Skocz do zawartości

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ciekawostka - miałem takie dwie pod rząd na początku lat 90tych, przed pierwszym Legacem - i w sumie nimi ponad 500tyś km zrobiłem - więc jeśli opis/przebieg jest prawdą, to samochód na lata:

http://www.autoscout...0000&asrc=st|fs

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H4lik fajna sztuka....Nie wątpię w jej idealny stan...I chyba tylko dlatego jest nazwane unikat...Gdyby był przełożony to byłby ewenement...Dziwne, że zderzak nie jest z GT...i lampy zmienił...Bo oryginalnie wychodziły z soczewka-poza tym...Fajne kombi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurnik seryjny od bloba, tylko pewnie zamontowany NA a nie W masce i stąd taki wysoki.

No niestety, zalatuje trochę wieś-tjuningiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już było ale spoko koleś http://allegro.pl/mi...dium=LikeButton

Śmichy chichy, ale koleś podsumował ogłoszenie bardzo trafnie:

"Chciałem tylko zwrócić uwagę na to, że jeżeli ktoś uważa, że 14-sto letnie auto z silnikiem 2.5 może mieć 100 000 km przebiegu i powinno kosztować 5000 zł, a do tego będzie GÓRA drugim właścicielem, to niestety - takie rzeczy tylko w ERZE. Jak ktoś lubi być oszukiwany musi szukać gdzieś indziej. Ja sprzedaję swój samochód, używany do celów prywatnych, o który dbałem bo go po prostu uwielbiam - podobnie jak poprzedni właściciel. Jeżeli ktoś obejrzy samochód i wykryje jakieś wady to oczywiście jest to podstawą do obniżenia ceny auta (bo tak nakazuje logika!). W środku nie przykleicie się do PLAKA, silnik nie jest niestety umyty i nie błyszczy się jak zęby Ibisza. Mówię jak jest - nie ma tanich aut. Albo płacisz i wiesz za co, albo cieszysz się, że kupiłeś tanio a potem piszczysz cienko jak Janko Muzykant.".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...