Skocz do zawartości

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

jedyny taki... unikat :biglol:

 

http://allegro.pl/bm...3670379243.html

 

30 tysi ? facet cyba gdzies przepuszcza kase i żonie wciska kit,że inwestuje w auto i naprawy takie drogie bo to marka premium :)

 

A taki downgrade widzieli ?

 

http://otomoto.pl/su...-C30884579.html

 

B)

 

Graty z GT ,z STI...nie wiem czy podołają takiej mocy :)

 

Nie wiem czy już było ale spoko koleś http://allegro.pl/mi...dium=LikeButton

Śmichy chichy, ale koleś podsumował ogłoszenie bardzo trafnie:

"Chciałem tylko zwrócić uwagę na to, że jeżeli ktoś uważa, że 14-sto letnie auto z silnikiem 2.5 może mieć 100 000 km przebiegu i powinno kosztować 5000 zł, a do tego będzie GÓRA drugim właścicielem, to niestety - takie rzeczy tylko w ERZE. Jak ktoś lubi być oszukiwany musi szukać gdzieś indziej. Ja sprzedaję swój samochód, używany do celów prywatnych, o który dbałem bo go po prostu uwielbiam - podobnie jak poprzedni właściciel. Jeżeli ktoś obejrzy samochód i wykryje jakieś wady to oczywiście jest to podstawą do obniżenia ceny auta (bo tak nakazuje logika!). W środku nie przykleicie się do PLAKA, silnik nie jest niestety umyty i nie błyszczy się jak zęby Ibisza. Mówię jak jest - nie ma tanich aut. Albo płacisz i wiesz za co, albo cieszysz się, że kupiłeś tanio a potem piszczysz cienko jak Janko Muzykant.".

 

Dokładnie !

Albo sie płaci więcej i ma sie pewniaka albo kupuje okazję i z tej okazji cieszy sie mechanik i sklep z częściami,bo będzie stały klient.

Prawda wiadoma nie od dziś,że okazje ,jak sama nazwa mówi są okazyjne,czyli rzadko!

Czasem zdarzy się ,że kogośsytuacja nagła zmusi i musi szybko pogonić auto i robi rabacik - wtedy można kupic coś taniej i jest okazja.

Ale zazwyczaj ludzie nie robią komuś prezentu i raczej nie sprzedają za bezcen aby inny się cieszył;)

Zauważam dziwna prawidłowość-jak auto już ma być sprzedawane ,to niektórzy w nosie mają grubsze inwestycje typu rozrząd,zawiecha czy skrzynia,bo po co ,lepiej kasę zostawić na pakiet startowy do nowego auta.

Ale jak sie czyta ogłoszenia to jakoś zwykle przed sprzedażą ludzie wymieniaja rozrządy,pompy,amory,sprzęgła ,heble i bóg wie co jeszcze ;)

Nie wspomnę o tym,że każda taka okazja nigdy nie miała żadnej przygody , a przebieg też niski ,bo auto jeździło okazyjnie jako 3 w rodzinie ;)

Ale co się dziwić,jeśli odpala się niemiecką giełdę i widzi sie np.passaty B5 tdi z przebiegami 400-500 tys ,gdzie 300 tys to mało jeżdżony ,a buraczek w Polsce płacze ,że auto ma 270 tys i na takie auto nie patrzy ,to wiadomo,ze trzeba zrobić bezwypadkową okazję z przebiegiem 180 tys i wszyscy będą zadowoleni :)

Klient bo trafiła mu sie okazja i sprzedawca bo pogoni kolejnego odświeżonego TDI-ka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,że nie ogłoszenie juz nieaktualne i zniknęło,ale jedno słowo mnie w opisie rozwaliło na maxa :huh:

Wiadomo,jesteśmy juz przyzwyczajeni do róznych opisów płodzonych przez osoby,które na jęz polskim rzucały kamieniami w szkołe i wszelkie słowa typu ałto,interkuler,rozżont ,czy zbierzność już nas tak bardzo nie dziwią ,ale ostatnio widziałem mega rodzynka ,cyt :"2x ajerbak" :facepalm: :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na turbo dali przyklad toyoty gdzie cofneli licznik z 654 000 km na 134 000 km. Gosc w auto komisie nie wiedzial ze auto bylo do konca serwisowane w niemczech i ostatni wpis pochodzi z przebiegi 654 000. Teraz strach cokolwiek kupic.....

Nie wiesz czasem co to za toyota była albo w jakim programie to mówili?

 

 

Sent with Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

$(KGrHqZHJBgE7)tnv!D3BPHWrzIqug~~_27.JPG

 

$(KGrHqZHJB!E7)tN!JliBPHWs!jEng~~_27.JPG

 

:wub: :wub: :wub:

 

http://www.mobile.de/pl/marka/subaru/model/svx/vhc:car,pgn:1,pgs:10,srt:price,sro:desc,mke:subaru,mdl:svx/pg:vipcar/156614674.html

 

Im starsze tym coraz droższe. Za kilka lat będzie ciekawym youngtimerem. Na Mobile.eu jest to jeden z tańszych SVXów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.mobile.de.../156614674.html Im starsze tym coraz droższe. Za kilka lat będzie ciekawym youngtimerem. Na Mobile.eu jest to jeden z tańszych SVXów.

Ale wisi już bardzo długo. Zresztą jak większość. Albo póki co się specjalnie nimi nikt nie interesuje, albo poza ładnym lakierem na fotach auta w fatalnym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biglol:

Mam podobnie, tylko mój coś nie za bardzo dba o te autka, co mnie chyba bardziej boli niż jego ;) i powiedziałem, że nie będziemy kupować, jak nie zacznie szanować.

A swego czasu zaczął się też mocno interesować modelami taty i musiałem ten proceder ukrócić stosując absolutny zakaz dotykania :P i chyba tylko dzięki temu przetrwały do dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...