Skocz do zawartości

ADRENALINA WE WŁOSACH


Gracowy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 269
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

eh może ktoś przyjmie punkty :D ?? ktoś kto ma prawko ale nie jeździ, koniecznie mężczyzna :D chyba ciężko będzie znaleźć kogoś takiego tutaj :D

 

 

Pojedź do Tarczyna i pani straźniczce powiedz, że samochód prowadził twój drug iz Biełarusi - Sasza Iwanow, zam, Mińsk ul. Maljasowa 10 m. 103 - zoboczymy co będzie? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh może ktoś przyjmie punkty :D ?? ktoś kto ma prawko ale nie jeździ, koniecznie mężczyzna :D chyba ciężko będzie znaleźć kogoś takiego tutaj :D

Pojedź do Tarczyna i pani straźniczce powiedz, że samochód prowadził twój drug iz Biełarusi - Sasza Iwanow, zam, Mińsk ul. Maljasowa 10 m. 103 - zoboczymy co będzie? :roll:

albo napisz odwołanie ...

http://www.pawelbe.pl/cicer/bialo.pdf

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze fotki ale z drogi do Słomczyna :D

 

[ http://lh5.ggpht.com/_GjMpxgslqLs/TQVLr5J0x0I/AAAAAAAAAfU/JcrNfPI-PDs/111.jpg ]

 

[ http://lh5.ggpht.com/_GjMpxgslqLs/TQVLsIxrm-I/AAAAAAAAAfc/xUTGoryeOa4/s800/222.jpg ]

 

eh żeby za takie wykroczenia mandaty dawać aż dziwne , rzadko kiedy tak wolno się jeździ ...

 

oszzz w mordę - a jednak :/ muszę sprawdzić pocztę :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno można nie wskazać tożsamości kierowcy... Właściciel pojazdu płaci tylko karę grzywny, bez punktów... 8) (nie sprawdzałem, trzeba by zapytać kogoś z "firmy"... :wink: )

 

Dokładnie, też miałem nieprzyjemność dostać zdjęcie z tego fotoradaru ale nie wskazałem sprawcy i dostałem tylko grzywnę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też sprawdzałem, można o ile osoba wystawiająca mandat nie rozpozna kierowy! Powiedziałem Pani, że nie pamiętam czy to ja jechałem, mamy czy moja laska, Panie się uśmiechnęła i zaczęliśmy rozmawiać o wysokości mandatu :)Oczywiście w przypadku Straż M. również ta sama osoba ustala wysokość mandatu, więc warto być miłym, ja np zamiast zapłacić 500 zapłaciłem 300 bez punktów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Wrzucam jakieś swoje fotki ale w średniej jakości:

 

O, mój eks-turbodziadek się załapał, jeszcze przed zrobieniem z niego białasa. Problemy polegał tylko na tym, że na tej pojeżdżawce okazało się, że ma napęd 3x4 :mrgreen:. Jedna półoś była ukręcona i dość dziwnie skręcał - w zakręty w jedną stronę wchodził pięknie ciasno, w drugą - pruł przodem, jak świnia :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może 25 listopada w niedzielę. Rozmowy z Gracem trwają. :idea:

 

27 listopada jest na Słomczynie pojeżdżawka, więc 25 listopad to taki kiepski termin.

 

Może coś w grudniu ?

 

Śnieg, sucho, mokro, dziurawo, płasko, ślisko - obojętnie. Ja bym się pisał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...