Skocz do zawartości

ADRENALINA WE WŁOSACH


Gracowy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 269
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z reguły w Słomczynie jako widz i jak zwykle było bardzo fajnie!

Dziękuję Organizatorom za powiew adrenaliny na trybunach oraz Bartkowifi za wyciągnięcie mnie w ostatniej chwili z domu 8)

 

p.s. kto upalał dzisiaj czarnego Forestera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za imprezę, było mega fajnie. Pozdrawiam wszystkich, dziękuję za świetną zabawę i super organizację. Dzięki Vert i Gracowy, super imprezka.

 

Dziękuję innym za cenne uwagi z prawego fotela. (Harvi, Bartek, Andrzej, Maciek oraz Aga i Przylepka) :-)

Dzięki Mati za przewózkę na prawym potworkiem Gracowego.

 

Zrobiłem po torze chyba z 60 czy 70 km. Paliwa nie mam, opon też... :-)

 

-- 21 lis 2010, o 19:05 --

 

Zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia.

Wklejajcie.

Ma ktoś jakieś filmiki z przejazdów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracu - you are the MAN :!: :mrgreen:

 

Zajebista impreza (jak zwykle), fajna atmosfera, aut w sam raz (nie to co rok temu :twisted: ) i mnóstwo znajomych.

Wyjezdzilem sie wystarczająco, opony nadal maja sporo mięsa żeby wytrzymać zime, wiec wszystko OK.

 

Wróciłem do domku (chyba przyjarałem sprzęgło po drodze...), zjadłem obiadzik, poprawiłem 2xTyskie i spać :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Aha, ależ mnie kark napi............ Musz małżonkę o masażyk poprosić chyba :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

DZIEKUJE raz jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super event. Wszystko mega zorganizowane a kiełbatron i grochówka jak zawsze pierwyj sort. Tylko jak wspominam pierwsza edycje z ta dzisiejsza to nie ma co ukrywac wyscig zbrojen jest kosmiczny. Za pare lat N-ki beda tak popularne jak kiedys sejaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki organizatorom za super organizację i duży fun na torze. Były to moje pierwsze tego typu zabawy na torze i jak było zresztą widac brakuje mi jeszcze dużo umiejętności oraz auto odstawało od pozostałych ale zabawa jak dla mnie była przednia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reguły w Słomczynie jako widz i jak zwykle było bardzo fajnie!

Dziękuję Organizatorom za powiew adrenaliny na trybunach oraz Bartkowifi za wyciągnięcie mnie w ostatniej chwili z domu 8)

 

p.s. kto upalał dzisiaj czarnego Forestera?

 

Witam,

 

Tak się składa że to akurat ja bawiłem się dzisiaj Foresterem.

Niestety jeszcze nie był w pełni sił, ale już niedługo.

 

A tak na marginesie super impreza, naprawdę warto było przyjechać.

Był to mój "pierwszy raz" na torze i na tego typu imprezie.

 

Pozdro dla organizatorów i zawodników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tylko swoje lajcikowe:

 

Bardzo dobry kierowca w szybkim subaru.Tam siedzi Spec C ?

 

PS.Gracu i reszta chłopaków - zrobiliście naprawdę fajne spotkanie.Organizacyjnie super i oby tak było każdego roku.

Szkoda,że wyszedł kwas ze Stecem i nie spodziewałem się tego po kimś takim jak on,ale jakoś ogarnąłem nastrój i zabawa była przednia.

Dawać filmy i co tam macie.

Pozdrawiam wszystkich spotkanych i pozytywnie zakręconych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracu&Co - super robota, świetnie się spotkać w takim gronie a do tego +5 za zorganizowanie taakiej pogody :D

Wyjeździlem się akuratnie, w odpowiedniej chwili się wycofałem więc wróciłem bez strat. Dzięki rownież za cenne rady dla MacikaSubru i Darkalegacy - przełamałem poranne lęki i już jakoś szło bo na początku to sie ze mnie chłopaki smiali że jade jak nie ja :D boję się tylko czy mam neszcze opony :)

 

 

auto odstawało od pozostałych

nie gadaj - serią też można ładnie latać - powiem ci, że pod koniec miałem problemy z knock sensorem - ECU zaczipowane wariowało i 2 ostatnie przejazdy lecialem na ładowaniu 0.3bar ale było już na tyle ślisko, że wystarczyło żeby zapinać boki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni, padam już dzisiaj na cyce, ale moja morda się uśmiecha na myśl ile prezentów i pieniążków zebraliśmy.

Jutro szczegóły !

 

Mam nadzieję, że oprócz Tomka Kuchara który w drodze powrotnej do domu miał drobną przygodę na drodze, wszyscy wrócili do domu cali i zdrowi.

Dziękuję jeszcze raz Wam wszystkim za wspaniałą atmosferę i wielkie serducha :D

Szczególne podziękowania dla ludzi z AK Rzemieślnik za udostępnienie toru, Verta oraz chłopaków z agencji Human Ad za support i Auto Viva Autoryzowany Dealer VW za masę prezentów dla dzieciaków.

Szacun dla Zu i dziewczyn za ogarnięcie tematów biurowych i oczywiście dla Tomka Kuchara, Mariusza Steca oraz Roberta Herby za czas, usmiech i support imprezy :wink:

 

Szacuneczek :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waszka ty to chyba masz niefarta do SŁomki :roll: , co tym razem?

ktos nie zaczail ze jest na imprezie "bez napinki" i w bardzo brzydki sposob wszedl pod pache waszce no i niestety sie chlopcy pocalowali, szkoda ze niektorzy uwazaja ze sa ponad innymi i nawet malego slowa przepraszam nie moga powiedziec :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waszka ty to chyba masz niefarta do SŁomki :roll: , co tym razem?

ktos nie zaczail ze jest na imprezie "bez napinki" i w bardzo brzydki sposob wszedl pod pache waszce no i niestety sie chlopcy pocalowali, szkoda ze niektorzy uwazaja ze sa ponad innymi i nawet malego slowa przepraszam nie moga powiedziec :(

 

Ehhh szkoda gadać :( Wrzuć ten film jak możesz.Jedno jest pewne - nie odpuszczę tego i nie ma opcji abym pokrywał koszty naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...