Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2011


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chuchała całkiem nieźle jak na debiut. Reszta uważam, że bez niespodzianki. Zawada chyba zwiedzał. :lol: Ogólnie marna stawka w RSMP i w pucharze. :roll:

 

-- 19 lut 2011, o 17:20 --

 

http://www.rsmp.info/index.php?option=c ... 86〈=pl

 

no i nie myliłem się. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.rsmp.info/index.php?option=c ... 86〈=pl

 

no i nie myliłem się. :mrgreen:

Co tam się stało? Odpadło koło, a później jak gdyby nigdy nic przykręcili nowe? Skoro nic nie było urwane, szpilki się nie ścięły to jakim cudem odpadło pierwsze kółko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam się stało? Odpadło koło, a później jak gdyby nigdy nic przykręcili nowe? Skoro nic nie było urwane, szpilki się nie ścięły to jakim cudem odpadło pierwsze kółko?

 

Na Barbórce Warszawskiej podobna sytuacja była z Astrą, lewe przednie koło po prostu się odkręciło, nakrętki poszły w śnieg, załoga odkręciła po jednej nakrętce z pozostałych kół, przykręciła nimi to które odpadło i pojechali dalej. Z Zawadą mogło być podobnie, tylko dziwne że akurat na tym podbiciu kółko poszło w pole i wyglądało to tak jakby ścięło wszystkie szpilki, a mimo to dali radę to w miarę szybko naprawić i pojechać dalej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie art. 9.2 Regulaminów Sportowych Rajdowych Mistrzostw Regionalnych FIA 2011, Zespól Sędziów Sportowych podjął decyzję o nałożeniu kary czasowej w wysokości 2 minut na 17 załóg.

 

Kary zostały nałożone za skrócenie trasy odcinka specjalnego, poprzez ewidentne "wyprostowanie zakrętu". Kary otrzymały załogi: 3, 7, 9, 15, 18, 19, 21, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 34, 35 i 39.

 

 

:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie art. 9.2 Regulaminów Sportowych Rajdowych Mistrzostw Regionalnych FIA 2011, Zespól Sędziów Sportowych podjął decyzję o nałożeniu kary czasowej w wysokości 2 minut na 17 załóg.

 

Kary zostały nałożone za skrócenie trasy odcinka specjalnego, poprzez ewidentne "wyprostowanie zakrętu". Kary otrzymały załogi: 3, 7, 9, 15, 18, 19, 21, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 34, 35 i 39.

 

 

:?

 

 

Gracowy, a ja akurat jestem za tym że by tak było :idea: , nie pierwszy raz na forach pojawiały sie takie info, zdjęcia filmy, a oczywiście brylował w nich kuchar, a na polskim hołek, i uważam że dobrze zrobili że ZSS wreszcie choć raz zareagowali :idea: Skonczą sie moze bezsensowne jazdy nocne szpiegów i wyznaczanie miejsc do ewidentnego cięcia na granicy prawa :roll: .Hołek na mazurach ma takie myki że sobie sprawy nie zdajesz, łącznie z otwieraniem przez okolicznych chłopów stodół na wylot, uważasz że to jest w porządku ? Jak Tomek jest słaby na lużnej, co sam mówi, to niech przypadkiem siary nie robi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej sie zgadzam. Dziwne,ze Solek poszedl linią :) i to że aż 17 załóg ...

 

 

Gracowy, a ja osobiście myśle że to tzw przykład ZSS na przyszłość :idea: , bo przecież nie od dziś wiadomo że wałki na cieciach chodziły , i ja myśle że dziś dla przykładu uwalili wiekszość ( i bardzo dobrze ) aby na przyszłych rajdach lokalni matadorzy lub ich szpiedzy , nie mieli za zadanie szukać skrótów tylkjo dobierać opony :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może w tym przypadku jeden ściął, a reszta poszła śladem?

 

 

Po karach teraz widać na 100% , że Kuchar jako pierwszy przycioł :wink: , a zanim cała reszta , i wszyscy kara 2min., i bardzo dobrze :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek spokojnie kolejny os 8) Sołowow spadł już na 3 miejsce a Chuchał ma raczej duży zapas czasowy w obydwie strony żeby coś ryzykować :roll:

 

 

Kajtek ma już taką przewage, ze już pewnie bedzie spokojnie jechał po zwycięstwo :D , Siemanko jedzie naprawde bardzo dobrze i widać po czasach cały czas równo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...