Skocz do zawartości

Czarne alu 16" do Legacy 2.0D (MY08)


yelayon

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Szukam czarnych alu 16" na zimę do swojego legasia. Znalazłem fajne O-Z Racing Superturismo GT czarny-mat (załączony plik), ale zgodnie z informacjami od dystrybutora nie mają wersji do Subaru Legacy (mają wersję 7x16" i 5x100 ale pewnie inne parametry się nie zgadzają, a dodatkowych "modyfikacji" jak jakieś obręcze, nie chcę stosować).

 

Kiedyś na tym forum, lub też gdzieś na sieci, znalazłem właśnie legasia na czarnych 18" (w załączeniu fotka) i szukam czegoś podobnego.

 

Czy może ktoś doradzić gdzie mogę szukać jeszcze alufelg w podobnym stylu (czarne z cienkimi szprychami) ?

 

Pzdr,

W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Czy może ktoś doradzić gdzie mogę szukać jeszcze alufelg w podobnym stylu (czarne z cienkimi szprychami) ?

Na Twoim miejscu przemyślałbym jeszcze raz priorytety... Wyobrażasz sobie mycie tych cienkich szprych w zimie :idea: :?:

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycie tych felg nie jest tematem tego posta. A po drugie myć będzie firma, gdzie myję auto

 

Mycie to najmniejszy problem. Większym będzie wydłubanie śniegu po jeździe boczkami po śliskim. Przy takich felgach niewykonalne a jazda ze śniegiem na obręczy dramat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycie tych felg nie jest tematem tego posta. A po drugie myć będzie firma, gdzie myję auto

 

Mycie to najmniejszy problem. Większym będzie wydłubanie śniegu po jeździe boczkami po śliskim. Przy takich felgach niewykonalne a jazda ze śniegiem na obręczy dramat.

 

Sam jezdze na szprychowych zima i moge potwierdzic.

Gdy sie napcha sniegu w felgi to trzepie dosc mocno cala buda, trzeba dosc czesto jakas szczotka tam grzebac miedzy szprychami.

 

Ja osobiscie jezdze na bialych, zle nie wyglada, czarne byc moze bylyby lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu szukałem homologowanych felg 16'' do Legacy 2008 2.0D - i nie znalazłem

 

Ruter - te białe to 16tki? - jaki model?

 

Ja zakładam na zimę zestaw: srebrne Anzio Winter Drift 6,5x16" + Blizzak LM30 55/215 i wygląda to całkiem OK

Legacy 2.0D MY08

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś doradzić gdzie mogę szukać jeszcze alufelg w podobnym stylu (czarne z cienkimi szprychami) ?

ja moge polecic :arrow: http://www.teamdynamicsracing.com/pro-r ... race12.htm 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie felgi by Ci się nie podobały ?? -> http://www.felgi-opony.com/galeria_felg ... TT%20BLACK Miałem okazję widzieć kilka Legaców na takich i wyglądały świetnie.

 

Opcjonalnie jeszcze taki model znalazłem -> http://www.felgi-opony.com/galeria_felg ... tt%20Black ale mają czerwony rant.

 

Te które zapodałeś na zdjęciu na Legacu mogą być np.: pomalowane indywidualnie. Z drugiej strony nie wierzę, że żadna firma nie ma fabrycznie czarnych felg szprychowych. Pewnie kwestia dokładnego poszukania. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...