biurowcach robią super dokładnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęśliwie nie mam za sobą tak traumatycznych przeżyć jak niektórzy, nie wyrzucałem kartonów z telewizorami i nie zostawiałem nigdzie walizek z pieniędzmi :P Ale za to, byłem niegdyś z jednym z kumpli w KFC, taki mały meeting. Akurat owy kumpel zakupił sobie ipoda classic 160gb. Pokazał mi go, a następnie położył na tacce. Około godziny 21 dzwoni do mnie telefon: "Krzysiek, słuchaj, kiedy ostatnio widziałeś mojego ipoda?". Gdy powiedziałem, że na tacce, w sumie pod serwetkami, kolega z mnóstwem wulgaryzmów na ustach pobiegł spowrotem do KFC. Ipoda znalazł w 4tym worze na śmieci :mrgreen:

:lol: Kiedyś też stołowałem się regularnie w KFC i miałem początkowo głupi zwyczaj kładzenia telefonu na tej tacy. Teraz bywam tam sporadycznie, ale za każdym razem po wywaleniu śmieci do kosza zimny pot mnie zalewa: "a komórę mam?!?" :lol:

 

PS. Swietny wątek!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nic wielkiego i to nie z mojej winy, ale żal pozostał - mama wyrzuciła mój bilet z koncertu AC/DC (na szczęście już PO koncercie) bo myślała że to jakiś zbędny papiór. I pamiątkę szlag trafił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W piątek w szatni na siłowni smycz od kłódki do szafki wpadła mi do stojącego obok kosza na śmieci. Wyciągnąłem, ale nie mogłem znaleźć kluczyka. Przegrzebałem więc cały śmietnik (stojąc w samym ręczniku i siarczyście przeklinając), by chwile potem zauważyć, że kluczyka wcale nie ma w koszu, ale jest wsadzony w kłódkę, a ta z kolei grzecznie wisi sobie przy klamce szafki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wielki Piątek wywaliłem kluczyk do golfa!

klasyka... ja kilkakrotnie wyrzucałam klucze do volvo - w jednej ręce papierek do wyrzucenia, w drugiej klucze. nie zwracałam uwagi na to co trzymam w której ręce... :roll: :lol:

 

PS. Musiałem grzebać!

to samo... :roll: sąsiedzi mieli niezły ubaw :| bo wyrzucałam je do kosza pod domem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablok napisał(a):

W Wielki Piątek wywaliłem kluczyk do golfa!

 

klasyka... ja kilkakrotnie wyrzucałam klucze do volvo - w jednej ręce papierek do wyrzucenia, w drugiej klucze. nie zwracałam uwagi na to co trzymam w której ręce... :roll: :lol:

 

Pablok napisał(a):

PS. Musiałem grzebać!

 

to samo... :roll: sąsiedzi mieli niezły ubaw :| bo wyrzucałam je do kosza pod domem...

Dzięki - jak bym siebie widział! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARCHIVE poleciało do śmietnika?

nieee... ten był zamkniety w szafce pod kluczem :mrgreen:

oby nie Ironi w Norwegii

akurat ten bilet trzyma koleżanka Aleksandra w Norwegii mieszkająca, więc jest bezpieczny :P

 

 

na Come bilet gdzieś zaginął... nic wielkiego. bez tragedii :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

zawsze jak się kroiła jakaś syta impreza w promieniu 20km od domu to jechałem moim Peugeot 205 1.9 GTI z 89roku. bo mogłem go zostawić w krzakach i potem po niego przyjść.Pewnym razem impra była tak syta że niestety nie zapamietałem gdzie go zostawiłem i tak przepadł. :roll: muszę przyznać że lubiłem ten samochodzik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...