Jump to content

Forek XT , opony na zimę


PedroAlvaro

Recommended Posts

opona czym węższa tym lepiej robi w śniegu

 

Dobrze powiedziane, dokładnie tak ;-) Ja jeżdzę w zimie w Forysiu na 205/40/17. Aż tak nie polecam, to już lekki hardcore ale serio, im wężej tym lepiej. Chyba, że ultra głęboki, kopny śnieg, wtedy ciut inaczej :wink:

 

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ciśnieniomierze na stacjach benzynowych przekłamują. Zawsze domierzam własnym elektronicznym. Różnice pomiędzy tym co pokazuje ciśnieniomierz stacyjny, a ten mój są zaskakujące.

Link to comment
Share on other sites

a czy ktoś jeździł na Pirelli Scorpio?

 

Tez byłem zadowolony dopóki nie kupiłem nokianów :mrgreen:

 

Na ten sezon marzyły mi się nokiany HAKKAPELIITTA z kolcem ale finalnie padło na WRG2, dla przykładu jak wygląda w tych pierwszych bieżnik allegro

Link to comment
Share on other sites

marzyły mi się nokiany HAKKAPELIITTA

 

o! nie tylko Tobie. Na pewno je kupię (5). Mam wyczochrane na przepisy. W gdańsku główne drogi oblodzone, dojazdy oblodzone, obwodnica oblodzona i nikt nic z tym nie robi. Czuca budą na lewo i prawo, z zawałem żona jeździ. Totalny koszmar. No i pełno placków lodowych.

 

Podobno te 5 nie hałasują mocno bo kolec mały i w symbolicznej ilości. Znam gościa który ma barumy z kolcami i nawet tego dobrze nie widać

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Albo jak kot na kafelkach

Szkoda KOTA. Uważam, że w Polsce (a przynajmniej w jej większej części) mamy tak zmnienne warunki na drogach, że kupowanie jakichkolwiek opon dobrych tylko w specyficznych warunkach jest drogą do nikąd a raczej drogą do niebytu. Jedynym argumentem jest brak kasy a dorabianie do tego "ideologii", że są super na śnieg itd to tylko robienie wody z mózgu. Jak mnie nie stać na utrzymanie samochodu w odpowiednim stanie technicznym aby nie zagrażał mi i innym to nie powinienem go kupować. Taksiarzom, którzy w zimie jeżdzą na letnich i nie mogą podjechać pod minimalny podjazd mówię NIE. :!:

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...