Skocz do zawartości

STI MY11 Sedan


mgmako

Rekomendowane odpowiedzi

jakies ceny kompletacje juz są ??

są są - powinny byc już na subaru.pl

Pod koniec przyszłego tygodnia przyjeżdża dla mojego klienta biały TOP. Na demo dla Kadrowej idzie kolor grafitowy, też w TOPie :)

Ja wybrałem a właściwie została mi wersja MR w kolorze granatowym (podoba mi się) 8)

Tylko wersja S (bazowa) ma duże skrzydło, reszta dyskretną płetwę na tylnej klapie. Oczywiście będę czekał najdłużej na mój egzemplarz :evil:

 

-- 26 wrz 2010, o 19:09 --

 

Czy sa jeszcze wolne sztuki WR Blue Mica na odbior w tym roku? Jakie sa ceny?

Teoretycznie jest jedna sztuka. Prośba w dniu jutrzejszym o kontakt: 507 152 406, dogadamy szczegóły, następnie wykonam kilka telefonów :wink:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy sa jeszcze wolne sztuki WR Blue Mica na odbior w tym roku? Jakie sa ceny?

 

jedzie sedan w kolorze WR BLUE MICA 02C, ale czy będzie do wyrwania... potrzebuję info czy działamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raju, czyli sa wersje bez wieśniackiego dużego "zbojlera" ? I pytanko, czy jezeli zamowi sie wersje TOP to czy można zrzec się dużego spoilera na rzecz dyskretniejszego ?

Z dużym spojlerem jest tylko wersja bazowa :idea: ( nikt takiej jeszcze nie zamówił :P )

Pozostałe trzy wersje , w tym TOP . mają "dyskretny" spojler.... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej a jaka to bazowa? nigdzie nie ma kompletacji

Nie ma : podgrzewania :foteli , lusterek , szyby przedniej , reg. elektr. lusterek , przyciemnianych szyb i pewnie paru innych drobiazgów bo kosztuje 5 tys euro mniej od top. ale ma duzy spojler Ciekawe , że kosztuje tyle co MR , ktora cześć tych dodatkow ma a spojlera duzego nie ma :shock: (49.5 eu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne , zawsze oglądasz u mnie...... :mrgreen: W przyszłym tygodniu powinna być biała 8)

 

No i tradycji stanie się zadość 8).

 

Jej, co ja zrobię, jak on będzie fajny? Bym se kupił jako "dupowoza", ale mi stara nie pozwoli mieć dwóch niepraktycznych i palących jak smoki estiajów :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa na jakąś ogólną informację na forum kiedy poszczególni dealerzy będą już dysponować STi do obejrzenia ?? Mnie interesuje Śląsk, ale pewnie w całym kraju jest wielu forumowiczów, którzy czekają na tę możliwość.

 

Kupić nie kupię, ale zabiorę ojca, sam pooglądam STi, a tato może skusi się na jakiegoś diesla. :mrgreen: Oba Subaru kupiliśmy jadąc "tylko pooglądać" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...