Skocz do zawartości

24 pażdziernik NIEDZIELA -Nowe Miasto nad Pilicą


vert

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy jako że dawno się nie widzieliśmy robimy 24 pażdziernika NIEDZIELA spotkanie towarzysko,naukowo,rajdowo,imprezowe :)

 

Ustawimy dwie próby,ciepłego campera,namiot z jedzonkiem i ławeczkami dla zakochanych :)

Serwis w postaci namiotu zapewni pewna firma z Mysiadła mam nadzieję :)

 

jezdzimy,bawimy się-bedzie możliwość przejechania się na prawym...może lewym oraz zrobienia sobie zdjęcia ze słynnym subaru jeżdzącym w RSMP :) oraz autograf gratis od kierowcy :)

BĘDZIE RÓWNIEŻ MEGA PRZYSTOJNY kierowca z wyscigów płaskich niejaki RULAK ze swoim odkurzaczem ...ewo... który udzieli lekcji szybkiej jazdy ! i służy pomocą w lekcjach.

 

Nagrody być może się pojawią dla....najwolniejszych :)

Generalnie bawimy się !

 

Pozdrawiam i zapraszam do zapisów-VERT

 

WPISOWE -osoby jeżdzące 200pln. osoby towarzyszące 20pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a ja się nie wpisuję :P ostatnio gdzie się nie wpiszę to w ostatniej chwili proza życia mnie robi w konia :evil: jakby co zajadę :twisted: żeby zobaczyć Vercikową gębę :twisted:

 

Ja tak samo. Dlatego się nie wpisuje i nie przyjeżdżam :( Mam nadzieję, że tu będzie jednak inaczej tym bardziej, że nawet nie wiem jak logan jeździ po powrocie z Katowic :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo. Dlatego się nie wpisuje i nie przyjeżdżam Mam nadzieję, że tu będzie jednak inaczej tym bardziej, że nawet nie wiem jak logan jeździ po powrocie z Katowic

 

_________________

 

 

ty zyjesz ? :shock: chłopie dałbyś kiedyś jakiś cynk, jakieś piwko byśmy zrobili, dzieciaki by się pobawiły. Nie można żyć ciągle tylko robotą :!: 8)

 

zadzwonię dzisiaj po sprawie dam znać czy mnie wydoili skutecznie czy jednak prawo istnieje w tym kraju

 

do 28.10 moje auto powinno już chodzić więc postaram sie wpaść :twisted: . Nie jeździłem nim od czerwcowej Cyny :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrody być może się pojawią dla....najwolniejszych :)

 

To coś w sam raz dla mnie. :mrgreen:

Postaram się być. :wink:

 

1. Lynx (wstępnie)

2. socko (wstępnie, bo jeżeli znów zabaluję jak ostatnio przed Toruniem to będą nici z pojeżdżawki )

3. piter_s

4. harv

5. pawelb

6. beben

7. rpw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, a jak bym przyjechał tak dla towarzystwa porobić zdjęcia i popatrzeć na wasze wyczyny, to obowiązuje mnie wyższa czy niższa stawka??? Muszę zobaczyć jak Ty i Harvi ogarniacie auta :twisted:

 

Z domu z Rawy do NMnP mam rzut beretem...

 

-- 28 wrz 2010, o 19:52 --

 

vert, no i jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...