Skocz do zawartości

ADRENALINA WE WŁOSACH


Gracowy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 269
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Żeby nie było, biorąc udział w tego typu imprezie liczy sie zabawa i to żeby dzieciaki miały banana na gębie, sam pracowałem z dziecmi swojego czasu i przy nastepnej edycji bede zaszczycony jeśli bede mógł pomóc przy organizacji.

Mój brat (białe Polo) z miłą chęcią zasponsoruje jakies gadzety lub prezenty. Jest to poważna oferta :wink:

 

Gracu w życiu sie nie wyjezdziłem, tak że sam juz odpuściłem jazde pod koniec i za to ci wielkie dziek,i bo impreza była pierwszego sortu.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia

 

Co do Waszki(choc go nie znam ) uważam że gdyby Stec podszedł do poszkodowanego i powiedział sorry stary też mogłeś odpuscić zapraszam cie na jakiś coodrive to Waszka by odpuscił sobie temat.

 

Do mnie też Stec mogł wyskoczyć i powiedziec ze go przyblokowałem dlatego przeprosiłem i nie ma sprawy.

 

Dobra ja się wyłaczam i do zobaczenia na nastepnej Adrenalinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bardzo dziękuję Panom organizatorom :D i wszystkim Tym, którzy mi zjeżdżali, lub też niekoniecznie :lol: oraz Tym, którym ja nie zdążyłem zjechać.

Tak czy inaczej ja bawiłem się super (zwłaszcza jak Adam T. przewiózł mnie białym EVO RS :shock: ). Dzięki za miłą niedzielę.

 

Mam nadzieje że dzieciaki były zadowolone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie zaopatrzę tego typu imprezy w słodycze "Ciacholandii" :D

Jeżeli będą chętni, może częsciej by coś takiego organizować. Miejsce było pierwszorzędne :!:

 

-- Śr lis 24, 2010 2:15 pm --

 

Ja też chętnie zaopatrzę tego typu imprezy w słodycze "Ciacholandii" :D

Jeżeli będą chętni, może częsciej by coś takiego organizować. Miejsce było pierwszorzędne :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flokowanej deski raczej nie potrzebuję, ale chętnie kupię carbonową albo plastikową i takie same boczki do Coupety.

 

-- Cz lis 25, 2010 12:05 pm --

 

Flokowanej deski raczej nie potrzebuję, ale chętnie kupię carbonową albo plastikową i takie same boczki do Coupety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni prezenty przekazane, dzieciaki uchachane.

Kasę dzisiaj dopiero wpłacam, bo Panią księgową musiałem dorwać.

Uzbieraliśmy w gotówce prawie 5tys, ale wiem , że parę osób wpłaca jeszcze pieniążki bezpośrednio na konto więc można smiało powiedzieć że uzbieraliśmy ponad 5tys pln ! BRAWO :D

 

kopia20101123068.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

kopia20101123066.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...