Skocz do zawartości

Powyżej 200km/h odgłos "piszczenia"


atom75

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie, nie wiem przy jakiej predkosci to sie dzieje bo licznik dawno sie skonczyl, najpierw slychac buuuum!

a potem juz jest kompletna cisza........ :P

 

a światełka na końcu tunelu nie widziałeś coś jakby motocyklista jechał :mrgreen:

 

 

Nie, blyskaja tylko mijane konstalacje :P

 

Wujek, co na migach dwudziestych pierwszych latał, to kiedyś opowiadał tak o barierze dźwięku, ale konstelacje???? Może za nisko latasz i to mijane skrzyżowania? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

 

 

Wujek, co na migach dwudziestych pierwszych latał, to kiedyś opowiadał tak o barierze dźwięku, ale konstelacje???? Może za nisko latasz i to mijane skrzyżowania? :mrgreen:

 

I dobrze opowiadal. Ale sam powiedz, gdzie Migowi do Subaru?

Nadprzestrzen dla migow jest n i e o s i a g a l n a :P

 

 

Ostatecznie to historia Subaru zaczela sie w 1917.

I to wlasnie zaczela sie od samolotow.

Powiedz, gdzie w owym czasie byl MIG ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze opowiadal. Ale sam powiedz, gdzie Migowi do Subaru?

Nadprzestrzen dla migow jest n i e o s i a g a l n a :P

W końcu to tylko ruska myśl techniczna, ale może jednak...? ;)

 

Ostatecznie to historia Subaru zaczela sie w 1917.

I to wlasnie zaczela sie od samolotow.

Powiedz, gdzie w owym czasie byl MIG ? :)

 

Pewnie obaj wówczas zajęci byli, robili rewolucję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie Bravo, wozić ją z tyłu czy w bagażniku?

W przyczepie :mrgreen:

No dobra , sobie pożartowaliście , ale że co nie da się jechać 200km/h forkiem ?

Jak mnie kiedyś wnerwił gość z RAV4 ,to obwodnicy Białobrzegów mi się udało nawet przekroczyć .Wprawdzie było trochę z górki ale gwizdać mogło . Może kolega jechał po Niemczech - dlaczego odbieracie mu tego prawa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odbieramy koledze prawa jeździć 200km/h. Dajemy tylko Forkowi prawo piszczeć przy tej prędkości. :D

 

Lodówki zwykle nie piszczą :D No chyba że to jakiś wypasiony model i piszczy że coś się skończyło . A tak serio , to mój 122 KM dawał radę dojść do 200 , ale potrzebował trzy pasy startowe i trochę z górki . Oczywiście licznikowe 200 , ale nigdy nie piszczał :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Popieram opcję wycieraczkową. W moim Forysławie po wymianie przedniej szyby wycieraczki zaczęły popiskiwać już przy 160km/h.Jak mnie wnerwią to je zdejmę, otworzę szyber i szybę przecierał będę szmatką. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem, ze to jest forum techniczne... Dziekuje za wszystkie konkretne odpowiedzi w temacie. Wiem, ze Forester jest kwadratowy i tym samym stawia duży opor powietrza co słychać doskonale ale piszczenie, o kt pisalem to jest jakas usterka spowodowana przedostawaniem sie wiatru przy wiekszych predkosciach. Gdy wiatr na zewnatrz jest wiekszy piszczenie pojawia sie przy 170km/h. Dla zainteresowanych jezdze czasami 200km i wiecej po polskich i niemieckich autostradach, 2.5XT rozpedza sie szybko i bez problemu ale paliwo wtedy znika proporcjonalnie do szybkosci ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszczenie pochodzi z górnych narożników szyby przedniej (pomiędzy szybą a uszczelką)

trzeba tam wlać troszkę silikonu i jak wyschnie to będzie grało (górny róg szyby przedniej, można palcem tą uszczelkę troszkę podnieść)

podczas jazdy ta uszczelka chyba trochę pracuje przez co daje takie odgłosy

temat przez forum przewijał się już wiele razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem, ze to jest forum techniczne... i dostane konkretna odpowiedz, a 3/4 to niestety teksty o ...

Wiesz, bo tu wszyscy jeżdżą z przepisową prędkością i nikt nigdy nie miał okazji spotkać się z taką usterką przy tak dużej prędkości :shock: Jako świadomi użytkownicy polskich dróg i samochodów Subaru nigdy nie łamiemy przepisów - wiadomo mandaty i punkty oraz nie tuningujemy naszych aut, żeby nie utracić homologacji (w tym miejscu szczere podziękowania dla Dyrekcji za uświadomienie tej sprawy :twisted: ) Podobno jest na forum kilka obrzydliwych kapitalistycznych świń, którzy byli podobno za naszą zachodnią granicą i odważyli się :shock: złamac magiczną barierę dozwolonego u nas 130km/h, ale 200km/h to by było czyste szaleństwo :o

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

który serwis w łodzi ??

bulwar czy my06 ??

Point na Sczecińskiej.

MY06.

piszczenie pochodzi z górnych narożników szyby przedniej (pomiędzy szybą a uszczelką)

O właśnie :!:

 

-- 21 lis 2010, o 19:10 --

 

Myslalem, ze to jest forum techniczne...

Już tak nie płacz z powodu paru zabawowych komentarzy. W końcu otrzymałeś dokładne informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyżej 200km/h lub przy wietrze od ok 180km/h odgłos "piszczenia" we wnętrzu kabiny spowodowany przedostawaniem się powietrza, wydaje mi się, że słychać w okolicy skrzyni biegów ale mogę się mylić.

 

Myślę, że to Twoi zaniepokojeni wierzyciele :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem, ze to jest forum techniczne... i dostane konkretna odpowiedz, a 3/4 to niestety teksty o ...

Wiesz, bo tu wszyscy jeżdżą z przepisową prędkością i nikt nigdy nie miał okazji spotkać się z taką usterką przy tak dużej prędkości :shock: Jako świadomi użytkownicy polskich dróg i samochodów Subaru nigdy nie łamiemy przepisów - wiadomo mandaty i punkty oraz nie tuningujemy naszych aut, żeby nie utracić homologacji (w tym miejscu szczere podziękowania dla Dyrekcji za uświadomienie tej sprawy :twisted: ) Podobno jest na forum kilka obrzydliwych kapitalistycznych świń, którzy byli podobno za naszą zachodnią granicą i odważyli się :shock: złamac magiczną barierę dozwolonego u nas 130km/h, ale 200km/h to by było czyste szaleństwo :o

 

 

 

Lukass a co ty maZza potwora ze az 130 wyciagasz :mrgreen:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi w sobotę przy 2...4...0 licznikowych podczas poganiania S3 (która notabene mi nie uciekła :mrgreen: ) maska mnie sie otworzyła :shock: Na szczęście na pierwszym zatrzasku/blokadzie zatrzymała i radośnie furkotała wydając bardzo nieprzyjemne dźwięki :? Miał ktoś tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...