Skocz do zawartości

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

Miałem to szczęście w życiu widzieć ten samochód ,a nawet w nim posadzić tyłek .W centrum Bielska na parkingu kilkanaście lat temu miałem może 17lat Pamiętam że rejestracje miał gdańską kolor czerwony z czerwonymi skórami w środku Przyjechała nim cała rodzina. Krążyłem kolo niego i oglądałem pamiętam że zagadałem mówiąc że LM002 na żywo to wielka rzadkość ,zdziwili się że wiedziałem co to za model :) dostałem od właścicieli propozycje ze śmiało mogę usiąść za sterami. Z ciekawostek to to coś pali kolo 40L/100km :)

Edytowane przez kubabb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sprzedaje ta sama wersje.

A tego kojarze z aukcji, jest po mega dzwonie. Poszedl za mega smieszne pieniadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem, że coś takiego: http://allegro.pl/vo...3958857826.html istnieje.

 

Volvo i dawniej czasem robiło ciekawe samochody. Ta 780tka jak i 7ki i 9tki występowały z silnikiem 2.3 turbo który można sobie fajnie podkręcić.

A miejsca pod maską tyle że i LS się zmieści... ot taki na przykład: http://www.youtube.com/watch?v=KBRT9WYEfBU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sprzedaje ta sama wersje.

A tego kojarze z aukcji, jest po mega dzwonie. Poszedl za mega smieszne pieniadze.

A gdzie go widziałeś? Na jakiejś stronce z aukcjach?

 

 

Sent with Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...