Skocz do zawartości

SUBARU DO ŚLUBU


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

Tomirros, Inaczej się liczy (a przeważnie nie liczy dla rodziny), inaczej dla znajomych a jeszcze inaczej do osób z polecenia... aukcja na Allegro jest raczej dla obcych... w mieście przeważnie koszt całkowity to 600 zł, poza miastem 700 zł, gdzieś dalej - jeszcze więcej...

 

erixon, plaża :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to wszystko rozumiem, po prostu napisałem swoje przemyślenie, bo to był mój pomysł na prezent ślubny dla brata :smile: Co do ceny z allegro to radzę podobnie jak napisał erixon skontaktować się z facetem poprzez aukcję i zwyczajnie pogadać "o psuciu" rynku. Chyba że ma podejście: zarobie mało, ale konkurencja nie zarobi nic. Wtedy pozostaje Ci przebić go jakością usługi i w ten sposób obronić swoją cenę. Jeżeli to jego zajęcie dodatkowe to jak wyciągnie z tego 100-200 zł na czysto to raczej nie będzie podnosił cen. Jego koszt to myjnia + paliwo. Jest napisane że strojenie to dodatkowa opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hogi, tylko, że to nie moje ceny, ale forumowiczów - a ich czas jest cenny :)

 

[ Dodano: Czw Sty 17, 2008 10:58 am ]

Uwaga! Mam chętnych na Legacy we Włocławku k/Torunia - ma ktoś Legacy w tym rejonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie tego Subaraka? Ma forumowe świnki...

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=297594115

 

Osoby zaangażowane w akcję SDŚ zgłaszają mi, że psuje rynek cenami dumpingowymi... Za tyle to nawet taksówki nie podejmują się zleceń :roll:

 

Jeżeli ma ochotę działać sam i się ogłaszać to nie jest to problem bo SDŚ to nie instytucja zarobkowa a koleżeńska ale niech trzyma jakiś poziom cen - bo za 300 zł to na myjnie i paliwo ledwo wystarcza.

Są też inne ogłoszenia na Allegro ale z normalnymi ofertami (ok. 700 zł)

 

Co o tym myślicie?

 

Witam serdecznie wszytskich Forumowiczow!!

Widze ze dyskutujecie na moje temat!

Tak to moje ogloszenie!!

Co do ceny?? hmm 320 zł + przybranie + paliwo + dodatkowe godz ( bo ciezko sie zmiescic w 3 godz) = ok 500-600zł !! A cena na aukcji jest niska zeby przyciagnac klientow i potencjalnych zainteresowanych!!

Przez sam fakt posiadanie Subaru nie jestem chyba zmuszony do wystawiania jakis kosmicznych cen za wynajem!!

Uwazam ze cena jest rozsadna za usluge bo nie narobie sie przy tym!!

Sam zawsze chcialem jechac do slubu SUBARU - bylo to moje marzenie a tysiaka za auto bym nie dal wiec jest to oferta dla kazdego bo czy za taxowke czy za inne auto tez trzeba zaplacic!!

Z glodu nie przymieram jak to ktorys kolega sie zastanawial!!

Pozdrawiam serdecznie!!

Artek_krakow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny?? hmm 320 zł + przybranie + paliwo + dodatkowe godz ( bo ciezko sie zmiescic w 3 godz) = ok 500-600zł !! A cena na aukcji jest niska zeby przyciagnac klientow i potencjalnych zainteresowanych!!

 

Tylko, że tam jest 320 za 4h i nie ma wzmianki o paliwie.

 

Zgadzam się, że cena dumpingowa powoduje zainteresowanie klientów - tylko pytanie czy chcesz klientów przyzwyczaić do opini, iż SUBARU JEST TANIM SAMOCHODEM NA WESELA (bo za 320 zł za 4 godziny to starego Mercedesa z taxi ciężko wynająć). Spojler + kolor ala agrotuning nie znaczy, że chcemy stać przy każdej remizie Pomyśl o tym :)

 

P.S. No offence :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie niezle jaja. ostatnio probowalem nieco spopularyzowac moja usluge "subaru do slubu i na inne uroczystosci" wrzucilem ogloszenia i tematy na grono.net. po odpowiedziach ludzi dowiedzialem sie, ze: jestem lanserem, lansuje swoje auto, lansuje siebie, mam lanserskie auto/mam gruchota (rozni ludzie, rozne opinie :mrgreen: ) auto wiocha i wstyd podjechac, ja powinienem doplacac, zeby kogos podwiezc, kupilem auto za "tatusiowe", jestem leniem, bo zarabiam w tak banalny sposob, powinienem wlozyc w swoje zycie wiecej wysilku i tego typu rzeczy :lol: a po prostu wrzucilem, zwykle, kulturalne ogloszenie, czy ktos nie chce podjechac na slub, komunie, studniowke itp i co myslec o takich delikwentach? :lol::mrgreen:

 

Jak to co myśleć, to zwykła zawiść i Polska kultura. To chyba juz taki standard w Polsce. Jak myślicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...